Korku filmi önerir misiniz acaba??

İzlediğiniz en korkunç filmi önerir misiniz? Gerçekten doya doya korkmak istiyorum.

Güncellemeler:
İnsanlı değil de yaratıklı hayaletli bir şeyler olursa daha iyi olur.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• alien, izlemedıysen mutlaka izle.. serisi vardır ...

0|0
    0|0
  • dünyanın bir numaralı sitesi imdb.com gir. Orda dünyada en çok reyting almış filmlerin sıralaması var. Daha genel bir fikrin olur.

0|0
    0|0
  • poredatorr ve allien

0|0
    0|0
  • Texas Katliamı.

0|0
    0|0
  • Şeytanın Tohumu.

Artık piyasada kaliteli korku filmi malesef yok.

0|0
    0|0
  • koleksiyoncu testere tarzı korku değil ama korkup ne yapacan

0|0
    0|0
  • dabbe cin çarpması

0|0
    0|0
  • oda 1408

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• garez serilerini izle yeter zaten :) shutter,ruhlar bölgesi,türk olarakta hasan karacadağ filmleri izle bunlar sana yeter yalnız izleme sakın :)))

0|0
    0|0
    • garezden benim dışında gerilen başka birine raslamamıştım ^^

• pekala. teşekkür ederim kardeşim ^^

• rica ederim abicim :)

• 1.) Mezarlık Buluşmaları ( Tavsyiem mutalaka ama mutlaka ışıksız loş ortamda ve mümkünse oda da kimse olmasın )

2.) Elm Sokağı kabusu

0|0
    0|0
    • mezarlık buluşmalarını görünce bilmediğim ismi ilgi çekici bir korku filmi diye sevindimde vasatmış.

• fragmanı mi izledin yoksa tüm filmi mi. İzlemediysen hemen sıkılma bir ortalarına bak bakem ne oluyor :D

• fragmanı izledim ama paranormal activity gibi el kamerasıyla çekilmiş o sondaki kadın bir aralar link atarlardı çığlık atan yaratıklar çıkardı aynı onlar gibi ama bir gece olsun filmi baştan izlerim bakalım ne olcak ^^

• karabüyü :D yüksek sesle gece geç saatlerde :D çığlık atma potansiyeli yüksek bir ya da birkaç dost ile :D tok karnına. unutmayalım ki korkunç film yoktur.filmi korkunç yapan etmenler çevresel faktörler vardır :) iyi seyirler.

0|0
    0|0
  • 13. Cuma..

0|0
    0|0
  • cehenneme bir adım... gerçi çok korkunç değildi ama aklıma bir tek bu geliyor canavarlı diyince :D

0|0
    0|0
  • musallat izlemediysen

0|0
    0|0
  • ruhlar bölgesi 1 ve 2 ve korku seansı

0|0
    0|0
Yükleniyor...