Allah beni tipimle siniyo.

Ben ne yapayim kendimi mi öldùreyim belki goruntu kirlili ortadan kalkar bir nebze kizlar kabul etmiyo beni begenmiyorlar tipimle dalga geciyorlar gibime geliyo burun laz burnu asagi dogru egri kafa yapim az birsey bozuk boylu posluyum ama hic bir sac modeli yakismiyo. Millet icine cikmaya korkuyorum utaniyorum o yuzden evden hic cikmiyorum okula giderken bile kendimi gizlemeye calisiyorum neredeyse kafama kese kagidi geciresim geliyo utandigimdan her an birisi dalga gececek gibime geliyor o yuzden kendimi öldüresim geliyo bazi kisiler yakisiklisin diyorlar az birsey tip var ama iste butun hayallerim yikiliyo aynadan bilr bakamiyorum utandigimdan elim kolum titriyo nerelere gideyim ne b*k yiyecegimi sasirdim yasim 18 ...

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• işte kızlar böyle sizin için dünyayı yakacak tek bir kere bile kırmıcak adamlarla cıkmazsınız gidip piçlerle apacilerle cıkarsınız sonra peçete gibi kullanılıp atılınca agla zırla

bu adamın bir sevgilisi olsun nasıl kıymeyini biliyor senle cıkacak kız çok şanslı

takma s... boşver hiç teklifde etme yüz verme degersiz bir eşya gibi bak o zaman nasıl peşinden geliyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o kadar da anlattıgın kadar kotu degılsındır

insan kendini fazla acımasız yargılıyor

mesela ay bugun söyleyim böyleyim diyoruz insanlar o farkı anlamıyorlar bile merak etme

kendi kendimize özgüvenimizi kıracak anlamlar yukluyoruz saçmalama lütfen

neye inanırsan osundur bu sekilde devam etme

0|1
    0|0
  • Yanlis düşünüyorsun bence. Bir insan asla dis gorunusuyle yargilammayi hak etmiyor. Dusuncelerinin buyuklugu kadar degerlisin kendini kucumseme. Sahsen bir bayan olarak benim dusuncem erkegin yakisiklosindan ziyade durust, mert, delikanli ve kültürlü olani makbuldur. Guzellik gecer karakter gecmez. Eger dis görünümüne o kadar takintiliysan guzel bir giyim ile de dikkat çekebilirsin. Kizlar ilk once kıyafete bakar sonra konusmaya.

0|1
    0|0
  • Estetik yaptır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...