Gittigidiyor'dan alınan ürünler.

Gittigidiyor'dan ürün aldığınız oldu mu? Telefon vs. Gelen ürün orjinal mi yoksa bildiğimiz piyasada olan işe yaramayan ürünler mi?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bazen pislik yapabiliyorlar aldigim birsey kosulsuz çıktı bir keresinde, calinti oldugu soylendi kullandigim yer bana gittigidiyor parami geri vereceklerini söylediler ama baska arkadasim ayni durumdan magdurken ona parasi ödenmedi. ablamsa bir keresinde kıbrısa canta getirtti begenmisti çok demisti ki ben kargoyu önden karsilayim burada ugrasmak istemiyorum boyle bir secenek vardi tamam diyip odemediler karisiklik oldu dediler ablam faturayi herseyi gösterdi bes defa yatirdik dendi ama yalandi. ama defalarca sonucu mutlu sonla biten alisverisim de oldu ama bazen satıcı pislik çıkabiliyor... hepsiburada.com cok daha profesyonel böyle durumlar söz konusu degil.

0|3
    0|0
    • Teşekkür ederim. Telefon alcaktım da güvenilir bir site lazımdı :)

• Teşekkür ederim cevap icin. benim sorunum elektronik dijital bir urun koduydu ablam ise deniz asiri gelecek bsy almıştı yani ucuzsa sorun sana kalmis ama hepsiburada.com falan dedigim gibi ucretleri yakinsa bence oradan al :)

Kızlar Ne Diyor 6

• telefon falan siparis vermedim ama gittigidiyor'dan saat, taki aldigim oldu cok memnun kaldim halada kullaniyorum

0|1
    0|0
  • arkadaşım masaj aleti almış içinden salatalık çıkmış

0|1
    0|0
    • :D PTT kargodayım tv den telefon alan olmuştu birinin içerisinden gazete kağıdı birinden de salatalık çıkmıştı :D Verilmek istenen mesaj önemli :D

• zevk alıyor onu yapan kişi.

• ben ürün aldım gelmedi .satıya bağlı biraz ama telefon falan bilmiyorum sanrm almakda tereddüt edebilirdm .

0|1
    0|0
    • Aynen ürünlere baktım da indirimli fiyatları çok düşük geldiği için sorma gereksiniminde bulundum.

• hiç almadım

0|1
    0|0
  • Hiç tavsiye etmem bir işe yaramaz

0|1
    0|0
  • android tablet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Satıcıya bağlı. Bazısı muadil yan sanayi ürün satıp çakma olduğundan haberi yok orjinal yazıveriyor ilan başlığına. anlayan birinden bilerek alırsan sorun olmaz kanımca.

0|1
    0|0
  • Açıklama kısmını iyi okuduğunuz zaman bir problem olmaz.

Açıklama kısmında ne yazıyor ise o ürün geliyor.

Orjinal ya da A+ ya da onun gibi açıklamaları iyi okumanı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Boyle bir genelleme yapilamaz bir ebay sirketidir yani bir pazar yei gibi dusun saticiya bagli

0|1
    0|0
Yükleniyor...