Kapat

Vakit kaybı olmıycak bir film önerisi istiyorum ?

link

bu film gibi . Bunca zamandır neden izlemememişim dedirten türden izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım harika bir filmdi .

var mı böyle akıcı güzel bir film önerisi olan

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Başlangıç var birde sihirbazlar çetesimiydi neydi o var güzel filmler.

1|0
    0|0
  • çok ısrar ettin ghajini diyorum -,-

1|0
    0|0
  • The Man From Earth

1|0
    0|0
  • Forrest Gump. Birak zaman kaybi olmayi hayata bakış açın degiaebilir.son sahneleri aglatirda insanı

0|0
    0|0
  • Beni asla birakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu filmi izlemedim. Fakat sayende merak eder oldum. Neyi anlatıyor ?

-''Koku'' adlı filmini tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • filmin Türkçe adı dalgaların peşinde . görselleri dehşetül vahşet derecede güzel gerçek bir hikayeden kurgulanan bir film . sörf delisi bir çocuk ve büyüdükçe sörfte efsane oluşu .. sonu hüzünlü bitsede kesinlikle pişman olmazsın izlersen benim fikrim

• Çok teşekkürler yemekten sonra ilk işim bunu izlemek olacak.

• izledikten sonraki yorumunu merak ediyorum acaba bir ben miyim bu derece beğenen .

tamam teşekkür ederim tavsiye ettiğn filmde karar kıldım bende koku yu izliycem . iyi seyirler ikimizede :)

• konusu ne filmin

1|0
    0|0
    • filmin Türkçe adı dalgaların peşinde . görselleri dehşetül vahşet derecede güzel gerçek bir hikayeden kurgulanan bir film . sörf delisi bir çocuk ve büyüdükçe sörfte efsane oluşu .. sonu hüzünlü bitsede kesinlikle pişman olmazsın izlersen benim fikrim

• tamam izlerim sende o zaman dünyanın merkezine yolculuk filmini öneririm ben 3 boyulusunu çok begendim

• teşekkür ederim :)

• Akıl Oyunları

izle pişman olmazsın,olamazsın

1|0
    0|0
  • Kore filmi var bir milyonların ilk aşkı ben çok begenmistim

1|0
    0|0
Yükleniyor...