Kapat

Arkadaslar bir bakabilirmisiniz?

Arkadaslar ben liseden mezun olduktan sonra hemen uniye gittim ve sigortami devam ettirmek icin sgkya gidip devam ettirdim.daha sonra kayit sildirip baska okula kaydoldum.benim sorum su ki benim suanda babamdan sgortm dvam etmiyo.simdi ben ogrenci belgemi aldim sgkya gitcem.sizce aradaki sigortasizlik borcunu isterler mi benden

0|0
20

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sigortayla okulun ne ilgisi var ben onu anlamadım. Yani ben liseden mezun olup üniye geçtiğimde hiç böyle bir işle uğraşmamıştım, o yüzden tuhaf geldi. Ama şöyle söyleyeyim, abim üniversiteden mezun olalı 2 yıl oluyor, sigortasının başlatıldığından haberi yoktu çünkü bir işi yoktu. İşe girdiğinde 3 bin küsür borcu olduğunu öğrendi, bunu ancak yarı fiyatına kadar çekebildiler. Sgk çalışanları hiç yardımcı olmuyor bu konuda, ödesin diye bakıyorlar.

0|0
    0|0
    • Siz kiz oldugunuz icin bole bisey yapmaniza gerek yok zaten.erkekler icin sgkya gitmek gerekiyor

• Anladım, arkadaşlardan da duymayınca.. Haberim yoktu böyle bir uygulamadan. Ama soruna gelirsek, abim borçlu çıkmıştı. Ama ödemiyor, af çıkacakmış sanırım ilerde ya da yeni bir yasa. Onu bekliyor.

• isteyebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...