Siyasi bilimler okuyan arkadaslarima sorum

Sol görüş ve sağ görüş ittifak kurabilirmi ve sol görüş cemaatlerle işbirliği yapan tek ülkemiyiz peki diğer %50 lik kesim demokratikmi nedir olay ya ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Cemaatin yıllardır akpyle kanka olduğunu bilen insanların şimdi cemaati chpnin üzerine yıkmaya çalışması gerçekten çok komik.Bunu söyleyen insanlar çıkarcı yalancı vede cahil durumuna düşüyor.

* Gelsin eksiler gelsin savunmalar gerçek budur ötesi yok.

2|0
    0|0
    • Malum cematin yayın organları okadar içten ve sıcakki tamam cemaat akp ile isbirligi yapsin sağ görüslu ama chp kenedenden nasil bir ödün verdiki milliyetçi bir partiyle dahi isbirligi yapti hatta dış güçlerle dahi nasil halk partisi bu anlam veremiyorum eğer Atatürk yasoyor olsaydi aglardi eminim o partiyi kurduguna ilkesi bile kalmadi

• Magdem öyle oyuna bile sahipçikamayan bir parti birak muhalefet kalsin zaten hep

• Sen anlamak istemiyosun görmek istemiyosunki. Evine hırsız girse suç hırsızda değil evimi koruyamayan bendedir mi diyeceksin ? Kapıları kitlediğin camları kapattığın halde kapını camını kırarak giren bir hırsız olursa polise suçluyu değil kendini götür o zaman hırsızda çaldıklarını yiye dursun afiyet olsun.

Kızlar Ne Diyor 2

• CHP sol görüş olmadığı için merkez sağ bir parti olduğu için Cemaat ile ittifak kurabilir.Fakat bizim Sol partiler sağ partiler ile asla birleşmez birleşemez..

0|0
    0|0
    • Bu arada siyasi bilimler okumuyorum,kendimce cevap verdim :)

• İlk sol firansiz devriminden sonra kitlelerin değilde halkın ekonomisini önplanda tutan görüştü ülkemizde ise dinden uzak azinliklarin benimsedigi özgütlükçü kısım olarak sacmasapan bir görüş

• bunları cevaplamak için siyasi bilimler mi okumak lazım

0|0
    0|0
    • E bak ben anlam veremdim okadar oy kitlrsine sahip bir partide ne ilke kaldi ne gurur

Erkekler Ne Diyor 2

• Chp sol parti değil zaten.Ne oldukları konusunda bir fikrimde yok,yeni bir siyasi akım oluşturdular sanırsam. Parti genel başkanları olmasada diğer parti seçmenleri birleşip akp'yi devirmek gibi garip bir psikoloji içindeler. %50 alan bir partiyi devirmek için ittifak kurmak garip geliyor bana şahsen. Seçilmiyorsan seçilmiyorsundur...

0|0
    0|0
  • 4 parti toplanıp da bir partiyi deviremiyorsan bırak cemaati dünyayla iş birliği yapsan ne fayda? mhpnin istanbulda oyu %7 mi? Ankara da %6 mı? ama akpnin oyu tamamında %46 çıkıyorsa kimse kusura bakmasın orası daha demokratik en azından başkalarının oylarından prim yapmaya çalışmıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...