Kızlar müzik aleti çalan erkeklere neden hayrandır? Neden aşık olurlar?

Sorum tüm kızlara..Neden müzik aleti çalan erkekleri seversiniz? Herhangi bir müzik aleti çalmak çok mu önemli bir özelliktir?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Denedin mi şansını öylemi yani kanıtlanmış bir tezmi?

0|0
    0|0
    • Kanıtlanmış bir tezde, denedim,tuttu:))Ama daha iyi özelliği olan bir çok insan var, onlara pek ilgi duymuyorlar,mesela yönetmenlik gibi. Bir kız neden yönetmene ilgi duymaz ki?

• Yönetmen hangi kıza bakmışda ilgi duyulmamış baksınlar bir ne oluyor. Yönetmen derken öyle kendi arasında amatör film cekip tel kameralarıyla onlardan bahsetmiyoruz

• Ya kız gelip steven spielberg'ü mesela sette mi izleyecek, etkilenecek? Ama işte bir piyanisti konserde filan izleyince etkileniyor demek ki?

Kızlar Ne Diyor 12

• yok öyle birşey kim diyosa abartmış

0|0
    0|0
  • Yok bende öyle bir huy ama bazı insanların cidden gözleri başka bir parlıyor öyle bir durumla karşılaşınca. Hayranlık durum herkesin yapmadığı, yapamadığı bir şeyi yapabiliyor olduğu için herhalde

0|0
    0|0
  • genelde bir müzik enstrümanı kullanan kjişiler kadın ruhundan daha iyi anladığından ve romantik ve güzel sözleri utanmadan dışa vuran erkekler olduğu için diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Sadece müzik aleti çalan kişilere değil herhangi bir konuda yeteneği olan yetenekli erkeklere ilgi duyabiliriz sizin yetenekli kızalara duyduğunuz ilgi gibi.

0|0
    0|0
  • Enstrüman calan erkeklerin ruhlari naziktir kadina nasil davranacagini bilirler özel hayatlariyla da ilgili olur bu müzik, ben hoslanirim acikcasi.

0|0
    0|0
  • muzik zevki olan insanlar bana oldum olasi daha ilginc gelirler. Esiminde beni muzik arsiviyle etkiledi :) Daha romantik, duygusal ve anlayisli oluyorlar. Bence bundan.

0|0
    0|0
  • ben hiç etkilenmem.hatta hoşuma gıtmez.

0|0
    0|0
    • bunu duyduğum iyi oldu :D

• hahaha bunalmak serbest sakıncası yok benim açımdan :D yan flüt çalarım bu arada :P

• o kadar yemişim ki migdem bulanıyo.dun o fotolardan sonra 3 çiko yedim arka arkaya:D

• etrafimda suruyle vardi hic birine asik falan olmadim

0|0
    0|0
  • vasıfsız kızlar evet hayranlardır

0|0
    0|0
  • Erkekler neden yetenekli kızlara hayranlık duyarlar?

0|0
    0|0
  • gitar calan erkekler cok ilgimi ceker:)

0|0
    0|0
  • cok karizmatik duruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece müzik aleti değil, sahne etkisi yaratan tüm yetenekler diğer insanlar tarafından çekici bulunur.

Mühendisler bu yüzden kaybediyorlar. Yeteneklerini hep arka odalarda sergilemek durumundalar.

0|2
    0|0
  • :D Hayatımda kızlar hakkında duyduğum en saçma şey.Sen müzik aleti çalıyosan sana öyle geliyodur

0|0
    0|0
  • Hayran olsunlar ona laf yok da iki ritim atanı da gitarcı zannediyorlar ona sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • gitar çal keman çal ama asla bağlama org çalma yani çaldığın alet biraz daha batı müzik çalgıları olsun

0|0
    0|1
  • Mızıka çalınca kızlar teklif ediyormuş O_O

1|0
    0|0
  • elektro gitar çalıyorum taliplerimi beklerim böle bi hayranlık söz konusu ise :D

0|0
    0|0
  • profil fotonla cok ironik olmus :) nedenini cidden hala bilmiyor musun?

0|0
    0|0
    • Bilemedim ki; bakalım anlamaya çalışacağım,sen ne diyorsun?

• anlamaya calisiyorsun :D kemani sus olarak tutangillerden misin?

• romantik gelir çünkü

0|0
    0|0
  • Sana hayran olmaıklarına eminim.Ayrıca kadınlar güçlü erkekleri sever.

0|0
    0|0
Yükleniyor...