Hangi Zamana Gitmek İsterdiniz ?

Bi zaman makinanız olsa geriye gidebilme hakkınız olsa ne kadar yıl geriye gitmek isterdiniz ve yaptıgınız hangi hatalarınızı düzeltmek isterdiniz affedilmeyecek hatalar yaptınız mı ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle peygamber efendimizi sonra kemal atatürk ü görmek isterdimçok geri gittin dersen 1970 li yıllarıda görmek o dönemin saflığını mutluluğunu yaşamak isterdim birde aşık olacağım kadınla o yıllarda bir muhallebiciye gitmek isterdim :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet geriye gitmek isterdim yaptım hataları düzeltmek isterdim...su anki aklımla heves ettim herseyden vaz gecerdim..cünkü yasadım için biliyorum nasıl bişey oldunu...ama affedilmiycek hatalar geçmişde düzeltince ahiretde silindini sanmıyorum :)) adı üstünde affedilmiycek..bence o konuya girmiyelim :))

0|0
    0|0
  • 9 yıl öncesine 14 yaşıma yani lisenin ilk yılına gzl günlerdi ;) Hey gidi Okmeydanı hey :)

0|0
    0|0
  • Ben kolay kolay kimseye gıcık olmam, nefret etmem ama şu ks üyelerinden bir bayana harbi uyuz oldum. Annesi ile babasının onu yaptığı zamana gidip onları prezervatif ile tanıştırmak isterdim :)))))))

0|0
    0|0
  • 1400 yıl geriye gitmek iyi olurdu

1|0
    0|0
  • 1453

0|0
    0|0
  • valla 571 yıllara s.a.v döneminde olup orda gerçek müslümanlığı yaşamak isterdim..

0|0
    0|0
  • orta çağ zamanlarında kılıcım mızrağım ve kalkanımmlA harika olabilirdimmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1900 lü yılların başına gitmek Atatürk'ü görmek isterim .

0|1
    0|0
  • atatürkün zamanına gitmek isterdim... boynuna sarılıp ağlamak affet atam sen ve milletinin zorla kazandıklarını gelecekteki insanlar özgür iradeleriyle satıyo mahfediyo die özürdileyebilmek için

0|0
    0|1
  • M.Ö. 2000 Efes kentine gitmek isterdim ya da Afrodisias

0|0
    0|0
  • iyide ben geçmişten çok sıkıldım yahu.

uçan arabaların olduğu zamana fırlatın beni asfh

0|0
    0|0
    • kacıncı yılda ucan arabalar olacagını bilmedigimiz icin bu yapamıyoruz üzgünüm

• geriye değil ileri gitmek isterim şöyle bir en az 200 yıl sonrasına.

0|0
    0|0
  • 2009ta keşke kickboxla uğraşsaymışım

0|0
    0|0
Yükleniyor...