Yeni çıkan yabancı dizilerden önerileriniz varmı?

Yeni çıkan,en fazla 2 ya da 3.sezona gelmiş önerebileceğiniz diziler neler arkadaşlar ? ben Şu an yenilerden bates motel arrow izliyorum black mirror izledim onunda konusu değişikti,orphan black var bide 2.sezon bu ay başlıyor onu bekliyorum.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• İntelligence izle, daha ilk sezonu... Çok güzel ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• The Tomorrow People

1|0
    0|0
  • bu yabancı dizi merağı nerden geliyor.. ne gibi faydaları oluyor izlemenin bilgilendirirsen sevinirim.. benim hiç ilgimi çekmiyor açıkcası ama bir faydası oluyorsa izleyelim yani..

0|0
    1|1
    • 1 kere yabancı dizi izle türk dizisi izlemeyi bırakırsın daha önemlisi adamlar kaliteli diziler yapıyor aynı her bölümü film tadında

• ben zaten türk diziside izlemiyorum.. yabancı dizinin ne gibi faydaları oluyor diye sordum ama cevabımı alamadım?

• the walking dead en son başladığım diziydi hep eski diziler var onun dışında bilindik devam eden

1|0
    0|0
  • Da Vinci Demons'un 2.sezonu yeni başladı harika bir dizi onun dışında Black Sails'da güzeldir tarihe merakın varsa çok daha eğlenceli olabilir.

0|0
    0|0
  • Shameless. Çok güzel ve +18 bir filmdir. Hersey var içinde gey, lez, biseksüel, playboy v.s v.s

Kısacası otur izle bayılacaksın

0|1
    0|0
  • The following

0|0
    0|0
  • caupling izle en komik dizii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...