Okulda 1 Nisan şakası

Okulda yapılacak en ilginç 1 Nisan şakası nedir ? Yarın 1 Nisan ve okulda son senem akılda kalıcı ilginç bir şaka yapmak istiyorum ;)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 15. yüzyılın sonlarında, haçlı ordusu ispanya daki endülüs müslümanlarının son ...kalesini kuşatır. uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle, kale korunabilmektedir. durumun zorluğunu anlayan haçlı ordusunun komutanı değişik taktikler düşünmektedir.

en sonunda 31 Mart gecesi kalenin önüne giderek bir elinde kur an bir elinde i̇ncil; şu iki kitap üzerine yemin ederim ki, teslim olursanız bu akşam size bir şey yapmayacağım der. gerekli görüşmelerden sonra canlarının kurtarılması karşılığında müslümanlar kaleyi teslim ederler.

ertesi sabah, yani 1 Nisan sabahı, haçlı ordusu komutanı bütün müslümanların öldürülmesi için emir verir.

bunun üzerine müslümanlar yemin etmiştiniz, bize söz vermiştiniz... dediklerinde haçlı ordusu komutanı benim sözüm size dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur diye cevap verir ve bütün müslümanlar orada şehit edilir.

işte o gün bugündür 1 Nisan hristiyanlar arasında hile günü olarak kutlanmaktadır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bayanların ensesine kaşıntı tozu atmak

0|0
    0|0
  • biz sınıfı terk ediyorduk hocalar şaka yaptık zannediyordu ve var yazıyorlardı bizden keyif üstüne keyiff çatıyorduk dışarda ama herkezin sınıftan çıkması lazım .

0|0
    0|0
  • hala 1 Nisan şakası kaldımı ya :D git arkadaşına enseden sağlam bir şaplak at farketmeden :D:D

0|0
    0|0
  • bir patlıcanı hediye paketine koy süsle ve ver arkadaşına :D

0|0
    0|0
  • o gün bir Nisan şakası yapma.zaten herkes yapıyo. sen yapma da bir farkın olsun

0|0
    0|0
  • belden bağlamalı vibratör al tak beline

sonra teneffüste sınıfın ortasına geç size birşey söylüycem ben aslında ERKEĞİM diye bağır eteğini kaldır:))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • bir yerden i pad kutusu bul ve içine kadın pedi koyup paketle. bir erkek arkadaşına hediye et ve ona i pad aldın sansın. içini açtığında ped görünce sınıfın kahkahasını düşünemiyorum :D bir arkadaşa doğum gününde yapmışlardı bizim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...