Arkadaşlar Ankarayı Hangi Parti Aldı ? Oylar Tekrar Mı Sayılcak ?

Arkadaşlar Ankarayı Hangi Parti Aldı ? Oylar Tekrar Mı Sayılcak ?

Güncellemeler:
Tekrar sayılacakmış iki tarafta itiraz etmiş

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarayı Ak parti aldı bu da bazılarına fena koydu.

0|2
    4|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Ak parti aldı

1|7
    4|1
  • YENİDEN SAYILACAK ŞU SAATE KADAR DIŞARIDA DESTEK OLDUK. 11 İLDE YENİDEN SAYILACAK, ANKARA DAN MELİH ŞUTLANACAK :))))) SAYGILARR

1|3
    0|1
  • aksama kadar seçim koordinasyon merkezindeydim.. İnşallah mansur başgan alacak..

Ankara kara gölgeden kurtulacak. Avukat arkadaşla konuştum 68.000 oy piç edilmeye çalışılmış.. yeniden sayım olacak..

2|3
    0|5
  • Yeniden sayılıyormuş

0|0
    0|1
  • Gokcek aldi ama geri sayilacak diye duydum. Bakalim.

1|0
    0|1
  • Vala ne yazık ki Akp aldı gibi görünüyor ama tekrar sayım konusunda bir bilgim yok.

1|0
    0|2
  • yenıden sayılıyo.yarına bellı olur.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• melih gökçek te itiraz edecekmiş sonuçlara şimdi okudum haberlerde...

sanırım şaibeli orası...zaten müslümanım derler ama hileli iş yapmaktan geri kalmazlar aq

1|2
    0|4
  • ak partim aldı. ;)

0|4
    1|2
  • inşallah mansur alır

3|2
    0|3
  • melih gökçek aldıda hazımsızlık çekenler soda içmiyor sandığı tekrar sayıyor adamlar mansur çıkana kadar saydıracak yahu

0|6
    4|4
    • Dün gece saat 4 tam tersi oldu chp aldı akpliler 3 kere tekrar tekrar saydı ve akp aldı

• bu seçim herkesin oyu yumurtladı saydıkca çoğaldı ne bereketli seçmenmişiz

• İbram aldı boşuna yaygaraya vermeyin ortalığı

1|5
    2|6
  • Mansur bey'in sonuçlar itiraz etmesi ve başkanlığı alması için dua ediyorum...

2|2
    0|3
  • çankayada 300 sandık var hala açılmayannn MANSUR YAVAŞ başkann

1|0
    0|3
    • yeniden sayılmaz açılmayan sandıklar var çankayadaki oylar mansurun gökçek bunu biliyor bildiği halde hala sağa sola çatıyor

• stv ye göremi ? gerçek evrende mi ? :D

1|3
    1|0
  • Gökçekte oylarının bır kısmının hiç edilmeye calısıldıgını soyluyor tekrar sayım ıstıyormus hadi bakalım.

0|0
    1|0
  • inş melih gider

0|2
    0|0
  • CHP aldi. AKP suanda sahte Oy soka soka gene saydiriyor. Her sayisda CHPnin orani düsüyor AK artiyor cünkü hep sahte Oylar sokuyorlar.

Üstüne CHPnin oylarini HDP gecirmeye calisiyorlar.

Sosyal Medyalari takip et insanlar kanitlari oralarda sunuyor. AKP Oy fazlaligina gelene kadar saydircak ve sahte oylari sokmaya devam edecek.

Suanda Ankara milleti sokaklarda O hirsizligini önlemeye calisoyorlar ama bakalim nekadar sürcek.

1|0
    0|5
  • Tekrar sayılması için ysk başvurular oluyor oy çala çala aldılar

1|1
    0|2
  • kıl payı melik gökçek aldı.

0|0
    1|3
  • Ak Parti aldı fazla heveslenmeyin. Yeniden sayılması birşeyi değiştirmeyecek. Trt 1 resmi olarak geçerli sayılani tutanak tutulmuş sonuçları yayınladı. Ayrıca bu sene oy pusulaları da taratılıyor ayrıca sandık başında her partinin temsilcisi bıkmadan usanmadan bekledi merak etmeyin. Yanlışlık yoktur. O değilde Chp, Mhp, Bdp ve Cemaat bir oldunuz yine de bu parti bu kadar oy aldıysa size yazıklar olsun. Aklı olan da Ak Partiden şaşmaz.

0|2
    0|0
    • Tekrar sayılması 1 Nisan şakası olsa gerek :-) Çünkü bizimkiler dalga geçiyordu uzatmayın şakayı diye.

• tekrar sayılacak inş gökcekten kurtulacak Ankara

1|1
    0|4
Yükleniyor...