Cumhurbaşkanlığı seçimi ???

4 ay sonra cumhurbşakanlı seçimi var sizce kim alır ? Yine böylemi olur sonuçlar ? Sizin yorumunuz ne bu konuda ? Kime destek verceksiniz ? Bu sefer halk seçicek vumhurbaşkanını..

Güncellemeler:
bir gurup insan 14 yaşında ölen çocugu geziyi özgürlügünün elidnen alınamsını düşünerek gitti sandıgı türkiyenin %50 side bu seferde koycaz diye gitti..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hele bir adaylar açıklansın.

bu arada gsaraylı neyin kafasını yaşıyorsa anladım mhp kazanır diyor cumhurbaşkanlığı seçimii tey allam yerebbim :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Chp alır . Bir Mhp li olarak diyorum .

1|1
    0|2
    • cumhurbaşkanlığı seçiminde partilerin ne işi var sen seçimden anlamıyormusun diye soruyorum ?

• ben türküm demeye utanan biri oldum artık yabancılarla konuşurken ciddiyim çünkü utanılcak bir şey hala %50 ile alması

• başçalan ve partisi hepten istifa etse , bitecek bu dert.

• seçmekten sıkıldık ya yönetim şekli değişsin artık ya ingiltere gibi bizde krallıkla yönetilelim :D

1|0
    0|0
    • her seçimlerde deniz baykalım cıplak görüntüleri geliyor zaten akıllara bencede krallıga dönelim böyle olcaksa :D

• O da insan o da soyunuyo ne varmış bunda bilmiyorum :p

Erkekler Ne Diyor 4

• Nietzsche der ki:

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."

1|0
    0|0
    • topluca istifa etmeleri gerekirken , hırsızlık yolsuzluk derken , itibarımızı zedelediler . Aslında halk'da da değil . Sorun akp de profesyonelce kandırıyorlar milleti .

• Şu anki Cumhurbaşkanı noter gibi msllah ne gelirse onaylıyor adam bu seçilmesinde kim gelirse gelsin razıyım.

1|0
    0|0
  • Adaylar kimler

0|0
    0|0
    • akpden gül ya da yayip chpden kemal mhpden bahçeli bdp den eş başkanalrdan biri

• Digerlerinin toplami AKP kadar olmadigina göre kazanan yüzde doksan belli o zaman

• tayyibin karşısına tek aday çıkarsa o kazanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...