Bira festivali :( !!!

Antalyayi ak parti almis ama antalyada chp belediyesi tarafindan hersene yapilan bira festivali artik olmuycakmi :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• akp ye oy verenleri siyasetten anlamayan insanlar olarak gören zihniyet işte bu, iki tane bedava bira içerim diye düşünüyor . kimin göbegini kaşıyan bidon kafalı insanlar oldukları apaçık belli. siz mi siyasetten anlıyorsunuz , siz mi türkiyenin menfatlerini düşünüyorsunuz. yazık sadece yazık ve allah ıslah etsin sizleri.

0|3
    1|1
    • çooook anlıyorlar çooook o yüzden hırsızlığı tescillenmiş, kurana hakaret eden makara diyen, emperyalist abilerinin sözünden çıkmayan süleyman şah türbesine roket atıp ülkeyi karanlık bir savaşa sokmayı adice planlayan ardan namustan ahlaktan şereften yoksun tayyibi seçtiler yine bizim çok zeki! akpli yurttaşlarımız ha bir de dinlerine islama laf ettirmezler değil mi bu süper zeki! vatan sevgisiyle dolu insanlar,ha bu arada makara demek günah değilmiş diyanete sordum içiniz rahat olsun!

• siz mi çok zekisiniz :)). kimin hırsızlıgı tescillenmiş. kim tescillemiş. pensilvanyadaki hocanızın montajlı kasetleri mi tescilledi. hani nerede yargılanıp bitmeden suçlu sayılmayan anlayış. sizde olsa daha yargılanmadı ortada kesin bişey yok ki suçlu demek dogru degil dersiniz degil mi.

Kızlar Ne Diyor 1

• evimizde içeriz biraları şarapları üzülme dostum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olmucak eskiden ege üni. oluyormuş şenliklerde özellikle ama rektörü akplı olunca bırak birayı şenlik bile olmuyor..ruslar antalya yerine muğla-izmir kaçarlarsa şaşırmayın

0|0
    0|0
  • Hurma festivali olacakmıs ahaha

0|0
    0|0
  • Yasasin irtica yasasin islamiyet yasasin turk islam devletleri :)

1|0
    1|1
  • Elveda deyin festivallere, yakında sahilde ekiplerde gezmesin anti bikini timleri :)

0|0
    1|0
  • he olacak hocayla beraber çorumda yaparsınız :D akaydın ben bira festivali yapmadım yalan diyordu 29 martta tvde o ne olacak :D biz sana ... sebepten oy verdik diyenlerede siz bana vermediniz chpye verdiniz diyormuş bide :D sağdan gidin sol boş kalsın hoca yol alsın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...