Sevgilimin beni sevdiğini biliyorum ona her türlü güveniyorum ama, ilk kez kıskanıp sinir oldum

normalde çok kıskanç biri değilim herşey dozundadır bende beni yaşım 24 acaba çok ergence bir davranış mı yaptım bilmiyorum...

sevgilim facede bir kızın resmini beğenmiş herhangi yolda yürürken çekilmiş basit bir resim ama, kız güzel

hiç öyle kimseye pek beğeni yapmazdı bu 2 oldu ilkinde de uyardım bir daha yaptı güzel tatlı bir dille neden beğendin dedim o da doğru beğenmemem gerekiyordu dimi kıskandın mı dedi evet dedim tamam hemen beğeniyi geri alıyorum dedi aldı da ama, ben o kızı facesinden çıkartısın istiyorum sinir oldum o resimde kızın neyi dikkatini çekti de beğendi acaba merak ettim.

sizce ona neden beğendin demem yanlış davranışmıydı ve

, çıkart demem birz ergence bir davranış mı olur çıkart desem mi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• neyini beğendiğini biz ne bilelim ya :)) ama güzel dediine göre güzelliğini beğenmiştir.ancak içinden beğenmesi daha makbul olurdu diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
    • :))) ya merak ettim güzel gibi kız okuldan arkadaşıymış beğeniyi kaldırdı ama,işte cıkartsa fena olmaz hani desem nasıl olur o da 26 yaşında biri çocuk değiliz yani ayy ilk kez böyle oluyorum hiç böyle şeyleri takmazdım ben

• dediği doğruda olabilir ya illa art niyet aramamak lazım.hepimizin sonucta sosyal arkadaslari var.her sevgili aynisini yapsa kimsenin arkadası kalmaz dimi :) 2-3 ay bekle tekrar söylersin kendisine.güvenin varsa kafana takma fazla sabirli ol arkadasim.ama güven kontrolede mani değildir bunuda unutma :)))

• ;)) yok art niyet aramıyorum da böyle küçük şeylerde de sözümü dinlemezse ilerde hiç dinlemez ben ona taktım kafayı kıza değill

ama neyse bakalım bekleyim sorarım bir zaman sonra ;;;;;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevgiline bekleneni veremezsen gözü dışarı gidebilir

belkide senin düşündügün gibi kıskanılcak birşey yoktur sıradan basit bir fotoyu begenmiştir aşırı kıskanclık sonucu ayrılan arkadaşlarım var yani çok kafana takılacaksa sormanı tercih ederim ama polemik yaratmadan baktın polemik çıkıyo alttan alıcaksın olayı tatlıya baglıcaksın

0|0
    0|0
    • yok yok ben öyle bu zamana kadar hiç tartışma ortamı yaratmadım o da beni hiç üzmedi çok şükür ama, ne biliyim merak ettim neden beğendi diye baktım dediği gibi beğenisinden vazgeçmiş ama, bir erkek durduk yere kızın resmini beğenmez demek o resimde dikkatini birşey çekmiş

• şimdi ben merak ettim begenmesindeki amaç neymiş

• sorucam az önce konuştuğumda görevdeydi pek konuşamadık kapattık teli sorucam akşama ;9

• seni olcmus cevabi almis ;) bu durum icib ha o kiz ha baska kiz ;)

0|0
    0|0
    • nasıl beni ölçmüş ya ne manada dediniz

• hmm öyle yüzüne de dedim kıskandım diye ne var bunda evet onu çok sevyorumm

• o zaman sorun yok sikinti etme

• tokadı vur yapışsın yere ne demek beğenmiş:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok ergence değil. bence direk sen sil o kızı... seni kıskandırmaya çalışıyor sanırım kıskandınmı diye sorduğuna göre. sende kızı silerek hatta engelleyerek tepkini koy :)

1|0
    0|0
    • o kiz bende ekli değil onda ekli çıkart dicm tabi ki hoşuma gitmiyo ben geniş biri değilm bazıları önemsemez aman neolacak arkadaşı falan der ama hayır hem merak ediyorm sözümü dinlicek mi

• ben olsam derdim.ç ünkü ben güveniyorum şifresinin almam diyorlar sonra bakıyoruz o güvendiklerimiz neler yapıyor. bu herkesin illa kötü şeyler yapacağı anlamına gelmiyo ama yinede şifreyi bilmekte fayda var

• öyle tabi de ben bir diyeyim bakalım tepkisine göre hareket ederim

• Yok faceten onu beğendi yok twitterdan bunu favladı bu saçmalıklardan ne zaman vazgeçeceksiniz ya

0|0
    0|0
  • Bi adamın sevgilisi varsa başka kızın fotosunu beğenmesi çok gereksiz.

Ben doğru bulmuyorum. Ergence düşünce değil bu.

1|0
    0|0
    • dimi kendim 24 o 26 yaşında olgun insanlarız ama, kendimi kıskanınca bir an liseli gibi hissettim ama, dediğiniz gibi yaşı yok bu işlerin

bence de hoş değil çıkart desem sizce nasıl olur istemiyorum o kız durmasın facebookta nasıl ifade edip listesinden çıkartsam

• okuldan arkadaşıymış ama, eskiden biz üniversiteyi bitireli 2 yıl oldu yani o kız duruyomuş öyle facesinde

çıkart deme diyosun yani

• Boşver kaldır felan deme bu erkeklere kıskandığını belli edince gotleri kalkıyor kendilerini bişey sanıyorlar.

Yükleniyor...