Dansla ne kadar ilgilisiniz? Yaptığınız ya da öğrenmek istediğiniz danslar varmıdır?

dans etmeyi sevenlerdenmisiniz? yoksa dans beni bozar diyenlerden mi?sevdiğiniz danslar varmı?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Dans etmek benim için çok eğlenceli ayrıca spor olarak gördüğüm bişi olsa gerek ben sağlıklı ve zayıf kalmayı dans etmeye borçluyum .5 yıldır dans eğitimi alıyorum.seviyorum morelim yada canım sıkın oldugu zamanlarda kendimi hemen dans salonuna atıyorum.kendimi mutlu hissediyorum dans ederken.5 yıl içinde çaça bachata oryantal salsa dersleri aldım ama en iyi hangi dans dersem oryantal vazgeçilmezim..buaralarda kolbastıya merak saldım.sorun şu ki gitmiş oldugum salonda kolbastı dersi verilmiyor...ben çok seviyorum herkeze tavsiye edrim ama biz sizin gibi işin usatsı değiliz amatörce dasn ediyoruz...iyi günler..melisçim.

1|1
    0|0
    • Siyah takım elbiseyi de çekiyorum böyle janti janti.. :)

• rahatsız oldum dediğiniz için böyle bir açıklama yapma gereği duydum.

• teşekürler yorumun için buketdere

Erkekler Ne Diyor 13

• Dns neden insanı bozsn ki. Dans da bir snat olup, bir şekilde hatta estetik bir şekilde duyguların dışa vurumudur. Birkaç halk oyunu hariç pek beceremem ama izlemek çok keyif verir. açıkçası.

0|0
    0|0
    • bencede ya neden bozsun ki.dans kişiyi.

• hayır beni yanlış anladınız siz galiba çok insan var bunu diğen bize yakışmaz dans falan fistan gibi sözler çok duyduk..

• Sizi yanlış anlamadım, ben sizi eleştirmedim, sadece ben o insanlardan değilim demek istedim. :))

• genel seyredici

0|0
    0|0
  • hayatimi adayacak kadar cok seviyorum :)

1|0
    0|0
    • vavv ya geçen bi arkadaş bahsetmişti dans öğretmeni diğe o siz misiniz acaba ...

• hım anlıyorum cevabınız için teşekürler etmus bey.

• ben tesekkur ederim :)

• Düğünlerde, Adnan Şenses gibi dans etmekten başka bir icraatım yoktur bu konuda. Zeybek'de bilirim az çok..

(Not: Düğünlere saz ekibi gönderilir Tel: 0532 2xx xx xx)

1|0
    0|0
  • Cok ilgili sayılmasamda vals benliktir utanırım dans etmekten toplumda cok fazla dans etmem amam sevgilimle romantik olacaksak vals i secerdim

0|0
    0|0
    • hım buda güzel dasnlardan bitanesi utanılacak bişi değil ama..

• Dans garip gbi gelior cok fazla dans etmedigimden sanırım :D

ama ederim yani arada sırada da olsa.

agırbaslı biriyimdir sesizim ilk asamalarda :D ondan garip gelior

• Dansın insana öğrettiği ne olabilir?

0|0
    1|0
    • bişi öğretmesi değil bence bir nevi spor yada nişanlı çiftler var dasn öğrenip düğünlerinde özel süpriz yapmak için yada okullarda öğrenciler 23 nisan yada 19 mayıs gibi törenlerde yada düğünlerde vs.birde vucudu fit tutmak zayıflamak sağlık vs

• İnsana ne öğretebilir?

• üniversitede kız arkadaşımın zoruyla latin dansları kursuna gitmiştim o kadar çok hoşuma gitti ki bir sonraki sene başka bir kızla çıkarken benim zorumda dans kursuna gittik..

Yıldız Teknik Üniv. dans kulübüne da hala üyeyim...

0|0
    0|0
  • bize küçüklüğümüzde erkek adam oynamaz diye öğrettiler,yanlış bilgiymiş evet ama artık çok geç sanırım...

0|0
    0|0
    • ya evet öyle derlerdi ama saçmalık bence neden geç ya alaksı yok hiçbişey için geç değil hem illa düğünlerde yada barda diskoda oynayacaksınız diğe bi kayde yok sadece spor ve rahatlamak adına olan biş.

• saçmalıkmış evet...geç kalmışlığım yaşla ilgili değildi heves anlamında...

• profesyonel köçeğim acayip oynarım:D

0|0
    0|0
  • dans degil ama cok guzel halay cekerim

0|0
    0|0
  • dansa bayılırım :) evde tek başıma bale yaptığım bile olur. salsa çamba rumba falan :D

0|0
    0|0
    • evde tek başınıza bile dasn edin buda güzel..ama biraz şakacısınız siz

• :) şakacıyımda benim genel yapım :) yoksa gerçek yani, dans ederim evde tek başıma. :)

• dans yapan bayanın fiziği hemen belli oluyor fiziğiniz çok güzel

0|0
    0|0
  • Bir kaç sene sonra dans öğrenmeye başlayacağım; ancak ilgi duyuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• cok severim kendi çapımda oynarım işte :) salsa, tango öğrenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • olmaz mi. keske ogrenme firsatim olsa. bunun icin ilerde firsat yaratmayi dusunuyorum ayrica.

1|0
    0|0
  • Cok severim cok iyi oryantal oynarım bu ara bachata öğrenmek istiyorum

1|0
    0|0
  • beceremıyorum malesef dans etmeyı su sıralar kursa yazıldımda bakalım ogrenıcez salsaydı malsaydı bıseyler

0|0
    0|0
  • Tüm latin danslarına bayılıyorum.Ama roman havası taraftarıyım :D

0|0
    0|0
    • roman havasını henüz bende bilmiyorum ama salonda ki hocalarımızdan biri biliyor umarım bende öğrenir öğrencilerime öğretirim...

• salsa yapıyorum.biara bırakmıştm yıne basladım.

0|0
    0|0
  • Hiç ilgili değilim sıfır ilgi sıfır merak

0|0
    0|0
  • salsa, cha cha cha ve bachata biliyorum, bachata'da iddialıyım. bunun haricinde türk kadını genimden her tempoya uygun kıvırabilme yeteneğim var. dans etmek resmen terapi benim için.

2|0
    0|0
    • öylemi demek bachata süper bi dans benim içinde gerçekten süpersiniz ozaman peki ders mi aldınız yoksa kendiniz mi öğrendiniz..şu lafınız çok hoşuma gitti terapi aynen kutluyorum sizi..

• ders aldım, şimdi şehir değişikliğinden dolayı ara vermek durumunda kaldım ama ara ara dans gecelerine giderek formda kalmaya çalışıyorum. güvenebileceğim bi dans okulu bulayım devam edicem zaten:)

• tek ben değilim demek dansa tutkulu bachata bende biliyorum...

• dans etmeyi severim ama öyle çaça salsa falan değilde kendi kendime şarkıyı açınca o an şarkıya uyumlu bir şekilde dans etmek hoşuma gider

0|0
    0|0
    • illede salsa yada çaça bilmek değil zaten dans etmeyi severmisiniz diye sordum buda güzel teşekürler.

Yükleniyor...