Yabancı dil bilmenin sağladığı yararlar neler?

Yabanci dil bilmek , bilgisayardan anlamak falan boyle seyler ne gibi imkanlar saglar ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• kendimden örnek vereyim, öğretmen adayıyım, stajlarda çocuklara göstermek üzere resim bulmam gerekiyor netten ve resmin kalitesine çok önem veririm, bu yüzden arama yaparken asla türkçe arama yapmam ki bazen konuya göre istediğim resmi bile bulamam türkçe arasam, her zaman ingilizce arama yaparım, internette öğretmenlik adına ingilizce yazıları okuyup analyabiliyorum, yabancı sitelerde mesleğimle ilgili aparat, etkinlik örnekleri bulup kendi sistemimize uyarlayabiliyorum bunlar güzel şeyler daha da çok avantajı var yabancı dilin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yabancı dilden kastın ingilizceyse eğer onu artık bilmiş olman gerekiyor yani bir almancan varsa eğer ingilizcenin yanında alanın ve branşın olmamasına rağmen bir şirketin uluslar arası bir departmanında çalışabilirsin yani dil çok şey kazandırır emin ol ve cv verdiğin bir yerde ilk sıraya yerleşirsin bile diyebilirim

0|0
    0|0
  • Herşeyde faydası vardır. Her yerde iş bulmanı her türlü şekilde kolaylaştırır pc de zaten herşey ingilizce ki pc de bir hata ile karşılaştığında ingilizce yazdığında onu anlayabilenle anlayamayan arasında uçurum farkı vardır.

0|0
    0|0
  • bilgisaar mühendisiyim ve yabancı dilim ortalama üstü bu yüzden dolayı okurken bile çalışabiliyorum..

0|0
    0|0
  • turizm sektöründe çalışma olanağın olabilir

0|0
    0|0
  • Yazları sevişme sorunsalını ortadan kaldırma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• herşey. rehber olmadan dünyayı gezebilirsin, farklı kültürden insanlarla iletişim kurabilirsin, iş olanakların artar, internette daha geniş çaplı araştırma yapabilirsin, kitapları orjinal dilinde okuyabilirsin (çeviriler çok ya da az olsa bile değişim oluyor yazardan çok çevirmeni okuyorsun), yabancı dil öğrenmek bunamayı geciktiriyor... böyle gider liste hiç zararı yok orası kesin :)

0|0
    0|0
  • Üstüne daha çok şey ekleyince çok daha faydalı olan buzdağının minicik bir kısmı oluyor bu iki madde...

0|0
    0|0
  • heryerde eppek bulursun ..

0|0
    0|0
  • dizi ve filmleri altyazısız izleyebilmek en büyük faydası bence :)

0|1
    0|0
  • İş imkanı, elitlik ve her daim aranılan olma özelliği.

0|0
    0|0
  • İş bulma imkanın artar öncelikle...

Ve filmleri dizileri altyazısız izlemek ne güzel olurdu ^^

0|0
    0|0
  • uzayda bile faydasını görmektir, 'ı ben love seni you seviyorum. sdfghjjk :D

0|0
    0|0
  • Meslek secimlerine takviye olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...