Erdoğan sizce oylarıda mı çaldı ?

Adamlar Turkiyeyi yedi bitirdi ama yuzde 43% yine 1ci oldular,bu partiye oy verenler kimler ya bu ulkede? link

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki caldi.

Ankara ve Istanbulu aslinda suanda CHP kazandi, AKP bütün geceden beri OY caliyor cuvallarlan Oy tasiyor.

AKPnin nasil hile yaptigi Video kanitlari var, Nasil bu gece Araba arayisinida icinde AKP Evet basilmis Secim Kagitlari bulundu onu gösteren Kanitlar var.

BIde bukadar insan cail mi diyorlar. Merak etmeyin aslinda okadar insan degisiniz.

2|3
    1|3

Kızlar Ne Diyor 6

• Cahiller yolsuz ve hırsız zihniyetliler verdi. Çalınan oylar yakalanan insanlar var akp oy hırsızlığı ile ilgili 300 u geçen tutanak var hala inanmayan salaklar yazsın internete baksin. Adi koyunlar

1|4
    2|3
    • hepsi koyun baslarinda coban erdogan ,mallar yeminle

• Senaryo kimdeymiş kendin karar ver :)

• Ya hayır daha yazdığın soruya bak türkçe yazmayı bilmiyorsun.lise 2 terkler gelip bir de diğerlerine cahil diyor.gülüyorum.oyumu akpye verdim sonuna kadar da Akp.

Okuyorum,araştırıyorum,izliyorum ve sonra da akp diyorum .ilk defa siyasi görüşümü net bir şekilde belirttim! Umarım birgün farkındalık denilen cevheri keşfedersiniz.

2|3
    3|4
  • Oy veren kişiler uydurulanların iftira olduğunun bilincinde olan insanlar.

2|3
    2|5
  • benn...

ve ben gibi bir çok insan var.. bu kadar insan aptal değil bunu kafanıza sokun artık..

link

2|2
    2|4
  • Yiyen insan bu kadar icraat yapabilir mi ! Metrobuse binme hizli trene binme marmaraya binme havaalanlarini kullanma otobandan gitme hastahanelere gitme tabletleri kullanma o zaman! Ne yap biliyormusun esek arabasi al dagdan git. Kayik al kendine bir tane. Madem begenmiyorsun kullanma hicbir hizmeti! Ben nu kadar somurup herseyi kullandigi halde hala yedi diyenleri anlamiyorum ya! Tahammullu ol tahammullu. Ideolojine uymayabilir islamci olabilir ummetci olabilir alni secdeye degebilir bu seni rahatsiz edebilir ama hizmeti gormezden gelemezsin!

0|3
    2|2
    • Neden yapamasin ?

Ulan AKP vekilleri kendileri diyor biz yiyiyoruz. Ses kayitlarin dogrulugu kanitlandi siz hala tersini idda ediyorsunuz.

Adam hizmet yapti diyor, tabiki yabacak, zaten adamin isi bu. Eh hizmet yap dediysek cal ye mi dedik ?

Hem Secimlere bakarsak, gercek secimleri diyorum gercek Oy oranina, bu ülkenin cogu AKPyi istemiyor.

Ankarada ve Istanbulda bu böyle.

• Bak sevgili arkadasim. Hala ayni hatayi yapiyorsunuz. Gormezden geliyorsunuz gormezden. Aradaki oy farki cok buyuk bizim hileye hurdaya ihtiyacimiz yok. Siz gormezden geldikce bu halki bu halkta sizi gormezden gelmeye devam edecek. Adamin isi bu diyorsun peki akparti oncesindeko hukumetlere bak bakalim bu yapilanlarin yuzde kaci yapilmis.Tahammulsuzlugun alemi yok simdi kaybedenler icin sapkalarini onlerine koyup dusunme zamanidir.

• ben verdim. şaka lan şaka. dün akşamdan beri akpiyim alt tarafı.

0|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 10

• bence şunu sormalıyız kendimize. neden bu adamlara iyi bir alternatif olamıyoruz? bu konuda çok iyi düşünmeleri lazım. istanbulda ve ankarada yükselttikleri oy oranlarını da masaya yatırsınlar mesela. hep kötü şeyler düşünmemek lazım. melih gökçek'in uykuları kaçtı 20 kilo verdi mesela. doğru bişey yaptıklarında da nedenini araştırsınlar, yanlış yaptıklarında da. %43 oy türkiye geneli, diğer partiler biyerde yanlış yapıyo. bunu gözden geçirmeliler. özellikle de ana muhalefet. eğer muhalefetin anası olmaktan çıkıp, devletin babası olması gerekiyorsa, bu ülkenin çimenini toprağını mayasını daha bir yakından incelemesi gerekiyor. misal: İstanbul üsküdar belki de ibtanbulun en muhafazakar ilçesidir. neredeyse üsküdarda kazanıyordu chp. şimdiye kadar hiç bu kadar oy almamıştı. nooldu ne değişti. eski müftüyü aday göstermeleri bunun sebebi olabilir mi acaba? arkadaşlar bu ülke din ile yönlendirilir. sadece din. başka bişeye gerek yok. tayyip 12 yıldır bu halka din enjekte ediyor. sen de et arkadaş. bakınız seçimlere girmek için demokrat olmak gerekmiyor. ne demişti teyyo: demokrasi bir tramvaydır istediğimiz durağa gelince ineriz. ee uyarla bunu dine, bak dene daha kolay olacak :) camiye gitmek içn müslüman olmaya gerek yok. aynı tayyibin yaptığı gibi. kılıçdarı severim. ama alevi başbakan için henüz yeteri kadar eğitimli değiliz. cuma namazlarına kameraman ordusuyla giden bir chp liderine ihtiyacımız var. bir takım elitistler var bizim partide. onlarla partinin iplerini artık koparmak lazım. bedri baykam mesela. çocukken üstüne boşaldığı peçeteyi sergileyen adamla aynı partiye oy verirken ben bile -ki 4 kuşak chpi olduğumuzu çok rahat söyleyebilirim- bir eğreti oluyorum, normal vatandaşı düşünemiyorum bile. tayyip napıyo cuma ramazlarına giderken yanında kameramanlar, yahu bu adamın hangi camiye gideceğini hep mi haber alıyosunuz arkadaş. :) özellikle yapıyo din tüccarı :) sen de yap, ayıp değil, günahı da yapanın boynuna madem. bak antalyaya, akp ye kaptırdı. neden düşünsün chp. antalya milletvekili deniz baykal. oldu mu şimdi? yahi halkın bu adamı sevmediğini ben yarım aklımla biliyorum, partide o kadar sosyolog, o kadar toplum bilimci bunu görmüyo mu? vazgeçin şu solculuk ayaklarından sol mol tarihe karıştı çoktan. bak akp ye kürtlerin oylarını toplamak için apoyla pazarlık masasına oturdu. biraz çıkar şu seni dik tutan omurgayı. biraz örnek al akp lilerden. nasıl omurgasızlar, hareketlerini taklit et. her orjinal buluşun öncesi başarılı bir taklittir. bkz.: erbakan teyyo ilişkisi. çırak olmadan usta olunmaz sevgili chp li büyüklerim. sizin bundan sonra bineceğiniz aracın adı tramvay, önünde de büyük kocaman harflerle DİN A.Ş. yazıyor. hadi bana müsaade birazdan öğle okunacak, safları sıklaştırın beyler.

2|3
    1|3
  • Şimdide çekememezliğe gelip oyları çaldı diye iftira mı atıyorsunuz. Kabullenin şunu artık yahu.

3|3
    1|3
    • kabullendim ok,bu kadar koyun baska ulkede yok

• ruhum bin yasinda baskasini engellemeye calisiyorsun evlat,sen beni bulamazsin

• engellı oldugun için bana yazamıyorsun konusma fazla

• tum yorumlari okudum da neden surekli atisiyorsunuz neden cikipta evet biz kaybettik veya biz kazandik diyemiyor bu millet ben Chpye verdim oyumu bidaha olsa bir daha verecegim ama atismak niye bu genel secim degil alti ustu belediyeyi sectik altta "-neo-" arkadasimizin super yorumu var usengeclik yapmazsaniz okuyun adam guzel guzel aciklamis birakin atismayi bir yere varilmiyor insanlari germeyin kazandi kazandi tamam hile olur tamam baska seyler doner ama bizim burada birbirimize eksi vermemiz ya da tartismamiz bir halta yaramaz birakin siyasetciler bizim icin tartissin biz onlar icin degil.

0|1
    0|0
  • Ben oy vermedim. Versem de sizi ilgilendirmez.

2|2
    0|4
    • abi sen bu tiple bizi ilgilendirecek bir durumda değilsin zaten, tipi bakk * :W:Ea:Adafgsdafds

• Beğenmiyorsan Allah'a şikayet et salak.

• Keserim veya kesmem, derdi seni mi gerdi? Sizin özgürlükçü beyniniz insanların görüşününe müdahale etme hakkımı veriyor?

• Sakamisin arkadas meydanlar doldu tasti hicmi izlmedin takip etmedin

1|2
    0|2
  • ben o bu şu

3|2
    0|1
  • Nietzsche der ki:

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."

0|0
    0|0
  • körü körüne vatanını milletini ruhunu satan zihniyetlere yazıkları olsun

0|2
    1|3
  • üst üste bu kadar bariz bir şekilde aynı oranları tutturunca(?!)insan düşünüyor elbet..günahı boynuna kim çalarsa Allah onun...kim olursa olsun...

0|0
    0|0
  • Ben verdim hyrdirr

3|2
    1|6
Yükleniyor...