Son Yıllarda İkditar'a Bu Kadar Kin Besleyen İnsan Varken Neden Oyları Azalmadı?

Son Yıllarda İkditar'a Bu Kadar Kin Besleyen İnsan Varken Neden Oyları Azalmadı? Yani neden değişen birşey olmadı tabi illa 1. olacaktı ama ben en azından %35'e inmesini bekliyordum?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bizim mantigimiz düz mantik yasadigin şehirde hizmet istiyorsan iktidara oy vereceksin bide koyunu iyisi mantigi olaylar bu raddeye geldi ama herşeyin hayirlisi vqrdir bundada bir hayir

0|1
    1|0
    • Hayırlısı olur inşş

• :-D ona bisey diyemem ama belki birgün olur be ne dersin

Kızlar Ne Diyor 6

• Dunden beri akp oy hirsizligi ile ilgili 300 u geckin tutanak var. Türkiye'de insanlık ölmüş tamamen şerefsiz adi kötülük aşığı insanlar yaşıyor. Bazi aptallarda kendini kandiriyor hakkim haram zikkim olsun cezanizi görün inşallah

0|0
    1|0
  • Bizim hiçbirimiz oyumuzu satmadıkk Mhpliler gidip ülkücüyüm diyip iktidarı yıkmak için chpye oy verdi o kadr bizim düşüncemiz hiç değişmeden durmak yok yola devam dedikk;)

1|0
    0|0
    • Ama Erdogana söylede Twitter ile Youtube'u açsın ya açarsan beni ilgilendirmez kazanması :D

• Çünkü insanlar aptal değil. Yapılanların iftira olup olmadığını çok güzel algılıyorlar.

1|0
    1|0
    • Peki erdogan'ının oglunun çaldıgı o kadar paraya ne diyecen?

• Size ne anlatırsam anlatıyım aynı şeyleri aynı inançla savunacaksınız siz. Boşuna kaleme almaya değmeyeceğini düşünüyorum.

• Yok walla bana onu açıkla diger seçimde oyumu AKP'ye atmassam adam değilim...

• İnsanlarımıza cahil diyenlerden korkun lütfen milletimiz bilinçli kimse kimseye zorla bşey yaptırmıo yaptıranların sonucu belli

1|0
    1|0
  • sevmeyen kadar seveni de var çünkü

0|0
    0|0
    • Seveni kendini belli etmiyor galiba

• şansına küs :D

• :D evet ne yapalım artık

• O da bizim halkımzn cahilliği iste tayyip analarına küfretse bir bildigi vardr diyip yine oy verirler.

0|0
    1|4
    • o zmn 10 yıl sora gelişme olur demek ki

• önümüzdeki genel seçimlerde de alır ama sonra alamaz hiç sanmıyorum.

• Bukadar insan salk bir siz aklısınız zaten deme biz hiç.bişeyin farknda değilz biz cahilizzz

Erkekler Ne Diyor 8

• muhafazakar kesime yıllarca zulmeden chpnin elinden muhafazakarları kurtarıp onlara kimlik kazandırdı onun için.

2|1
    0|0
  • neden azalmıyor ben söylim sene 2014 peki bu zamanda en etkili oy toplama mekanizması nedir yani kamuoyunu nasıl yönlendirirsin tabiki medyayla peki medyanın yüzde 95 nin safı nedir ya direk kanalın sahibi amerikalı ya da amerikan güdümlüdür ferit şahenk aydın doğan gibi tayyibin ilk girdiği seçimi hatırlıyormusun o seçim döneminde kanal d de yani aydın doğanın kanalın da haber programında resmen dedilerki efendim avrupa birliği tayyip erdoğanı istiyormuş tabi o zamanlar hatırlarsın ab ye tapıyo bizim millet şimdi soruyorum ab nin tayyiple ne işi olur türkiyede başbakan kim olacak onlara ne ve seçim geldi akp yanlış hatırlamıyorsam yüzde 34 oy aldı ama o da ne tayyip yasaklı yani başbakan olamıyor ve yerine apo geçiyor 6 ay sonra neymiş efendim siirt te seçim iptal olmuş sebebini hatırlamıyorum sadece chp ve akp seçime tekrar girecek giriyolar tabi ve akp 3 millet vekili çıkarıyo bunların birisi tayyip tabi bu arada abd ırağa girecek rahmetli ecevit diyorki ingilizler ırağa giremez girerse biz müdahale ederiz çünkü orda yahudi güdümlü kürt devleti kuracaklar diyor ve abd medyası tarafından itibarsızlaştırılıyor sonra başbakan olan tayyip ise abd medyası tarafından padişah efendime ne sölim dünya lideri olarak lanse ediliyor ve tabiki bizim zavallı fakirlikle terbiye edilmiş halkımız bunu gerçek sanıyor yani sorunu cevabı bu işte medya kimi isterse o iktidar olur

0|0
    0|0
  • Azaldı azalmadı değil genelde %51 iken %45 lere düştü.CHP ve MHP ise ufak oranda artış oldu. Bir anda oylar öyle %51 den %35e düşmez bunu beklemek hayal ;)

0|0
    0|0
  • Seçime hile karıştırma vol .

Vol kaçtı lan bunlar kaç seçimdir hile karıştırıyor matematiğim yetmedi saymaya .

0|0
    1|0
    • ya sanmıyorum AKP'yi savundugumdan değil ama sonuçta her partiden adam var yani sanmıyorum bence bizim halk cahil

• özellikle antalya ya ayrı bir sevindim :)

2|0
    0|0
  • Çünkü beyin bedeva :D

0|0
    2|0
  • 1. olmasını kabullendiysen zaten sorun yok :D

1|0
    0|0
    • Yok yani halk bilinçlenmiş mi diye baktım tık yok :D

• Ee öyle. Kaç kardeşimiz chp , mhp nin kışkırtmasıyla gidip polisi taşlarken öldüler. Çok net söylüyorum bunlar vatan haini. Bunların kalpleri kaskatı olmuş. Küçücük cocukları basbakana kıstırtacak kadar

• Ne yapalım iyi insan oldugu kadar kötü niyetli de çok

• Cunku sagda solda atip tutanlar sandikta dogru secimi yapiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...