Meral Okay hayatını kaybetti. Diziye ne olacak?

Az önce haberlerde öldüğü bildirildi Allah rahmet eylesin.Meral Okay Muhteşem Yüzyılın senaristi oluyor bu arada.Dizi bitecek mi yoksa devam eder mi sizce böyle bir durumda?

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• Muhteşem yüzyıl dizisi, ender sevdiğim dizilerden birisiydi. Meral okay yazmadıktan sonra, neyleyim ben muhteşem yüzyılı.

Allahtan rahmet, mekanı cennet olsun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Allah gani gani rahmet eylesin... Hani koyun can derdinde kasap et derdinde derler ya... O hesap. Dizi ne olacakmış. Çok mu önemli yani? Etse ne etmese ne? Şu gençlerin "dizi bağımlılığı" kadar ufaltıcı bişey yok heralde... Koca hayatta yapacak herşey bitti, bir dizi kaldı. Sanırsın ki dizi izlemek için yaşıyorlar. Tamam serversin, izlersin de hani "boşluk doldurucu" dur dizi. Önemi de o kadar dır. Ama insanlarımız malesef "hayatı dizi ile doldurmaya" çalışıyor. Hayatları o kadar boş ki demek... Öbür tarafta soracaklar "ne yaptın dünyada?" diye. İzledikleri dizileri anlatırlar artık. "İşte Hürrem geldi, şöyle yaptı böyle etti, Süleyman da bunu dedi" falan... Melek dermiş "amaan bende izledim de beğenmedim, ben gerçeğinden izledim o daha güzeldi" diye. :)

Arkadaşım, dizi insana bişey katmıyor. Bişey öğrenmiyorsun. Ama birileri seni dizi izleterek şekillendiriyor. Kontrol ediyor. Beyninizi uyuşturuyor. Anlayınız artık.

Diziye gelince. Her bölümünden milyonlar kazanılan, altın yumurtlayan tavuğu, öyle kolay kolay. Değil senarist, hürrem yada süleymanı oynayan oyunculara bile bişey olsa, yine de bitirmezler...

1|0
    0|0
    • Sonuçta herkesin kendi hayatı değil mi?

• "Özgürlük" masalından bahsedeceksen TV karşısında hapis edilmiş kişinin özgürlüğü olmaz. Birileri TVnin karşısında oturarak özgür olduğunu zannederse, bu "ataletten" faydalanan siyasiler halkın geri kalanını "millet böyle istiyor" diyerek koyun gibi güder, ülkeyi satar, zamlar yapar, asker/yazarları hapseder. Yani "herkesin kendi hayatı" başkalarının hayatını da etkiliyor. O yüzden de eleştiriliyor.

• Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • çok bişi olmuyordu ki zaten. iki öpüşme, iki sevişme, iki aldatma, iki dialog ve iki kostüm. film bunlardan ibaretti. bilmem kaç milyon dolara bir sahne çekmişlerdi ama o sahneyi 1960larda diğer ülkeler daha iyi yapıyordu. hey allahım.

1|1
    0|0
  • cok buyuk bı kayıp değil dizi de kaldırılsa iyi olacak insanlara hiçbir şey katmıyor tamamen entrıkalara dayalı uyduruk bir dizi . insanlara ne anlatıyor hiç cozemedim . Varsa yoksa Behzat ç. hiç yoktan insana bişeyler katıyor uyanmayı saglıyor.

0|0
    2|0
  • Mekanı cennet olsun..

Bitmesi gerekir bence ama bitirmezler gibi..

1|0
    0|0
  • Başka birisi devam ettirir.

3|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin

2|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.Diziyi hiç izlemedim. Sen ne olmasını istiyorsun? sonuçta dizilerin devam etme yada tamam deme kararıda seyirciyle alakalı bir durum.Yaz kanallarına diziyi devam ettirin diye...

1|0
    0|0
  • erhan afyoncuya yüklerler.

1|0
    0|0
  • Akciğer kanseri Tedavisi Görüyordu...

Allah Rahmet Eylesin...

Film Biter, Bitmesede Seyirci İle İpler Kopar...

1|0
    0|0
  • başka bir yazar bulacaklar:)

1|1
    0|0
  • şimdi tüm din tacirleri çıkar beddualarımıza dayanamadı iyi oldu falan...

2|0
    1|0
  • Devam eder bir şekilde.

Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • filmin rengi değişebilir

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin çok şaşırdım.Film devam eder bence senarist bol

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ama tanimiyorum

1|0
    0|0
  • iyi kadındı ya ALLAH rahmet etsin

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ya çok iyi bir senaristti Allah Rahmet Eylesin

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, diziden nefret ediyordum inşallah biter.

0|0
    3|0
  • Çok değerli bir oyuncudur aynı zamanda,İkinci Bahar'daki kasap kadını hatırladınız mı? işte oydu :/ Üzüldüm sanatçılar birer birer yitiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Muhteşem Yüzyıl'ı izlemedim ama sadece Meral Okay mı yazıyordu ki diziyi ? dizileri genelde taslak olarak birisi hazırlar senaryo ekibi de yazar .

Bizim dizilerde senarist ya da oyunculardan biri vefat ettiğinde dizi bitmez daha çok ilgi göreceği için uzatılır :)

2|0
    0|0
  • Devam eder büyük ihtimalle. İzleyici kitlesi olan bir diziyi kaldırcaklarını sanmam.

Şimdi öğrendim ödüğünü, üzüldüm.

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin takip etmiodum zaten muhteşem yüzyılı.

1|0
    0|0
  • evet bende haberleri okurken gördüm çok üzüldüm. bence dizi bir süre devam eder sonra final olur

1|0
    0|0
  • Allah Rahmet eylesinde diziyi izlemiyorum o bakımdan yorumsuzum

1|0
    0|0
  • tanımıyorum ama allah rahmet eglesin.yakınlarına sabır versin.

1|0
    0|0
  • Devam eder elbette.

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ya.Zaten hastaydı, yardımcıları devam edebilirmiş.

2|0
    0|0
  • çok üzüldüm, devam eder muhtemelen. çok yazık oldu kadına mekanı cennet olsun :/

1|0
    0|0
  • Baska birini bulurlar. saten bu hep böyledir. ALLAH rahmet eylesin. (Amin)

2|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, üzüldüm..

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, çok severim o kadını çok pozitifti her zaman.Diziyi bu kadar izleyen varken bitirmezler, illaki başka biri yazar senaryoyu.

1|0
    0|0
  • tedavi görüyomuş akciğer kanserinden mekanı cennet olsun gençti daha ... devam eder diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

Bitmesin bence .. Güzel bir dizi devam etmeli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...