Ak partili olmaktan gurur duyanlar var mı?

Ben gurur duyuyorum ve oyumu ona verdım diyenler varmı? Ben verdim ve sonuna kadar gurur duyuorum (lütfen başka partı yanlıları yazmasın)

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Gururluyum mutluyum.

2|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 19

• tebrik ederim bir chp'li olarak.

umarım söylediği gibi 76 milyonun başbakanı olmayı başarabilir bu sefer.

4|1
    0|2
  • Başka parti yanlısıyım .

4|4
    0|1
  • Celladına aşık olmuşsa bir millet

İster ezan ister çan dinlet

İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet

Müstehaktır ona her türlü zillet

4|4
    1|2
    • Şimdi Ömer Hayyam 'a sığınıyorsunuz, haşhaşi dediğimizde alınıyorsunuz sonra

• Türkiye 'de hep 72 millet var derler, Türkiye renga renk, Türkü-Lazı -Kürdü-Çerkezi-Ermenisi-Rumu... , Alevisi-Sunnisi-Gayri Müslim'i , böyle bir ülkede sen sadece SOL'un partisi olursan, ya da Milliyetçi tabanın , ya da bir etnik grubun partisi olursan, Siyasi propagandan toplantılarda "TAPE" dinletmekten öteye geçmez ise , alacağın oy oranı değişmez, sana oy verenlerde seni beğendikleri için değil, sırf iktidar oyu yükselmesin diye oy vermiştir,

• O yüzden Önce muhalefet değişmeli, muhalefet seçmeni, kendi parti yönetimlerinde muhalefete gidip, Türkiye'yi kucaklayacak kadro oluşturmalılar, yoksa değişen sadece yıllar olur, sonuç hep aynı kalır, ayrıca SEÇMENİ küçümsemekten de vazgeçilmeli, Ak Parti seçmeni HALK'tır, köylüsü de var, doktoru da var, bilim insanı da var, yani her kesimden seçmeni var, sadece bir kesime hitap edenler en çok bunu sorgulamalı

• Durmak yok yola devam onur ve gururla mutlu yarınlara inşallah.. Ayrıca herkesin siyasi görüşüne saygı duyarım bunun karşılığında da benim görüşüme de saygı duyulmasını bekliyorum.

1|4
    1|0
    • aynen katılıorum farklı sohbetler olmaması için diğerleri yazmasn yazdım :)

• Ak partiye verdim. Sabah patronum ofiste konuşurken falanca yerde mhp 12 aldı,chp 25. İkisi birleşse ak partiden alacağız orayı ya, şimdi ikiside boşa gitti dedi. Asıl tartışılması, incelenmesi gereken ruh hali, düşünce tarzı bu sanırım...

2|1
    0|3
    • bencede ya insanlar hizmetden vagectı artık sadece akp ındırmek ıstıolar

• açıkçası mühim olan gurur duymamız değil mühim olan dün akşam recep tayyip erdoğanında dediği gibi gerekli dersleri çıkarabilmek ve aynı zamanda muhalefetinde artık oturup düşünmesi gerekir neden diye özellikle mhp düşünmeli..

2|1
    2|2
  • AKP'li olmaktan gurur duymuyorum fakat oyumu AKP'e veriyorum. Şuanlık için en iyi parti AKP'nin olduğunu düşünüyorum taki daha iyi bir parti çıkana dek.

1|2
    0|3
    • İnş yapmakla gurur duyacgımız işler yaparlar bizde pişman olmayz verdgmz oyla

• ak partiye popom feda <3

1|2
    2|3
  • akp kazanır chp oy çalıyorlar der her sene aynı iş bıktım ya :D

2|1
    1|2
  • Millet burada evet ben evet ben diye bağırmalımı ? Onu geçtim başka parti yanlılıları yazmasın demişsin "yanlıları" ? Ben hiçbir partiyi tutmam hiçbir partininde köpeği değilim .Ama başka partiyi tutan insanları dışlayıp burada sadece kendi partinin insanları ile sohbet etmek istiyorsan git bir grup kur facebookta öyle et. Burası soru-cevap platformu provokatör soru platformu değil.

1|2
    0|1
    • o zmn üzerinize alınıp yazmayın beyefendi ben diğerleri ile muhattap olmak istemıorsam bu benım düşüncem sen de özgürsün sende istedgn sorunu paylaş ve şahsi davranışlara hüküm sürme

• sonuna kadar gurur duyuyorum, seçim sonuçlarından önce muhalefet seçmeni ders çıkarıp, bu parti kadroları ve seçim propagandalarıyla seçim kazanamayacaklarını anlamalı ve başta genel başkanları olmak üzere parti yönetimlerini değiştirmeliler

1|1
    2|1
    • bencede katılıorum rakıp yok karsımızda :)

• aynn ya ama artık başbaknmz rakıp ıstedgını dıle getrdi

• dilin kemiği yok istediğini söle, kimin ne olduğunu Allah bilir sadece...

• Bir gün evlenirsem

Akp li bir kız alacam sırf onu mhp li yapmak için :P

koyunluktan kurtluğa terfi etmesi için elimden geleni yapacağımdan şüpheniz olmasın

.sadASDdsa:dsa:

2|4
    0|3
    • inş diledgnz olur :)

• biz KOYDUKÇA, halen koyun diyorsunuz anlamıyorum , şu tartışma ortamında saygı eksilmesin dedikçe, saygısız ifadeler kullanıyorsunuz, diğer partili herkesin tercihine saygım var, sözüm hakaret edenlere, diğer herkesten özür diliyorum

• aynen katılıyorumm

• bişeyi merak ediyorum sadece

ak partinin başında tayyip erdoğan olmasa ve bu yolsuzluk olayları gene çıksaydı verirmiydiniz oy?

çünkü çoğu kişi tayyibe oy veriyor ak partiye değil.ben bunu gördüm.adam daha yaşadığı şehrin ak parti belediye başkanı adayından haberi yok.sadece tayyip olduğu için oy veriyor!

0|1
    0|1
  • Burada bu soruyu sormaktaki amaç nedir, neyi amaçlıyorsun? Ne kadar geri zekâlı olduğunu yüzüne vuracak insanlar mı arıyorsun? Çok cahilsiniz, keşke ölseniz.

1|3
    0|1
  • Koyulmaktan hoşlanıyorsunuz sanırım.

link

2|3
    2|3
  • Özlem abla senin kide laf yani hem provoketörlük yapmışsın hemde başka parti yandaşları yazmasın demişsin :)) sesli güldüm hahaa :))

0|3
    1|0
  • yanlış anlama da bir de kimse birbirini düşman olarak görmese daha iyi...

1|4
    0|0
    • öle tabiki ben chp ya da MHP düşman deılm zaten onlarada ıhtyac var ben sadece görşmü savunanlrı görmek ıstedm

• oyumu AKPye verdım

1|1
    1|4
  • gururluyum

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seçim belediye seçimiydi parti değil idrak edemediğiniz nokta bu, erdoğan otu biti kendi zaferi haline getiriyor.

1|4
    0|3
    • iligisi dağıtılan paranın haddi hesabı yok akp yine satın aldı yine satın aldı nerden geliyor bu değirmenin suyuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

• ha işte en iyi cevap bu bence:)))+1

• aynen ben de gurur duyuyorum..

1|3
    1|1
Yükleniyor...