Her seçimden önce AKP düşecek diyorlar..

Ama adamlar düşmüyor, düşmediği gibi de yükseliyor sizce sebebi nedir bunun?

Hüloooğ!1!1!

Güncellemeler:
Seçimde hile yok diyenler şunu bi' izlesin.. link

Her yerde bu var demiyoruz tabi ama genele etkisinini büyüklüğü tartışılmaz..

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Akp ye oy verenlerin kadinlarin yarisi erdogana asik olmus diger yarisida kime oy verecegini konusunda baskasindan direktif almistir. Erkeklerine gelince egitim seviyesinden, din iman sömürüsünden,erdoganin havuz medyasini izlemekten,bagnazliktan ve bir getirisi oldugundan dolayi oy verdigini dusunuyorum. Zira egitim seviyesi yukseldikce akp oylari taban yapiyor.cunku egitimli insan sorguluyor arastiriyor dogruyu kendisi bulabiliyor!

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• ben artacağını söylemiştim .. o düşecek diyen tek bir oyunun çok şey değiştireceğinin gafletine kapılıp söyleyenlerdir ..sebebi bana göre bunca kaos içinde milletin ne yapacağnı şaşırmasıdır oy kullanma günü bile ben kime atacağım diye tereddüt eden insanlar vardı.

0|3
    0|0
    • Kısa süreli elektrik kesintisi ile oylerı torbaya koyup kaçmış biri bu neki..yakalanmış gerçi diyorlar ama bilemeyiz.

• Hileden başka ne olabilir.

Adamlar saldırıyor oyları saydırmıyor tabi Ankara gidecek korku bastı :)

1|2
    2|2
    • elinde görüntü falan varsa göster inanalım...işkembenden konuşma..hadi bekliyorum

• Sebebi aynen böyle.

Sen kalkıp utanmadan "akp 'ye oy verenler belli senin benim günlük yaşamda önemsemediğimiz , yüzlerine bakmadığımız, sıradan cahil insanlar yani kapıcı Ahmet amca , çöpçü Ali , temizlikçi Ayşe " diye insanları küçümseyip ötekileştirirsen hiç kusura bakma ama bu adam tabiki de kendine ilk kucak açana , akpye de oy verir, satana da çalana da! Yani diyorum ki önce hatayı kendinizde arayın! Lütfen insanları ötekileştirmeden yaşayın!

0|0
    0|0
    • Akp iyi kucak açıyor cidden..Kucağına oturtuyor

• Aciyor demekki onca seye ragemn hala ve hala... evet yazisi ailik cikmia diye aglayanlar vardi biz hala birbirimizi yiuelim belki birgun bizde kazaniriz sevgili ronaldo

• Büyük bir hile zaten siyasetin göbeği bunu sorgulamaya gerek yok bütün yerel ve genel seçimlerde tartışmalar tatsızlıklar çalınan çuvallar pusulalar mühürler vardır fakat sonucu etkilemek o kadar da kolay değildir bunlar olsa olsa Türkiye genelinin %10 u kapsasın .. benim kimseyi savunduğum yoktur sadece doğrular bunlar Akp yi doğru bulan sayısı % 47.9 %10 luk manipülasyonu göz önünde bulundurursak bu sayı sadece %47,1 e düşer o kadar.

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi düşünüyodum..

Dün gece makarna,kömür dağıtımı oldu mu ola ki ?

Seçimlerin doğruluğuna inanmıyorum ha ayrıca Tayyip gibi bi' diktatöre yakışmaz zaten..

Hüloğğğ bizden efenim *-*

3|1
    2|2
  • Dustuler zaten ama dusmeleri yetmiyor,kaybetmeleri gerekirken halkimiz sagolsun.

1|0
    0|0
  • "nesin" in dedigi gibi türkiyede aptallar varken kolay kolay düşmez oylar, diger yarısıda cıkarcılar ve götnn kılı dicek cinsten cahiller veriyor düsmemesi normal:-)

Ülke bölünüyor kimse farkında degil

1|1
    0|1
  • yorum bile yapamadım o.O

hilede üstlerine yok...

2|1
    0|0
  • Hile hile hile!

2|3
    2|5
  • Birçok akpli akpye verdiğini söylemiyor, başka bir partiye verdiklerini söylüyor. Böylece sonuçlar şaşırtıcı oluyor.

Hile konusunu bilemicem ama öyle kolay değil.

0|0
    0|0
  • akp den daha iyisi var mı ? chpye mı vercem adam daha liderlik nedir bilmiyor anca halkı gazlıyor,yalan seyler dıyor yaptıgı hiç bir gelişme yok sadece türkiyenin gelişmesini engelliyor sgkyı batırdı türkiyemi batıramaz , mhp ye mi vercem adam daha iki lafı bır araya getrmiyr konusmalarına coğunluk gülüyrm zaten ,bdp mı vercem kürt-türk biriz ama terörist olmus bırıne de oy vermem.en iyisi akp, rte birtane :)allah başımızdan eksik etmesin uzun adamı "<3

0|1
    2|2
  • yaa ulan seyrettiginiz videoyu algilamaktan acizsiniz kadin evet oyu basmamis. pusulanin arkasina mühür vurmayi unutmuslar zarftan cikan pusulanin arkasina mühür vurmuş. hangi partinin oyu oldugu bile belli değil.her Partiden görevli var orda.cok safsınız

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Iste böyle aliyor hile ile.

1.

BASI KAPALI bir AKPli 99 Bos Oy kagidina AKPye Evet basiyor.

Evet" kaşesi basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı

DENİZLİ-Hürriyet Ortaokulu 1136 No'lu Sandıkta Seçim Bittikten Sonra Kalan Boş Oy Pusulalarına "Evet" kaşesi basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı. Olayın Devamı ve Kadının İtirafı Kamera Kaydı İle Sabitlendi...

Videoyu burada izleye bilirsiniz.

on.fb.me/1lfS6wt

2.

CHP Evet mühürlü Secim kagitlari yok edilmeye calismasinin sonucu.

on.fb.me/1rUK9ka

3.

on.fb.me/1dHY21a

Bir Grup AKPli ellerinde Oy Cuvallarinla karanlia kacarken.

Evet arkadaslar. AKP bu secimleri butür olaylarlan kazandi.

Bunun gibi yüzlerce örnek var, elektrikler bosuna kesilmedi.

BASI KAPALI KADIN OY PUSULARINI YAKARKEN.

on.fb.me/1kdN3uX

"Sadece Ampülle bakacaksin annecim"

on.fb.me/1dI7KAM

0|0
    0|0
  • Fettullah gülen, ne olur Mesacuses'e taşın da Pensilvanya yerine Mesacuses diyemesin, intikamının bir kısmını alırsın...

0|1
    0|1
  • İstenen, aslında olan. Durum bu.

0|2
    1|1
  • adamlar garantilemiş kardeşim benim ülkenin tüm topraklarını satmış bölmüş bölüştürmüş sosyal medyada sadece bu site gibi bazı siteler de ak partiye satılmış durumda epey bir zamandır

1|2
    1|1
  • bizi öldürmeyen güçlendiriyor hacı

0|2
    3|0
  • lafa geldımı akp ye oy vermem dıyolar sandığa gittilermi götleri başları ayrı oynuyo milletin

1|1
    0|1
  • kötününde iyisi durumu işte akp, harbiden akpden 1 gömlek üstün biri çıksa millet akpyi siler geçer, ama çıkmayınca akpyeoy vermek kaçınılmaz oluyor.

0|0
    0|0
  • daha çok derler.

0|0
    0|1
  • Bize koyun felan demeyin sonra üst üste koyuyoruz, fena oluyor :)

1|0
    0|0
  • cunku akp turkiye dir

0|0
    2|2
  • dusecek diyorlar her secimde ama gercekten onlar bile inanıyormu sorun burada bence

0|0
    0|2
Yükleniyor...