Ankara' da neler oluyor öyle?

Akp nin oyları git gide düşüyor, chp nin oyları yükseliyor.daha oylar %60 ta. link son durum ne olur?

Güncellemeler:
burada da sandıkların yüzde 92 si açıldı diyor link

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Her yerde farklı gösteriyor bakalım tamamen bittiğinde durum ne alacak

0|0
    0|0
  • Atv %60 diyor ama digerlrri %93 diyor. Hatta kanal d deşu an%44,6 ya %44,1dogruysa. Ama trt1de farkli.

Bari Ankara ampulu sondursun ya

0|1
    0|0
  • 190 bin açılmamış sandık kaldı ve hepsi Çankaya'dan, iddia ediyorum Melih Gökçek yarın ankarada olmaz

0|1
    0|0
  • oyların yüzde yüzü biticek yarım sa sonra btün kanallrda öyle gösterio ne 60 sından bahsediosn ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eli uzun adam olaya elini koymazsa 31.03.2014 Ankaranın kurtuluşu olarak tarih sayfalarına geçecektir . Küçük diktatörü indiriyoruz bu gelecek için çok büyük bir umut .

0|0
    0|0
  • inşlalah melih kazanmaz..güya adamları basmış okulları öyle deniliyor artık ALLAH görüyor herşeyi.

seçimde hile yapsınlar önemli değil önemli olan öbür dünyada bunun hesabı!

2|4
    0|5
    • eksileri verenler öbür tarafta bulaşık yıkatmıyorlar aq!

neyse ben akp ye oy vermedim vebalimde yok.artık siz hırsızlara verdiğiniz oyların hesabını verirsiniz.

• hemmmen düzelttim kardeşim durum 6-5:)))

• :))))))))))))))

• dilerim melih almaz

0|0
    0|0
  • Var orada bir dava ya dur bakalım.

0|0
    0|0
  • AK PARTİ melih gökçek kazanacak <3 mansur kamili 2 saat önce kazandık diye basın açıklaması yapıyor bariz kamil bu. :)

THE END...

0|3
    6|5
  • Meli Meli ye Elveda

1|0
    0|3
  • 0.34 fark kaldı,ve sadece kalan yerler Çankaya ve Yenimahalle 1000 oydan 800ünün CHP'ye çıktığı söyleniyor

1|0
    0|2
  • Gol olur. Onu geçte hakkımızda hayırlısı olsun. Hayırlı olacaksa eğer saadet partisi alsın mesela.

0|2
    1|2
  • hersey yarın bellı olucak Ankara AKPnin

1|2
    1|1
  • melih alır bence.akpli değilim.

0|2
    1|1
  • Fark 0,40 a indi hayırlısı artık.

0|0
    0|0
  • akp alıyor olması gereken zaten yani ne