Iste AKP bu hilelerlen Secimi kazandi. Bircok görüntüler Videoda ve resimde.

Merhaba.

1.

BASI KAPALI bir AKPli 99 Bos Oy kagidina AKPye Evet basiyor.

Evet" kaşesi basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı

DENİZLİ-Hürriyet Ortaokulu 1136 No'lu Sandıkta Seçim Bittikten Sonra Kalan Boş Oy Pusulalarına "Evet" kaşesi basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı. Olayın Devamı ve Kadının İtirafı Kamera Kaydı İle Sabitlendi...

Videoyu burada izleye bilirsiniz.

on.fb.me/1lfS6wt

2.

CHP Evet mühürlü Secim kagitlari yok edilmeye calismasinin sonucu.

on.fb.me/1rUK9ka

3.

on.fb.me/1dHY21a

Bir Grup AKPli ellerinde Oy Cuvallarinla karanlia kacarken.

Evet arkadaslar. AKP bu secimleri butür olaylarlan kazandi.

Bunun gibi yüzlerce örnek var, elektrikler bosuna kesilmedi.

Ne düsünüyorsunuz ? AKPlilerde namus ve seref ve ahlak kavrami varmidir ?

Güncellemeler:
BASI KAPALI KADIN OY PUSULARINI YAKARKEN.

on.fb.me/1kdN3uX
"Sadece Ampülle bakacaksin annecim"

on.fb.me/1dI7KAM

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu saatten sonra olacakların bütün sorumlusu akp seçmenidir.

1|3
    2|4

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya rkadaşımm şu gönderdiğin linkler açılmıyooo ben izlcem idaa ettiklerinnii bak uyuymurm sırf şunları izlemek içinn nasıı izlicemm söleeeeee izlenmıyoo

0|0
    0|1
    • Teker teker kopyala.

on.fb.me/1lfS6wt

on.fb.me/1rUK9ka

on.fb.me/1dHY21a

on.fb.me/1kdN3uX

on.fb.me/1dI7KAM

Levelim yetmedigi icin böyle vermek zorunda kaldim. Kopyalayip adres bölümüne, yani internet adreslerini yazdigin bölgelere ekleyeceksin.

• Bende aciliyor, digerlerindede aciliyor. Sende bir sikinti var.

• Yarın. Denicem bide ama gircemm raat ol muhakak yorum yapcam bekle :)) ama ciden acılmıyoo telden giriyorum laptopta şuan bende değill alamıyrmm teldedir belki sıkıntıı

• utanmazlar.. hersey beklenır zaten.. bunlar da ahlak ne gezer.. bunların tek bır derdı var: IKTIDAR. Halka sesleniyorum hepınız maşasınız.

0|1
    0|2
    • İKTİDAR değil,İKTİDARSIZ..bi biz(akpli olmayanlar)kaldıramadık tövbe tövbeeee:S +1

Erkekler Ne Diyor 7

• Denizli'de ki olaya bizzat üniversitede ki arkadaşım şahit olmuş. Rahmetli Aziz Nesin'in sözü aklıma geldi.

1|3
    0|1
  • Cehennemde de sahtekarlık yapabileceklermi

0|2
    1|1
    • ateşleri söndürürler a.mk sonra zebanilere topu atarlar valla:))

• Sadece şu açıdan bakıyorum olaya.Diyelim ki yolsuzluk olayları doğru (doğrudur demiyorum).Arkadaş, bu adamların yaptığı binlerce km duble yollar, 25 km civarı tünel, asgarî ücretin 1000 lira civarı olması,enflasyonun yıllık %9.5 te kalması,IMF'den k*çımızı kurtarmamız,çalışan annelerin kreş masrafının devlet tarafından karşılanması,sgk ve sağlık hizmetlerindeki büyük gelişme,binlerce öğrenciye burs/kredi ve yurt imkanı... Liste uzar gider.Sadece mantıken düşünüyorum ve şu anki iktidardan öncekilerin bu iktidarı hırsızlıkla suçlamasına anlam veremiyorum. Kardeşim o zaman önceki iktidarlar ülkeyi sömürmüşler hiçbir gelişme yok kısacası ülkenin... Benim düşüncem bu şekilde varsa bana bu durumu açıklayacak olan seve seve fikirlerini okurum.

1|0
    2|1
    • AKP nin Ekonomi basarisi Özellestirmeye dayaniyor. Yani kendi mallini satiyor ve o paralan birsey yapiyor

Eskiden türkiye yaptigi ürünleri yurtdisina satarak para kazaniyordu ve mallar bizde kaliyordu.

Böyle düsün. Sen ciftcisin ve Portakal satarak para kazaniyorsun. Eskiden portakal satarak ara kazaniyordun. Simdi AKP altinda Portakakl tarlalarini satiyorsun ve öyle para yapiyorsun ?

Bu mantiklim herkes kendi karar versin

IMF kapandi ama baska borclar acildi. AKP altinda borclar 3 kat artti

• Kolay demiyorum, deniyorum diyorum. Ve yukardaki verdigim Videolara bak. AKPli sandik görevlisi kadinlan kabine giriyor ve Oy ver diyor.

Digeri 99 Oy kagidina imza attim diyor.

Kactane CHP Evet mühürlü kagidi yakiliyor, bunlar sandik görevilerin yaninda oluyor. Cogu satilmis.

Suanda CHP Ankarayi alabilir. AKP sloganlari atan Silahli kisiler görülmüs.

Ortam gergin.

• İşin aslını Allah bilir.Ama benim düşüncem bu kadar basit şeylerle bu partinin bu kadar oy alamayacağı yönünde.Bu olaylara vesile ve alet olanlar umarım cezasını çeker.

Ne diyelim ülkemiz için hayırlısı olsun.

İnşallah bir sakatlık çıkmaz.

Haydi hayırlı geceler.

• off sıktınız lan. ne hazımsız adamlarsınız, her başarısızlığınıza mutlaka bir bahane buluyorsunuz

seçimden önce : akp devri bitti diye anketler yaptınız

seçimden sonra: elektrikler kesildi, hile yapıldı bla bla bla

vallahı her seçim sonrası şu kıvranışlarınızdan illallah geldi

yeni bahaneler üretin ezberledik artık la

kaybetmek de var kazanmak da

şu hazımsızlığınızı bir bırakın artık,

kabul edin ki mhp+chp+cemaat bir araya gelseniz de

bir akp edemezsiniz .

hoş cemaat ve chp beraber oldular da ne oldu, sonuç tırt :D

0|1
    0|2
    • Yukarda Soruda AKPnin hile yapdigini kanitladim. Hala tersini Idda ediyor.

AKP zihniyeti iste.

Sen bekle sabaha kadar daha büyük süprisler olacak belki :)

• Ankarada cuvallarlan sahte Oy getiriyorlar, olanlari calmaya calisiyorlar, caresiz.

Yandas Medya 1 Saat oldu Ankaradaki Oy Oran durumunu güncelemiyor.

• yav he he :D

• sormana bile gerek yok çaldıklarından hariç vatandaşlığa geçen suriyelilerimi ararsın mezar çıkıp oy kullanan vatandaşmı ararsın bunlar islamı yanlızca araç olarak kullanıyor islamla yakından uzaktan alakaları yok o kadar açık söylüyorum tayyibin müslüman olması mümkün değil her salataya maydonoz oluyor ama kendi oğlu evli olduğu halde isviçreli hristiyan bir kızla aşk yaşıyor meydana çıkıncada youtube kapatılıyor sen önce kendi sıpalarına bak sonra milletle uğraşırsın

0|1
    1|1
    • Pardonn ama sıpaları yönetmıyo ülkeyyii ne malumm doğru olduğu kıznında p*rno kasedi varmış bırakın bu ayakları insaf yaa az iftra aterkn bakın araştrn tamamı kulaktan dolma bilgilerle yorum yapma ayrca sizne admn oğluneden karsndann ben aneme babam uygun evlat değilm oda olmaya bilirr anlymusun

• birincisi kulaktan dolma değil you tube da var ses kaydı isviçreli sevgilisiyle ikincisi evet ülkeyi yönetecek bizi değil

• milletin umrunda değil bunlar reis ziktiret

1|1
    0|2
  • kendı hesabınla gel

1|2
    2|3
Yükleniyor...