Seçim sonuçları hakkında fikriniz nedir?

Benim fikrim :Bu millete koyun derseniz millet sandıkta gerçekten koyar. Siz ne düşünüyorsunuz sizcede %47 koyun mu?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Koymak nedir? Kim kime koyuyor? O zaman bizim belediyede de biz koyduk size? Ne kötü bir konuşma tarzı.

2|1
    0|2
    • Bu sitede bir partiye oy verdi diye oy verenlerin hepsinin annelerine laf edilirken sesiniz çıkmıyor. Bence oturun birazda siz düşünün sayın guru

• adamın 14. üyeliği mi ne. birsürü de yorumunu kaldırdım kendisi de biliyordur. Görsek kaldırırdık

• Peki, bilmeni isterim ben kimsenin canını sıkmak istemiyorum sadece biraz bu insanlardan görüşlere saygı istiyorum sorun koyun olmak değil.

• Ortamda akp ye tayyibe söven sayan herkes gitmiş akp ye oy vermiş sonuç budur.

3|4
    0|1
  • koyun olmak eşek olmaktan iyidir heralde .

1|5
    3|0
  • %60 olmaliydi daha önce de söylemistim.

1|4
    3|1
  • Vahim çok vahim...

2|2
    0|2
  • Umraniyede bulunan yanmis CHP pusulaları.bu mudur demokrasi anlayisiniz pislikler

4|4
    1|6
    • Seviyesizlik yapmayın pislikler nedir? Kaynak ver hadi çamur atma

• ne kaynak vereceğim be,tüm gazetelere manşet oldu hala kaynak mı istiyorsun? aç da iki satır bir şey oku burada zaman harcayacağına.

• Sen adam gibi okusaydın bence bugün karşımda değil yanımda olurdun. Bu iletişimsizlikte konuşmaya gerek yok bence herkes kendi fikrini alsın ve gitsin.

• Hüsran.

2|1
    0|1
  • Onlar da insan fakat umarim yanlis biseler oldugunu farkindalar? Degil mi!?

1|1
    0|1
  • Şaşırmadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ampulu sondureceklerdi avize oldu assdfghj :D

1|9
    1|0
  • O kadar tahriğe kimse dayanamazdı :D koyun koyun diye diye koydurttular sonunda :D haklısın katılıyorum sana :D

1|6
    1|1
  • "hak ettiğin şekilde yönetilirsin" bunu bilir bunu söylerim çok yabancı bir söz değil avanta peşinde koşan bir halk avanta peşinde koşan birini el ustunde tutar

1|1
    0|4
  • Özet; Sanalda Chp ve Mhp, Gerçekte Akp kazandı...

1|6
    1|0
  • Kasabın bıçağı tatlı, yala yala doyulmuyor...

1|2
    0|5
  • Profil fotoğrafından utan diyorum.

3|3
    1|6
  • 1.

BASI KAPALI bir AKPli 99 Bos Oy kagidina AKPye Evet basiyor.

Evet" kaşesi basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı

DENİZLİ-Hürriyet Ortaokulu 1136 No'lu Sandıkta Seçim Bittikten Sonra Kalan Boş Oy Pusulalarına "Evet" kaşesi basan Akp'li Bayan Suçüstü Yakalandı. Olayın Devamı ve Kadının İtirafı Kamera Kaydı İle Sabitlendi...

Videoyu burada izleye bilirsiniz.

on.fb.me/1lfS6wt

2.

CHP Evet mühürlü Secim kagitlari yok edilmeye calismasinin sonucu.

on.fb.me/1rUK9ka

3.

on.fb.me/1dHY21a

Bir Grup AKPli ellerinde Oy Cuvallarinla karanlia kacarken.

Evet arkadaslar. AKP bu secimleri butür olaylarlan kazandi.

Bunun gibi yüzlerce örnek var, elektrikler bosuna kesilmedi.

BASI KAPALI KADIN OY PUSULARINI YAKARKEN.

on.fb.me/1kdN3uX

1|1
    0|1
    • Peki saygı duyuyorum ama haber sitesi linki yok muydu?

• Neye saygi duyuyorsun ? Saygi duyulacak ne var ?

Ankara, Istanbul bu sehirlerde ve bircok baskasinda aslinda CHP kazandi. Ve Oy yakarak, o kacirarak ve kendiniz secime kacak Oy karistirarak gene secimleri kazandiniz.

Her Bati ülkesinde bunu Yapan parti iktidardan düsüp mahkeme önünde yargilanip hapise giderdi.

Haber sitesi linki mi ? Ben sana direkmen kanitlari verdim daha ne istiyorsun ?

• Ben bunlara inanmam her başı kapalı akp'limi seçim öncesi bu söylentilerin olacağı belliydi

• Senin koyma anlayışın bu mu?Çoğunluğun oy vermesi zafer mi oluyor?

Suriye yakında koyduğu zaman aklımız başımıza gelecek..

2|0
    0|2
    • Saygı duyuyorum ama katılmıyorum renktas sadece AKP'ye oy veren insanlar 2. Sınıf muamelesi görüyor ülkemizde buna karşıyım. Suriye konusunda herhangi birşey olmaz dinlemelere çok takılma

• Suriye konusunda bir şey olacak yüzde 99,9 diyorum..

• Olursada dini boyutta olmaz.Yani farzedilen durum başka biri gelsede olacak

• Deveyi diken, insanı s... Yaranır Diyorum başkada bişey demiyorum.

2|1
    2|5
    • Evet daha önce darbe sonuçlarını gördük. Kılıçdaroğlu hardcore devam size.

• CELLADINA AŞIK OLMUŞSA BİR MİLLET

İSTER EZAN,İSTER ÇAN DİNLET

İTİRAZ ETMİYORSA SÜRÜ GİBİ İLLET

MÜSTEHAKTIR ONA HER TÜRLÜ ZİLLET !

~cCc~

• Koyun anca koyuna koyar :) Sandıkta iq testi yapıldı diyebiliriz hayırlı traşlar diyelim tayyare ye.

1|2
    1|7
  • cemaat +akp hala beraber olmasaydı chp alırdı...cemaat çok güçlü,iyi tiyatro oynandı...bu ülkede cemaatin dediği olur maalesef..

0|0
    3|8
    • Ayyy neyin kafasını yaşoyosun sen yaa heee hee oyun ya avun tamada saçmalamdnn avunn nolurr

• Öyle olmasaydı akp %50'yi geçerdi

• cemaat fazla güçlü bakma sen...

Yükleniyor...