Bu ne demek oluyor ya?

ya arkadaslar gunlerdir internete anket oylamasi yapiliyor hep sonucunda chp akp fark atiyor simdi sonuclar ise akp ben bunu anlamadim bence dogru sonucu gosermiyorlar eger dogru olsa chp kazanmisdi siz ne dusnuyorsunuz

• Bencede hiyle var bu isde
    17% (1)44% (4)33% (5)Oy Ver
  • Yok sanmiyorum gercek sonuclardir
    83% (5)56% (5)67% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• anlamayacak ne var cancağızım :) internet başındaki bir grup insan oradaki oylamayla koskoca Türkiyeyi bir tutyor :) asıl sizi anlamak zor :) o kadarlık bir örnekten alınan bir sonucun nasıl olurda bütün ülkede çıkacağına inanıyorsunuz? artı internette bazı müdehalelerle sonuçları etkilemek mümkün mesela men aynı ankete defalarca girip aynı şıkkı onaylayabiliyorum :) yani nasıl güveniyorsunuz bu kadar güvensiz bir ortama :)vallahi tebrik ediyorum keşke bende de böylesine bir hayal gücü ve ümit olsa... unutmayın ülkede kaderi sessiz çoğunluk belirler tvittır internet vs hikaye olduğunu kaç defadır görüyoruz be kuzum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1) Burada bizim gibi bütün gün boş vakti olan kaç kişi var ?

2) 25 + yaş üstü insanların çoğu çalışıyor bütün gün bilgisayar başında durmuyor bizim gibi, adam işini yarım bırakıp Ks'ye üye olup anket mi doldursun ? :)

3) Ayrıca anketleri bende doldurmuyorum çoğunu. Benim gibi bir sürü insan var. chp yine yedi tokatı. 1 kalesini kaybetti kaybeden yine chp oldu. Kaybetmeye de devam edecekler.

4) Sanal ortamda pek vakit geçirmeyen insanlar aklı başında iş sahibi olmuş kişilerdir bazı kesim Türkiye'nin %50 sinden daha akıllıyız zihniyetine kapılıyor. Oyuna geliyorsunuz hocalarınız büyükleriniz dolduruyor sizi chp ayakta uyutuyor farkında değilsiniz.

0|0
    0|0
  • Kazanın doğduğuna inanıyorsun da öldüğüne neden inanmıyorsun?

1|2
    0|0
  • Nietzsche der ki:

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın... egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."

0|0
    0|0
  • sen ks deki seçim anketlerine bakma. millet eğilmez yenilmez.

1|0
    0|0
  • sanal alem disindada bir dunya var ve bir suru insan var ama eminimki bazi yerlerde ise hile karisiyor ama bakalim allah buyuk fitil fitil burunlarindan gelir

0|0
    1|1
  • Tabiki hile var ortada. Bunu buradaki her AKPli biliyor, ama umrunda degil onlarin.

1|2
    0|2
  • eee işte kimlerin anketleri ne kadar doğru çıktı bundan sonra anlamıştırsın çünkü benim gördüğüm anketlerle neredeyse aynı çıktı

0|0
    0|0
  • Artık birşey düşünmüyorum,herşeyi beklerim.

0|0
    0|0
  • anketlere ınanıyorsan o senın sorunun

0|0
    0|0
  • Değişik bir metamorfoz :D

0|0
    0|0
  • Evet maalesef yine elektrikler gitti :-S adamın birine baktım sandığı almış kaçırıyor

0|0
    0|1
  • cünki durmadan insanları kandırmaya calısıyorlardı link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Chp Kimin Osuruğu ki kazanacak

Mhp Demek istedin

3|1
    1|1
  • Hiyle değil de hile olabilir belki.

0|1
    0|0
  • Yok sanmiyorum gercek sonuclardir

0|0
    0|0
  • sosyal medyayı kullanmayan o kadar insan varki seçim anketlerine kanmamak lazımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...