Kizlar neden siyasete bu kadar uzaklar?

Kizlar neden siyasete ya da kulture bu kadar cok uzaklar?Soru soruyorum mesela kultur bolumunde hep erkekler cevap veriyor ya da buyuk bir cogunluk erkek oluyor.Hemcinslerimi soruma yanit vermeleri icin cagiriyorunmm

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar konuşmaya başladığından beri gelin olarak yetiştiriliyo.napıcaksın okuyup diyorlar.evcilik oyunu ve bebekler oyuncak oluyo...enbüyük hayal duvak gelinlik düğün koca bulmak...bide tabi saçma sapan bir namus anlayışı.onu giyme bunu deme oraya gitme bunla konuşma...beyin bunlarla dolu olunca doldurulunca kültüre yer kalmıyo...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• #Siyaset kişilikle alakalıdır herkes kaldıramayabilir

1|0
    0|0
  • İsmindeki o iki "mak"ın manasını çözmek bu soruna cevap vermekten daha zor. :)

0|0
    0|0
  • kusura bakma dayanamadım hemcinsin değilim ama söylicem sanırım boyanmak süslenmek giyinmek gezmek daha cazip geliyo..! ondan sebep...

0|0
    0|0
  • makyajdan ayakkabıdan çantadan konu aç bak nasıl gelirler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uzak değillerdir de sıkılmışlardır belki

baymıştır belki ya da sevmiyorlardır mecbur da değiller

bunun cinsiyetle alakası yok

genel olarak sitede kızların sorularına ağırlıklı olarak erkekler cevap veriyor sorunun türü önemli değil

regl sorularına bile atlayanlar var

2|0
    0|0
    • Oyle oldugunu dusunmuyorum. sitede olanlar sadece kucuk bir ornek. Kadinlarin sanki kilo,sus,kiyafet gibi seylerle daha fazla ilgilendiklerindendir belki de

• benim çevremde siyasetten gayette iyi anlayan ama konuşulmasından sıkılmış konuşmak istemeyen çok insan var

erkeklerde tam tersi bayılıyorlar tartışmaya konuşmaya haklı olduklarını göstermeye ya da kabul ettirmeye

senin söylediğin tiplerde var ama herkes aynı değil o kadar boş olmayan da çok insan var inan

• Siyasete uzak değilim

0|0
    0|0
  • Cevap yetiştriyorum herkese ne uzağıı

0|0
    0|0
  • Nickinin hakkını veriyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...