Bir insan 40 yıldır hizmet görmediği partiye neden inadına oy verir ?

Adli dengesi yerinde olan normal bir insan 40 yıldır belediyede iktidar olan ve bu 40 yıl içinde heykel dikmekten başka bir şey yapmamış partiye niye inadına oy verir mantıklı bir açıklaması var mı ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanane :D

0|0
    0|0
    • Komik olduğunu düşünüyorsan gerçekten en yakın zamanda bir tomografi sonucu atıver mesaj olarak yerinde mi bir baksınlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• "Hizmette bulunan" belediyenin bağlı olduğu parti adam öldürüyorsa, hırsızlık yapıyorsa, insanları sömürüyor bölüyor ve provoke ediyorsa...

2|0
    1|1
    • O sizin çok sevdiğiniz partileride zamanında gördük. Zaten bu kadar insan salak sadece siz akıllısınız.

• Siz başkalarına laf atarken kendi yaptıklarınızı göz ardı edip onları önünüze koyunca kendinizi bile savunamayan insanlarsınız sizin Allah belanızı vermiş zaten fazla söze gerek var mı ? Siz chp' yi tanrı yerine koyuyorsunuz ama inşallah chp bir gün iktidara gelir de Tayyip Tayyip diye yerlerde sürünür ayaklarına kapanırsınız.

• ağzı olan konuşmasa

• bi insan ülkesini mahveden bir partiye neden oy verir, ben onu düşünüyorum şuan. insanları anlamak gerçekten zor

0|0
    2|1
  • Dini sömürerek siyaset yapılırsa ki laikliğin çöpe atıldığı günlerdeyiz olacak bu.

0|0
    1|1
    • Evet zaten Türkiye' nin %60' ı dini sömürdüğü için adama oy veriyor. Hepsi salak ya o kadar insanın.

• Yolsuzluk olduğunu dair ortada somut kanıtlar yok, bende senin taraflı medyayı takip etmemeni öneriyorum ki halkı örgütlercesine yolsuzluk var diye bağıran da taraflı medyaydı. Kaçtığını da asla düşünmem. Küfürsüz, hakaretsiz hatta iyi ki tartışıyorum dediğim tek insansın :) Bu söylediklerimi başkalarına söylesem ortalığı ayağa kaldırırdı. Benimle bu olgunlukta tartışabilmen gerçekten büyük bir teşekkürü hakediyor. İyi uykular :)

• Ben de teşekkür ederim sana da iyi uykular

• İşte asıl buna bağnazlık diyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pokemonda roket takımı vardı. CHP kadar kaybetmediler yahu ^_^

1|1
    1|1
    • Neden kaldırdın yorumu mu ? Çok mu dokandı vicdanına

• Lan demedim la dedim arasında büyük bir fark var. Akp için de gözlerin yaşarıyor bu ne çelişki.

• Sen öyle sanıyorsun. CHP'ye bakış açım belli benim. O partinin kaybetmesine elbette sevinirim.

• Muhsinler Ölmez.

0|0
    0|0
  • Partinin başına eşşeği koyup sabah akşam yollara zıçtırsan gene o zontikler ona oy verir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...