Chp Mhp Ve akp Büyük şehirlerden hangilerini alırlar?

Belli başlı iller

İzmir, İstanbul , Ankara, Bursa, Trabzon, Kars, Ardahan, Van, Antalya, Muğla, Edirne, Eskişehir Bu illeri kimler alır? yorumunuz?

Güncellemeler:
kımılerı yorum yaparım dıye kormus.. akp adlı vatandaş beni engellmıs.. aman arkadslarım bu tarz ınsanlara dıkkat edın:)burdan sesleniyorum. Bu KADAR KORKMAYIN.:)
bence : izmir: chp; İstanbul: chp _akp çekişmeli; Ankara: chp; akp cekısmelı; Bursa: akp; Trabzon: MHP; karMHP, Ardahan; MHP bdp cekısmelı; van: bdp; Antalya: chp; Mugla: chp; Edirne: chp; Eskişehir: chp

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir Chp

İstanbul ? ( Çok büyük ihtimal Akp )

Ankara Chp ( Bunun olmasını canı gönülden istiyorum )

Bursa Akp

Trabzon Akp

Kars Mhp - Chp - Akp herkes çıkabilir burası çok ilginç olacak

Ardahan Akp

Van Akp

Antalya Chp

Muğla Chp

Edirne Chp

Eskişehir Chp

3|0
    0|2
    • ben vanı bdp dıye düşünüyorum.. ıstanbulu ıse chp nın almasını canı gönülden düşünüyorum:)

• Bdp doğudaki oyunu çok fazlasıyla yükseltecek güney doğunun tamamını alacak. Doğudan alamayacağı ender iller Kars belki Van . Ama dediğin gibi Vandan Bdp de çıkabilir kafa kafaya gidiyorlardır zaten.

• kars tehlıkelı bdpyı alma acısından.. tehlıkelı ılerlıyor

Erkekler Ne Diyor 19

• Orduda büyük şehir oldu :) Normalde Seyit torun DSP de iken 2009 da %51 DSP aldı Orduda ancak şimdi ise Seyit Torun CHP ye geçti yani Ordudan büyük ihtimalle CHP çıkıcak ;)

Bunun yanında karadenizde Zonguldakta CHP Giresunda CHP Kastamonu MHP Gümüşhane MHP yakın Trabzon ve Rize ise AKP yakın snn sölediğin yerlerden Antalya ve İzmir CHP benim merak ettiğim İstanbul'da Sarıgül alabilecekmi merak konusu o :)

1|0
    0|1
    • evt orduyu unuttuk.. ordu chp alır dıye düşünüyorum bakalım. tTrabzondan da MHP bekliyorum ben

• İnş MHP Adana Mersinde ve doğuda ığdırda götürüyo Gümüşhane kafa kafaya bakalım :)

• Suanda Istanbulda Oylar sayiliyor. Istanbulda ilk basta AKP öndedi ama CHP suanda gecti.

Istanbulda suanda CHP basta.

Trakya gene CHPye düsüyor, Izmirde ayni.

Antalyada CHP. Anadoluda cogu kisim BDPye gidiyor.

Yani böyle devam giderse bu Secimler AKP icin kabus olacak. Ilk AKPli vekiller Istifa etmeye basladi.

2|1
    0|1
    • :D akşam 11 civarı yine fikrini söyle tamam mı

• Az kaldı göreceksiniz kim daha fena basıyor

• yavrucuğum sen o kucuck yasınla fazla bulaşma bu ıslere.. once kıtapları devır.. sıyaset nasıl yapılır ogren. sonra konuşalım. Gelıyorsunuz lıselıler daha omrunuzde tek kıtap okumamış. sonrada futbol takımı gıbı akp yok bdp ya bı bıtmedınız. yuruyun.

• izmirimi chp alıcak bunu biliyorum

3|3
    0|2
  • İstanbulda chp düşünüyorum

2|1
    0|1
  • mhp diyarbakırı alır.

2|1
    0|2
  • yaşadığım şehirden haber vereyim, manisa büyük şehir olmuştu mhp kazanıcak gibi duruyor ama akp hemen arklasında

1|0
    0|0
  • Bilmiyoruz beklicez göreceğiz.. seçim yasağı var tahmin yapmak yasak :D

0|0
    1|1
  • Eskişehiri chp alır gibime geliyor ama az da olsa şüpheliyim akp kozu büyük oynadı

2|0
    0|0
  • Büyük şehirlerin arasında Adana'yı saymamışsın ama neyse ((: Adana - Hüseyin Sözlü - MHP.

1|1
    0|1
  • izmir eskişehir muğla aydın manisa edirne kırklareli tekirdağ banko chp.istanbul da chp çekişmeli ankarada chp-akp çekişmeli .güneydoğu da bazı iller bdp sivas büyük birlik geri kalanların hepsi akp alır

0|0
    0|0
  • Bence istanbulu yine ak parti alacak. Diğerleri hakkında bir şey söylemeyi doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Trabzon,İstanbul,Ankara,Eskişehir,Antalya,Rize,Bursa,Edirne AKP..

0|0
    0|1
  • AKP %48 şuan açılan sandıklarda(genel)

0|0
    0|0
  • İstemesekte akp alıcak gibi... :/

0|0
    0|0
  • akp alcagı 2 2 4 bana göre

0|0
    0|0
  • İstanbul Ankara Rize Trabzon Bursa Edirne Akp

0|0
    0|0
  • İzmir - Akp

İstanbul -Akp ,

Ankara Akp

, Bursa, Akp

Trabzon, Akp

Kars, Akp

Ardahan, Akp

Van, Akp

Antalya, Akp

Muğla, Akp

Edirne, Akp

Eskişehir Akp ..

1|0
    2|2
    • o kadar da deıl:D

• düşün yani reis öyle bir lider ki o çok sevdiğin atan bile ona oy verrdi ama reis tenezzül etmezdi onun oyuna , Fatih lerin Yavuz ların torunları ayakta , siz M. kml in askerleri imana gelin ulen :))..

• yuru gıt be.. sen kımsın .. kım vermıs.. ızmır acık ara chp aldı.. sızlere ölür genede vermez.. dın düşmanları sızı. terbıyesızler.. gerıkafalı cahıl. uğraşamam senınle. sen yavuzlara fatıhlere gıtmıssın ama onlar bıle senın o cok taptığın rte yı kapıda bekçi bıle yapmazlardı:) .. yüzüne tukururdu ılk once. kabadayı gıbı de konuşup durmayın. reısıne soyle Allaha da gucu yetebılecekmı?

• izmir chp , İstanbul akp , Ankara chp ,bursa akp , trabzon akp , antalya chp , adana mhp

0|0
    0|1
  • Müneccimmiyiz biz

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• İzmirden eminim bir tek. "Allam nolur Trabzonu o pislikler almasınnnn." Yorumum bu.

4|4
    1|4
  • İzmir,Antalya,Muğla,Mersin= CHP

Ankara, İstanbul, Trabzon= AKP

Kars, Ardahan, Van= AKP-BDP

1|1
    3|5
  • izmir : chp

istanbul:akp

ankara:chp

bursa:Akp

trabzon:mhp

kars:mhp/akp

ardahan:mhp/akp

van:bdp

antalya:chp

muğla:chp

edirne:chp

2|1
    2|3
  • İzmiri Chp alır

2|2
    0|4
  • İzmir kesin CHP e bir yolsuzluk olmazsa

2|0
    0|1
    • bende oyle dusunıyorum ızmırı gene chp olur. ya hele bu kadar olaydan sonra kesın chp ızmır

• ıns canım yasak kalksada ıyı ya da kotu gerçeklerle yuzleselım bı ya.

• inş. hadi bakalım :)

• ankara CHP

2|0
    0|1
  • Çanakkale'yi Chp alacak.

2|0
    0|2
  • izmiri chp almasın çalışmayan insanlar gelmesin yine koltuğa inşallah .

0|0
    0|0
    • ızmır chp:: başkası kurtarmaz.. Izmır olmaz.. olamaz. ozgurluklerınden tavız vermeyen tek ıl kaledır. fethedılemez

• tepe tepe kullanın azizi.

• alamaz demıstım:D alamaz.. ıstemıyorsan gıt mesela urfaya orda akp yı tepe tepe kullan:D bence bır an once ayrılın.. guzelım ızmırı mahvetmeyın

• Yasayip gorecez

2|0
    0|0
Yükleniyor...