Canım sıkılıyor, beraber IQ testi çözelim mi?

link

Sonuçlarınızı paylaşır mısınız? Merak ederim sonra ;)

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• 153 çıktı zekatestimerkezi 3 ay öncesindede 148 di .

1|0
    0|0
    • Aynı testi çözmüşsen, bir dahakine o testte deneyimli olduğun için yüksek çıkar.Ben de ilk çözünce 120 çıktı, sonra yine çözünce 130'a kadar çıktım :) Ama tabi gerçek sonuç 120 :)

• Bence geçerim, her seferinde hızlanıyorum cevapları bildiğim için.Ama bu sefer de özellikle görsel sorularda şıkların yeri değişiyor.Yani yine görsel hafıza devreye giriyor, otomatik pilotta olmuyorsun :))))

• bir nevi haklısın belli yere kadar yükselir tabi. Sürede içinde ek puan. Sallamamak şartıyla.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• 130 çıktı ne bu şimdi bunamı bağlı zekamız..matematik mezunuyum kolaydı ales soruları gibiyiidi..

0|0
    0|0
    • Hayır tabi ki.Değişik zeka türleri var.Bu testte daha çok görsel ve sözel zeka ölçülüyor.Hem de örneğin matematiksel zekanın yüksek olması kral değildir, sözel de kraldır.Analatabildim mi? Bizim toplumda yanlış yargı var.Matematikçiyse zekidir diye.Ama enstürman çalanlar, dans edenler, dil bilenler de zekidir değişik zeka türlerinde..Hem de bazen hız öenmlidir.Bir arkadaşımın mat zekası daha yüksek, benim görsel.Bir küpün kaç yüzü var diye bir soru attık ortaya.O hemen çarpımla bulmaya çalıştı.

• Ben elimle sanal bir küp oluşturarak ondan hızlı çözdüm bu sorumuzu mesela.Ama o gözünün önünde ne kadar bir küp canlandırabilmiştir bilemiyorum.Ama ben canlandırdım, beynim onu gördüğünü sandı yani ve maviydi :))

• 138 dsfdfasf

1|0
    0|0
  • 96 orta zeka :D

1|0
    0|0
    • ahahahahahhahahah juhahahahha kankaaaaaa yakışmış :D şükret :D

• link salladım bu çıktı :D

0|0
    0|0
  • Kızım kalk çay demle seçimleri takip et ya canı sıkılıyormuş :D

Sadece sıkıcı insanlar sıkılır.

0|0
    0|0
  • benim de sıkılıyor da yapacak bişey yok ..sorular çok zor geldi yarıda bıtaktım D

0|0
    0|0
  • bir de telefon çalmasaydı :DD link

0|0
    0|0
  • İnsanın canı sıkılınca IQ testi çözer mi yahu? Zaten sıkılıyordum, şimdi resmen bunaldım.

0|0
    0|0
  • Çok uğraşmadan 118 aldım

0|0
    0|0
  • salladım hepsini uğraşamam

82 çıktı

0|0
    0|0
  • 146----------------------------------------

1|0
    0|0