Akp türkiye genelinde yüzde kaç oy alır sizce?

siz ne düşünüyorsunuz ben yüzde 45 diyorum ve rahatbir seçim oldu kasmadan kazandı bence :)

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• %20-30 u geçmez hayal kurmayın la.

3|2
    0|2
  • yüzde 42 kazanır ama insanları kandırması onun dikdatör,yalancı ve hırsız olduğunu değiştirmez millete açık oy bile kullandırttırıyorlar yazık gönlüm ister yüzde 10 felan asın ama kısacası kasmadan hırsızlıkla yolsuzlukla kazanır tabi kendi görüşüm

2|1
    0|1
    • ya gözünüzle gördünüzmü yapmayın bunu ya gördünmü bu dediğiniz çok büyük günah ya öyle bişey olsa polisler kapıda ne iş yapıyor

• polisler onun elinde polisler katil olmuş onamı dokunucaklar kimsenin gücü yetemiyor cumhurbaşkanınıda yanına almış herşey ortada ses kayıtları felan oğluyla konuşmaları ortaya çıkmasa haklısın diycemde,gerçekmi değilmi ona bile baktırtmadılar

• doğru söylüyosun goodgirll

• kardeşim imkansız bir iddia atmışsın ortaya.ankara ve izmiri kesin kaybedicek zaten istanbulda chp ile başbaşa gidiyor.arkadaşın dediği gibi seçime bile girmemesi gerek.halk hırsızlara gereken cevabı verecektir :)

0|3
    0|2
    • sana şunu söylim ankarada en az yüzde 10 fark atar istanbulda aynı hatta izmirdede yakın oy alacak gör bakalım :))

• :)))

kaçıncı notermiş bu

• ne beyinsizsin ya ben anketten bahsediyorum sen daha sandıklar açılmadı diyosun iq yerlerde :)

• Ben yuzde 29 diorum

0|1
    0|1
    • senin düşüncen saygıyla karşılıyorum ama bne yüzde 45 diyorum

• sende bilemedin en iyi tahmin benim siz anketlere bakmadınız :))

• Millet salakmi kormu belli degil ya. Neysee hayirlisi olsun demekki bu millet boylesi basbakana laik

• Gönül ister ki hiç alamasın, ama %40 felan alır galiba inşallah daha düşük.

1|0
    0|1
  • %40.

0|1
    0|0
    • sen biraz düşme olcak diyosun olabilir ama bu insanlar suçlama yapıp duruyolar anca

Erkekler Ne Diyor 19

• link

isterse %50 alsın.

bu kadar şerefsizliğin üzerine alacakları hiçbir oy bunları aklamaz.

vatana ihanetten tut hırsızlığa yolsuzluğa,

dine kurana hakaretten halkı düşmanlığa tahrik etmeye kadar

35 parti kapatacak suçları var.

ama burası türkiye.

adamlar yol yapıyor.

1|4
    0|3
    • rolmü yapıyor yazık daha hiçbişey bilmiyonuz rolmüş türkiye bunlar geldikten sonra büyümeye giden bir ülke oldu bilmediğin yere cevap verme

• 12 yıl önce böyle değildik dersin şimdi onu da yazayım.

2004 yılında 16.ydık.

şuraya milyar dolar yatırım yaptık imfye borç veriyoruz vs. yalanlarına inanmayın artık açın okuyun sorgulayın.

• Türkiye 7. sirada ? HAHAHAHHA koyun zihniyeti mk.

• link

link

hırsız olduları için yüzde 35 üzeri alırlar. yoksa kemikleşmik akp seçmeni en fazla yüde 20-25 arası. o bu oranda en fazla yüzde 1-2 aşağı yukarı oynar. ama linkte de görüldüğü üzere bu hırsızlıklarla 35 üzeri alır.

1|1
    0|1
  • şerefsiz o* çocukları her yerden hırsızlık kalpazanlık sahtecilik haberleri gelmeye başladı...güneydoğuda resmen bazı yerlerde açık oy bile yapılmış.istanbulda sivil insiyatif denilen bir hareket var neyse ki kontrolü yapanların çoğu beyaz yakalı.ama genel tablo hırsızlık piçlik üzerine olduğu için akp alacak gibi tahmin ediyorum.bunlar allah için çalıyoruz diyor allah için yapıyoruz diyor nede olsa.

1|3
    1|3
    • allah yolunda olan adam oy çalmaz ya bu kadar iftira atmayın yazık be

• salih memecan mı hahahaha sabah gazatesi karakatüristi. atv ve sabah gazatesinin hükümetin kanalı ve yayın organı olduğunu bilmeyen yok. nezaman tarafsız bir yayın organının yazılarıyla gelirseniz oturup tartışalım :D

• Akp nin seçimden zaferle ayrılacağını ve chp lilerin de bu zaferi gölgelemek için her türlü i*neliği yapacağını söylemek için taraflı olmaya gerek yok.

• babayı alır

link

0|4
    0|1
  • Yine yarı yarıya alacak gibi görünüyor. Özellikle yine İstanbul ak parti tarafından yönetilecek gibi.

0|2
    0|0
  • Oylarında muhtemelen düşme olacaktır. oda iki partinin ittifak yapması ..cemaat oyunun ne kadar olduğu ve ne kadarının kaçtığı..

Ama yeni bir zafer olacaktır.

0|1
    0|0
  • barajsız oyu 35 zaten, %49 baraj yüzünden oluyor baraj altını dağıtıyorlar. 45 imkansız belediyede baraj yok. çok erken konuşmuşsun. akşam görecez.

1|1
    0|2
  • 38 alır kemal 30 mhp 24 diğer 8

0|0
    0|1
  • 55 gibi alır

0|2
    1|0
  • alacagı oyu moyu bilmemde :D AKPnin alacağı kesin^^

0|1
    0|0
  • Yüzde43 uzeri alırsa kesin hileli olur...

1|0
    0|2
  • %40 alır gibi geliyor tek temennim tek başlarına iktidar olmasınlar.

0|0
    0|0
  • La bu sitede milleti kiskirtan 2-3 chp zihniyetli ne oldugu belirsiz i*neler olmasa rahat rahat millet fikrini soylicek,got kafalilar her soruda goruyom bu serefsizleri

0|0
    1|1
  • %60 bile alır bizim millet aptal ya

0|0
    0|1
  • %34 alır cevabım cok uzunmus

0|0
    0|1
  • %45 CİVARI TAHMİN EDİYORUM.

0|1
    1|2
  • 45i bulamaz. ben 37 civarı tahmin ediyorum. hoş bu partinin seçime bile girememesi lazım normalde.

1|0
    0|3
    • sizler akp düşmanısınız ama onlar zamanında ülke büyümeye giti ne anlıyosunuz anlamıyorum

• kardeşim ne demek ortaya çıkaramıyo ya? çıkarması için fırsat mı verdi? olayın hemen ertesi günü bütün emniyet görevlilerini savcıları görevden alıp sürmedi mi? 2 tane savcı açıklama yapmadı mı üzerimde baskı var soruşturmayı durdurmam konusunda görev yapmam engelleniyor falan diye. ne çabuk unutuyosunuz bunları ya.

• ya adamlar içimize şerefsizler savaş şeyini bile yayamışlar böyle ülkeyi nereye götürcekler

• doğru bildin la :D

0|0
    0|0
  • %50 üstü alır.

0|2
    1|0
Yükleniyor...