Ameliyatlı Biri Polis Olabilir Mi?

Ameliyatlı Biri Polis Olabilir Mi? Ameliyatlı birinin bir şekilde Polis olamaz mı ?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Hiç kasma . O işler hep torpil. Torpil yapacak birini buldun mu tamamdır.

2|0
    0|0
    • Hükümet yanlısıysan torpillisin sadece. Benim dedemin polis olmasına rağmen annem polis olamadı.

• O da var tabi. Geçtiğimiz yıllarda polis olmak için cemaate katılman yeterli oluyordu şimdi ikisi ayrılınca hükümet yanlısı olman ve torpil yapabilecek kişininde öyle olması gerekiyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Vücudunda iz olmaması gerekiyor sanırım. Senin ne olduğunu bilmemde inşallah saldırgan, hain, koyun zihinli hiç kimse polis olamaz.

1|0
    1|1
    • Orası belli değil ki suçluyu yakalasak dövsek biranda hain oluyoruz yani Türkiye'de hainlik kavramı göreceli malesef...

• sen geziyi mi anladın :D hey Allahım aferin yanlış anlamaya devam et genel konuştum ben adam tomar tomar para saklıyor gidip polisi işten atıyorlar niye yakaladı diye gidip uyuşturucu kaçakçısını dövüyor yakalıyor nasıl polis halktan birnii döver diyorlar diyorlar bana Gidip uyuşturcuu kaçakçısını ve rüşvetçilşeri savunuyorsun bu durumda gibi göründü devam et o zmn savunmaya

• Ben kendimce gezicileri savundum sadece elin rüşvetçisi uyuşturucu kaçakçısından banane onlar hain

• Eskiden suratında ben var diye alınmazdı,şimdi ağzında dişi olmayanların polisliğe alındığını gördük sen dayından haber ver ;)

0|0
    0|0
  • Önüne gelen polis olabiliyor .

2|0
    1|0
  • Vücudunda iz olmaması gerekiyor diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Olamaz galiba ama ne ameliyatı geçirmiş onada bağlı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne ameliyatı olduğunuza bakar açıkcası.

1|0
    0|0
    • Kalp ameliyatı :D

• hocam zaten ön elemeyi geçseniz bile en son tekrar detaylı bir sağlık kontrolü yapıyorlar büyük ihtimal orda sorun çıkarırlar.

• vay a..qq :/ bu kötü oldu masa başı Bir iş ya da memur felan olmak istemiyorum brz hareketli bir iş olsun istiyorum ama oda olmuyor demek ki :/

• polislik cemaat torpili gerektiriyor lisede girmediysen.

1|0
    0|0
    • yok artık öyle değil küstüler oyla Erdogan :D

• sonuçta her türlü torpil gerekiyor hacı bilmen gereken bu :D 5 yıl uğraşıp giremeyen tanıdığım var, ameliyatlı da değil o sınavdan da yüksek alıyor fiziği de iyi ama yok almıyorlar

• Neren ameliyatlı ona göre ?

0|0
    0|0
    • gögüsümün ortası kalp ameliyatı opldum

• Ameliyat izi varsa elenirsin kardeşim 2-3cm bişeyde sorun olmuyorda büyüklerde direk elerler

• şansımıza küsek böyle adrenalinli başka işte yok ki Masa başı felan istemiyorum ya da memur olmak istemiyıruym neyse :/

Yükleniyor...