Telegol mü, Ve Gol mü, Bizim Stadyum mu?

Telegol mü Ve Gol mü Bizim Stadyum mu? pazar akşamlarınızı hangisini izleyerek geçiriyorsunuz ? bence olay sadece futbol değil hayata dair genel kültür konusunda bile katkı sağlıyor.

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• Telegol yani fatih terim nasıl bozmustu hepsini ama.. Bi de ahmet cakar idolüm beyaz tv de ama onun programının adını bilmiyorum o.O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Telegol magazin programı gibi .Bizim stadyum yaramaz onu faik çetiner sunuyordu sanırım ama Stadyum güzel en azından maçları veriyor :)

0|0
    0|0
  • İkiside değil

0|0
    0|2
  • Pazar akşamlarımı o iğrenç şeyleri izleyerek geçirmiyorum. Futbolu severim. Ama o kadar salak insanlar var ki futbol yorumları yapan. Iy. kusunç

0|2
    0|0
  • televole...

0|0
    0|0
  • F)-HİÇBİRİ

0|0
    0|0
  • İyyyyy hepsinden nefret ediyorummmmm

0|1
    0|0
  • hiç biri:)

0|1
    0|1
  • stadyum

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizim stadyum tabi ki, özet görüntüler tekrar pozisyonlar olmadan futbol programı mı olur... ha ayrıca en nefret ettiğim program %100 futbol, ya arkadaşım neden koskoca lige sadece kendi tuttuğu takımın lehine yorumda bulunan,subjektif bakan r.dilmeni koyuyorsunuz, madem futbol yorumu o zaman ya tarafsız ya da her takımdan bir adam koyun.

0|0
    0|1
  • şükür hiçbirini izlemiyorum. 2 saat maç izle reklamı bekle özeti izle bunları izle koskoca bir akşam uçtu gitti.

0|1
    0|0
  • hangisi denk gelirse izlerim ama telegol harika. izleyip izleyip sövüyorum link bu adama

0|0
    0|0
  • ne genel kültürü kardeş ? onlar bomboş adamlar . hepsinden nefret ediyorum . spor yorumcusu nedir yaa ? ntv sporun tüm kadrosu pırıl pırıl . tek geçerim

0|0
    0|0
  • telegol çok eyyamcı yayın yapıyor...bizim stadyum çok taraflı...en iyisi 100/100 futbol rıdvan dilmen yorumları...

0|0
    0|0
  • bazende öyle bir saçmalıyorlar ki futbol hariç herşeyi konuştuklarıda oluyor..

sırf maç özetleri için açarım hangisi daha önce veriyorsa onu izlerim :D

0|0
    0|0
  • Telegol :D

0|0
    0|2
  • Evet hayat bir maç değil mi ekinoks link

0|0
    0|1
  • Hiç biri

0|0
    0|0
  • Maraton...

0|0
    0|0
  • Telegol,Ve gol ve Bizim stadyum gibi programları ve genel kültür mü?

Şakacı seni:)

0|1
    0|0
  • hepsi hangisinde tansiyon düştüyse kapatıyorum hararetliyken bol bol güldürüyorlar

0|0
    0|0
  • telegol daha araşdirmaci bir programa sayip

0|0
    0|1
  • şike şike şike baya kültürümüz arttı ne demezsin. Futboldan iğreniyorum desem yeridir.

0|1
    1|1
  • hiç biri

0|0
    0|0
  • Telegol...

0|0
    0|0
  • komedi kavga küfür ararsan telegol :D ziye şengül, serhat ulueren, gökmen özdenak vs vs vs :))

0|0
    0|1
  • Bizim Stadyum en saygılı program

0|0
    0|1
  • tv izlemem ki ben :(

0|0
    0|3
  • Hiçbiri Discovery channel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...