Dans, fotoğrafçılık ve psikolojiye ilgili olan kaç kişi var?

Arkadaşlar Ks de yazdıklarıma ilgili ciddi anlamda ilgili kaç kişi var diye merak ettim eğer bunlara ilgi duyan varsa bunlarla ilgili ne tür çalışmalar yaptınız yada neleri okudunuz yada eğitim aldınız mı biraz bilgi paylaşalım ;)

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• dans ve psikolojiye ilgim var.Dans kursu olarak halk oyunlarına,salsa ve flashmoba gdidyorum.Psiklojiyle ilgili olarak psiklojiye ilgim 3 yıl önce başladı ve gitgide arttı.Birçok kitap okudum.Nlp,kuantum,eft ve hala okumaktayım.Drama kursuna gididyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir sure modern dansla ılgılendım, psıkolojıye bayılırım bayag ılgım vardır , fotografcılıkda da yarı profesyonel makınem var ama yenıyım daha :)

0|0
    0|0
  • Dansa ilgim var ama zamanım yok ve ayak uyduracak partnerim

0|0
    0|0
    • partnere ihtiyacın yok ki kursa git bulursun dans gecesinede git gözüne kestirdigini dansa kaldır bu kadar basit :)

• egitim almadım ama psikoloji ve dansa ilgim var

0|0
    0|0
  • psikolojiyle ilgili bolca kitap okudum , psikoloji temelli kişisel gelişim kurslarına gittim ( nlp örnek olarak )...

dans olarak herhangi bir eğitim almadım , kendi çapımda takılıyorum...

fotoğrafçılık ilgi alanım değil.

0|1
    0|0
  • Özellikle tango ve psikolojiyle ilgileniyorum. Hatta şu aralar bir psikoloji sınavına çalışıyorum. Çok ilginç konuları var.

0|1
    0|0
    • Sınav derken?

İlginç konular?

• Hangi dansta?

• danstan anlamam ama dersler almaya basladım.ınsallah kütük vucudumu bır oynatabılcem:)

fotografcılık benım işimin bır parçası bu yuzden profosyonelım bu konuda

psıkolojıyı severım yıne okudugum bolumle ılgılı bırsey

0|0
    0|0
  • fotografciliga ilgim var, kendi capimda cektiklerim ve evimde astiklarimda var. onun disinda psikoloji kitaplarinida severim.

0|0
    0|0
  • dansa ilgim var bi düre eğitim aldım psikolojiyi severim ama çok derinleride beni boğuyor fotoğrafçılık konusunda okulda eğitim gördüm

0|0
    0|0
  • Dansa pek ilgim yok. Iyi fotograf cekerim, cekmeyi de cok severim. Bir sayisalci olarak psikoloji bolumunu de istemisligim vardir. Insanlari dinlemeyi severim. Sadece ilgim var tabi bunlara.

0|0
    0|0
  • Amatör bir dansçıyım ama oryantal dersleri verdiğim oldu.

Teyzem fotoğrafçılık mezunu.Onunla bayağı alıştırma yaptım. Ve gerçekten iyi fotoğraf çekerim.

Psikoloji okumak istiyorum, bunun için de bir çok araştırma yapıyorum.

0|0
    0|0
    • iyi güzel demişin de bende bir şey diyeyim bari...

" Sadece istemek yetmiyor , cosmos'un da onaylaması gerekiyor." :/

• fotoğraf makinen var mı?

• karakter konusuna girersek çıkamayız ;)

• hicbirinin egitimini almadim.fotografcilik ve psikolojiye cok ilgim var

0|0
    0|0
  • parapsikolojiyle ilgilenirim

0|0
    0|0
  • Dans ve psikolojiyle ilgileniyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Psikoloji konusunda çok uzmanlaştım diyebilirim sayısız kitap okudum ve de sayısız deney yaptım ve de gözlem bazen etrafımdakiler fark ettiler bazen etmediler, insan davranışlarını anlamak ve yönlendirebilmek mümkün psikolojik etkenlerle :) Psikolojik konularla ilgili yazılarda yazdım, değer verdiğim kişilerle paylaşıyorum belki ileride bir kitap çıkarırım :)

0|0
    0|0
  • Latin dansları kursuna yazıldım.Bakalım belki çok iyi yerlere geliriz , amacım eğlenmek ve hayatımda bir kulvar yaratmak.

Fotoğraf makinesi almak üzereyim birkaç gün içinde ve bol bol çekeceğim ama öyle milyarlık bir kamera değil , yine de arkadaşlarımdan duyduğuma göre fotoğrafçılık kulüplerine katılmak için makinen olması yeterli.

Psikolojiye gelince...En çok sevdiğim , keyif aldığım konu.Hele kadın-erkek ilişkileri.Hatta bir dönem okuduğum bölümü bırakmayı düşündüm.

Ama yola devam..

Bunlar sadece bire hobilerim.

Yüce hobilerim!

1|0
    0|0
    • kaç ay gittin ? nerede ?

• almayı düşünüyorum..iyi midi r sence..senin kullandığın varsa önerebilirsin.

• benim makine D90 bu baktıgın makineler digital makine bunları alacagına para biriktir Nikon D90 al çok ii makinedir bi ögren ztn bir daha normal digital kullanmassın ;)

• fotoğraf ve psikoloji ilgi alanım

0|0
    0|0
  • fotografçılıgı çok seviyorum ama tabi amatörüm.

0|0
    0|0
  • ben fotoraf ve hayvan piskolojisi

0|0
    0|0
  • nıkon d90m var 14 yıllık danscıyım baslıgı sevdm pskljmde yernde onnla ilgilnmıyorumm

0|0
    0|0
  • Dans veya fotoğrafçılık ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • fotografcilik guzel aslinda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...