Deney Fasulyelerinizi Ne Oldu?

İlkokulda pamukta yetiştirdiğimiz fasulyeler ne oldu arkadaşlar? Benimki parmak boyuna gelince solmuştu. Aranızda fasulyeyi yetiştirip ürün alan, o ürünü hasat edip afiyetle tüketenler var mı?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Pamukla olacak iş değil tabii toprak gerek...

Ben toprağa bir saksinin içine almıştım kırıldı olmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• pamukla değil kavanoz içinde toprakla yapmıştık biz. annem atmıştır kesin hatırlamıyorum..

0|0
    0|0
  • koktu attım.

0|0
    0|0
  • benimki büyüyemişti bile :D

0|0
    0|0
  • Becerememiştim, çöpe atmıştım

0|0
    0|0
  • notumuzu aldıktan sonra çöpe atmışızdır heraldeçürümüşürmuhtemelen

0|0
    0|0
  • çok kokuyodu ya :D attım ben onu :D skılmıştımda bir süre sonra ondan zaten :D

0|0
    0|0
  • gösterdikten sonra direk atmıştım :D

0|0
    0|0
  • sarmaşık olmuşlardı benimkiler ya hahaha :D

0|0
    0|0
  • çok kötü kokuyolardı, annem tutup çöpe savurdu :D

0|0
    0|0
    • Fasulyeyi koyacak bir balkonunuz yok muydu, ya da o şekliyle bir toprağa gömseydiniz günaha girmeseydiniz. Fasulye kötü kokuyorda radyasyonlu ekmek çok mu güzel kokuyormuş?

• Benim yaptıklarım hiçbir zaman büyüyüp üretime geçemedi çünkü köpeğim fasulyelerimin sonu oldu :D

0|0
    0|0
    • İyi bari seninki boşa gitmemiş, köpek karnını doyurmuş.

• Pamuktan çıkmamıştı bilene :(

0|0
    0|0
  • Aynen uzayip curuduler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• büyümüştü 7 8 tane alıp diğer fasulyelere karıştırıp yemiştik afiyetle :D:D:D:D

0|1
    0|1
  • Pamukla üretip ürün alma şansı yok kardesim pamuga koydugumuzda bile bile ölümü hazırlamış kadar olduk zaten :D

0|0
    0|0
    • Niye be, pamukta boy attırıp, toprağa gömerek olmuyor mu, üretme şansı nasıl oluyor?

• kokuyo diye yemiştim :/

0|0
    0|0
  • kardeş sen o ilkokuldaki pamuk içinde yetiştirilen fasülyeleri yemek için mi yapıldığını sanıyorsun

0|0
    0|1
  • cöpe attım

0|0
    0|1
Yükleniyor...