Pmyo hakkında bilgisi olan var mı??

Pmyoda okuyan veya pmyo hakkında bilgisi olan var mı?Puanı,mülakatları, okulu,vs nasıl? Bilgi verebilir misiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne konuda bilgi almak istiyorsun ? söyle yardımcı olayım ?

0|0
    0|0
    • Mulakatlarda ne istiyorlar?Okulu nasil neler yaptiriyorlar? Filan iste

• Eğer ki mülakatlara girmeye hak kazanırsan öncelik olarak puana bakmıyorlar.öncelikli olarak nasıl konusuyorsun pelteklik var mıpepemelik var mı? konusurken ses tonun nasıl akıcı konusabiliyor musun ikna edebiliyor musun karsındakini kendini karsıya nasıl anlatıyorsun v.s gibi şeyler . Daha sonra link te verdiğim şekilde giriyorsunuz. yani bedeni yeterlilik.

link

daha sonra yanlıs hatırlamıyorsam sağlık muayenesine giriyorsunuz.sonra puanlara dikkt edilio

Erkekler Ne Diyor 6

• var bende kaynak basıyom :D

0|1
    0|0
  • PMYO hakkında benim son girdiğimde 320 puan isteniyordu o zamanlar fetullahçı olmak yeterliydi mülakat dersen heyet karşısında giriyorsun önce doktor sonra psikolog sonra spor ve sözlü mülakat yapılıyor sonrasında yazılı sınav oluyorsun

0|0
    0|0
    • Simdi bir degisiklik var mi peki?

• Bilemem ben yaklaşık 4 sene öncesinden bahsediyorum mülakat ve sınavda bir değişiklik olacağını sanmıyorum ama sınava girmeye hak kazanmak için gerekli puan her sene değişiyor onun dışında artık fetullahçıysan hiç giremezsin son olaylardan sonra :)

• Fetullahçı degilim :)

• ara 155'i sor

0|0
    0|0
  • puanı 250

Mülakat ankaradan tanıdık var mı ?

okulu.. 2. aşamadan sonra burası elinde.

0|0
    0|0
  • google amcaya sormalısın bence parça parça yorum almaktansa

0|0
    0|0
  • 3 senem geçti porsuk meslek yüksekokuluysa eğer polis meslek yüksekokuluysa bilmiorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Puan 250ye kadar cekildi diye biliyorum. Yazili sozlu bedensel sinavlar oluyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...