Güzel bir şarkı bulunca nefret edene kadar dinlemenin mantığı nedir? :D

evet bende var bu başa sarıp sarıp dinliyorum

seçim sorularından sıkıldım link atında dinleyelim :)

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Şarkının tüm enerjini tüketmek oluyor :D Güzel bir şarkı gelir 3 gün çalar sürekli hiç sıkılmadan uzun süre dinleyeceğini düşünürsün 3. günün sonunda sıkılmaya başlarsın dinlemezsin unutulur gidilir. Haftalar sonra denk gelir bir iki defa dinler yine yeni müzik arayışlarına devam edersin. Hayat böyle işte izabella bir gün ısırabileceğin biri çıkıyor karşına tam ısıracakken onun vampir yavrusu olduğunu öğreniyorsun bütün iştahın kaçıyor... :D:D

0|0
    0|0
  • müzik konusunda çok üretken bir ülke olmadığımız için (tersini söyleyen çok olacaktır) güzele sarılıyo insanlar bence. Aynı şarkıların defalarca bir çok şarkıcı (sanatçı demiyorum buraya dikkat :D ) tarafından seslendirmesi de bunun bir ispatıdır.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kesinlikle ya bu ne biçim bişeydir :D :D işimiz gücümüz yok aynı şarkıyı tekrar tekrar dinliyoruz hahaha :D :D

0|0
    0|0
  • sarkiyi s*kene kadar dinliyorum evde okulda yolda mirildaniyorum 1 hafta sonra baska bir sarkiya geciyorum baya gomlek degistirir gibi sarki degistiriyorum cok uzuluyorum aldatmis hissi geliyor

0|0
    0|0
  • insanın doğasında var.

bir an önce tüketme arzusu.

0|0
    0|0
  • Şarkını notaları,sözleri senin duygularına tercüman olduğu sürece dinlersin.Bu herkeste böyledir.Ben kendim de şarkı yapıyorum.Bazen kendi yaptığım şarkı bile beni sıkıyor.Ruh hali ile alakalı bir durum...

0|0
    0|0
  • link

bu huya sahip tek dengesiz kendim varım zannediyodum :) sağol tess ;)

0|0
    0|0
    • yok dostum yalnız değilsin emin ol :D

şarkı güzel bu arada :)

• ben dınlemem sevdıgım sarkıyı kendım çalarım

0|0
    0|0
  • Zorun ne sevgilim - iren derici

1|0
    0|0
  • link tavşanın suyunun suyu bağımlılık yapıyor...

0|0
    0|0
  • Yıllarca düşündüm bir benmi böyleyim diye acaba :D

0|0
    0|0
  • Bolca küfür ve dayak yememe sebep olan konudur bu konu :'(

link

cayırt

0|0
    0|1
    • klibi hesap makinesiyle mi çekmişler :D

cemil akşam akşam efkarlandım bak :D

• bi sen değilsin bir benmiyim aynı şarkıyı sarıp sarıp dinleyen diye demekki değilmişim... sonradanda zaten çok mal geliyo şarkı bana :(

0|0
    0|0
  • kesmeşeker- ne zaman gitti tren

0|1
    0|0
    • aa bende eğleniyorsun sandım meğer böyle bir şarkı hakikaten varmış :)

• teşekkürler öneriler için :)

bakıcam onada

• rica:)

Kızlar Ne Diyor 16

• Evet bende bu huyumu sevmiyorum..her firsatta kulaklik kulagimda..ama bundanda zevk almaya bakiyorum iste o an o sarkiyi dinlemek keyifli..

0|0
    0|0
  • +Bu dünyaaaaaa ne sanaaaa ne de banaaaaa kalmaaaaz

-Sus allah belanı vermesin sus artık

Bi hafta sonra bıkacağını biliyor ama insan dinliyor işte ..

Her tür dinlerim de,şu zamana kadar hala bıkmadığım tek şarkı var neden bilmiyorum adsjs link

0|0
    0|0
    • eskilerden hakikaten bıkmıyor insan

bi ara sultan süleymana bende sarmıştım :D

• gün gelir yeni aldığın sevdiğin tşörtü bile 1 ay üstünden çıkartmazsın sonra mı? toz bezi :)) şarkılar ve insanlarda öyle :)))

0|0
    0|0
  • napalım biz doysak ruh doymuyor sonra dinliyoruz :D son bu hafta buna sardım link muselerden imagine drtagonslardan biraz gına geldi artık :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Until We Bleed

0|0
    0|0
  • 7 secerelisini ağlatırım allama .

link atmam :(

0|0
    0|0
  • Arkadaşım var adı serap, geçen zamanlarda bir şarkı keşfetmiş, 50 defa dinlersem sıkılırım , dinliyorum şu an arka arkaya demişti :D ama bende öyle şeyler yok:)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bende de var o link

0|0
    0|0
  • Dinlerken ara vermek lazım. Sonradan aynı şarkıyı duyunca tahammül edemiyor insan

0|0
    0|0
  • Bazen mantık aramamak gerek derler ya :/

0|0
    0|0
  • replay ile çocuk sahibi olduk mutluyuz dedirten bir çok şarkı var :D

0|0
    0|0
  • Çaresini Bulan varsa banada söylesin :p

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar sömürmektir o şarkıyı :-D

0|0
    0|0
  • bıkana kadar dinlerim sonra denk gelince böö derim. sebebi cozulemedi daha :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...