Kızlar mutfakta ne kadar hamaratsınız?

Kızlar mantı, gözleme, yaprak sarması gibi yemeleri yapabiliyor musunuz? Yoksa sadece anneniz mi yapabiliyor bunları evde? Bakalım zamane kızları neler yapabiliyor?

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Çay, yumurta, poğaça, pasta, kahve yapabiliyorum

yaprak sarmasını beceremediğim için yaprak sarma makinesi aldı babam. Onla bile zor yapıyorum ya. başkada bişey yapamıyorum yanlız ilk kahve yapışımda misafirlerin tükürdüğü bile olmuştu :(

0|0
    0|0
  • az önce gözleme yaptıydım ayıptır söylemesi :)))

0|0
    0|0
  • tabikide yapamıyorum :D

yumurta kırıp yağa atacak bile olsam iki metre geriden yapmaya çalışırım

beceremiyorum hiçbişeyi kısacası beni seven böyle sevsin :D

0|0
    0|0
  • Yaa annemin hamaratlıgından dolayı istemesende ögreniyorsun ama annem mutfağa girdiği sürece asla onun gibi becerikli olamam maşallah;-)

0|0
    0|0
  • '' ya ben bunun alasını yaparım teheeey'' havalarına giriyorum ama yumurtayı bile anneme kırdırttığım oluyor :(

0|0
    0|0
  • gözlemeyi denemedim ama mantı ve yaprak sarmayı anneannem sağolsun yapabiliyorum :) o öğretti zamanında :)

0|0
    0|0
    • ben bile erkek olduğum halde gözleme açanlara ya da baklava açanlara hayranım yetenekli insanlar

• :)

• pasta börek çörek tarzı herşey elimden gelirde henüz yemek işine girişemedim :D

0|0
    0|0
  • ekmek arası, makarna, yumurta tava, yapabildiklerim şu anda bu kadar :D

0|0
    0|0
  • Mantı dışında her şeyi yapalım:) evlendikten sonra baya bir kendimi geliştirdim.D

0|0
    0|0
  • yaparım ben ya tarifi annemden alırım o kadar zor değil

0|0
    0|0
  • Çok güzel sallama çay yaparım.

0|0
    0|0
  • Hepsi benden sorulur. Tüm yemekleri annemden öğrendim, ama ondan daha iyi yapıyorum. Kendi de söyler bunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...