Bırakın şimdi kültürü falan!!!

o değilde hiç şehitlerimiz aklınıza geliyormu ayda birde olsa ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar öldü, kurtuldu. Olan anacağızlara oldu.

Çanakkale'yi ele alalım. 600 yıl boyunca yam yam gibi Dünya'nın dört tarafına saldıran Osmanlı ne yaptı ise, diğer devletler de aynı şeyi yaptılar. Herkes öldü. Ne değişti? Hiç bi' bok.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geliyor gelmez mi hele ki bundan birkaç sene önce alt mahallede oturan kardeşimizi kaybettikten sonra resmini her gördüğumde...:-\ allah rahmet eylesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Insan bu topraklar icin ölenlere düsünse daha iyi bir yer olurduk. Birak düsünmeyi resmen hakaret ediyorlar.

Umarim yarin sehitlere kelle diyen kisiler kapak alicak.

0|0
    0|0
    • siyasete girmeyelim. sadece sorumun cevabını istiyorum aklına geliyormu hiç?

• ölenler için niye üzülelim ?

yaşayanlar için üzülmemiz gerekiyor.

şehitlerimizin bir hiç uğruna öldüğünü hatırlatmalıyız kendimize ve sorumluları.

0|1
    0|0
    • vay be demek bir hiç uğruna öldüler..

• ben gerçekleri çok güzel görüyorum merak etme. sen asıl gerçekleri görmeye çalış.

çoğunluğu kürt olan bir bölgede soykırım yapmadan kimseyi zorla çıkaramazsın. özerklik ilan etmek abartılcak bir mesele değil. özellikle hükümetle anlaşma yaptıktan sonra. pkk boşuna çekilmedi biraz mantık lütfen..

evet şehitlerimiz aklıma geliyor. bu konular açılınca, hükümetin kürt politikası açıklanınca, tvde mecliste kürtleri görünce vs.

• siyasi cevaplarn dışında verdiğin cevap için teşekkür ederim. iyi geceler

Yükleniyor...