KızlarSoruyor.com profiline fotoğraf koyan arkadaşlar beklentileriniz neler?

Amacınız veya beklentiniz nelerdir ? ( Herhangi bir iğneleme veya sarkazim yoktur lütfen gönülden cevaplar veriniz ;D )

Güncellemeler:
Yani kendi fotoğrafınızı , dot kom yazdım belki link olarak kabul etmeyebilir diye lütfen takılmayın.
Arkadaşlar neden herkes bir savunmaya geçiyor :D
başlıkta bi dot com vardıya ,işte artık o yok. sevgili yöneticiler marketing planlarımı suya düşürdüler ! :D

0|0
24|24

En İyi Kız Görüşü

• profilıne heykel resmi koyanlar amacınız ne? Kime çalısıyosunuz...

0|1
    1|0
    • illimunati burcucum :P hey allaam yaa :DD

• durumu eşitleyelim, negatif oylanmışsın burcu :)) benden bi + sana

• teşekkür:)

Kızlar Ne Diyor 23

• Ben bir kere koydum, canım istedi koydum yani.

Beyin bedava, avatar koyma bedava.

Attım bilgisayara, koydum avatara

Bedava ya, bedava!

1|1
    0|0
  • ilgilenmiyorum isteyen koyar istemeyen koymaz.buda sana koymamalı yani:)

2|2
    1|2
    • yok koymadı zaten sayın topuklu , sizde laf sokmuş olmadınız ,sadece soruma cevap verseniz yeterli :)

• dillendirmemiş olmanız ima etmemiş olduğunuz anlamına gelmez :)) ya benim ki meraktan ve sıkıntıdan.bu kadar ciddi sorular görünce , bnde bunu sorayım dedim.

• Resim ekleyiniz dediler ekledik

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi profili isteyen istediğini yapar Adminlerden kendi fotoğrafınızı koymayın diye uyarı almadığımız için senin veya bir başkasının karışması vıız

0|0
    1|1
    • Deryaa ben karışmıyorum zaten neden herkes gereksiz bir savunma içerisinde onu anlamış değilim.Eleştirmek amaçlı sormadım, gerçekten meraktan sordum :D ama teşekkürler

• karışmıyorsan neden merak ediyorsun :D

• deryacım :D madem sordun söyleyeyim.herkeste bir fotoğrafını koyma ihtiyacı gördüm.koyanların nedenini merak ettim.söylemekte herkes özgür :D ben kimsenin boğazına yapışmıyorum yani :DD zaten söylemek istemeyen cevaplamaya gerek duymaz.paranoyak olmaya gerek yok ;D

• hali vakti yerinde beyleri beklıyrm :D:D buraya nıye resım eklıyım ya erkekelere lafım yok:)))

1|0
    0|0
  • vallahi xper derdinde değilim,koydum işte :)

0|0
    0|1
  • görsellerden lale resmi bulup koysak daha mı iyi olurdu.Allahım ya :D

0|0
    0|0
    • beendeim fotonu çıkalım.. :)))

• maaaleseff :/

• Bakın kıza yazıyorm;

18-24 arası yaştayım :D biraz matrağım eğlence ararım :DDD

Her türlü acıyı dindiririm :))) Amaç biraz gülelim yani yanlış anlamayında ;)

• cok komik olmus, ne var koyamazlar mi? Benim fb sayfamda 700 foto var nolmus 3 tene de buraya koysak?

1|0
    0|1
  • erkeklerin amaç belli de kızlarınki ne onu bilmiyorum :SS

0|0
    0|1
    • ne olucak ! o amaca hizmet etmek :))

• kristalcim bunun ben özgüvenle alakası olduğunu sanmıyorum, bnde kendine güvenen bir erkeğim ama buraya koymak ne bileyim biraz angarya geliyor bana.bide bu tarz sitelerden eğlence dışında bir beklentim yok, kendi adıma konuşuyorum.ama tabi koyanların istekleri ve beklentileri olabilir, olmayadabilir.onlara kalmış.çok duyarlısın ;)

• teşekkürler :)) ya şte benim demek istediğim de buydu. burası sevgili bulma sitesi değil. tamam burada arkadaşlıklar edinebilirsin ama burası sanal ortam sonuçta buradan sevgili bulunmaz bence. bulunsa bile uzun sürmez o aşk :)

• sorundan çok arkadaşların yazdıkları ilgimi çekti.. dot ne demek gibi sorular sorulmuş hehehe

1|0
    0|0
  • Begenenım olursa cıkabılırız falan

0|1
    0|0
  • amac filan degil icimdengeldki koyarim

0|0
    0|0
  • Bana kalmış.

1|0
    2|0
  • beğendiğim resmi koydum irdelemeye gerek yok

0|0
    0|0
  • xper için koyuyorlar ne var bunda

0|0
    0|0
    • gizem gerçekten burada kariyer yapma çabası içinde değilim :DD ondan emin ol :)) bu gayet sıkıntı ve genelde çoğu kişideki resim koyma yarışına tanık olduğum için meraktan ;D

• Belli bir amaçları olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Canım ne istiyorsa onu koyuyorum

0|0
    0|0
  • vesikalığımı koymayı düşündüm sonra vazgeçtim

0|0
    0|0
  • Canım neyi istiyorsa onu koyarım. Bir beklenti şart değil.

0|0
    0|1
  • dot com dan foto koymak ne demek ?

0|0
    1|0
    • ben benim ben olmaktan mutluyum saklanmayada niyetim yok beklentimde yok.

• Benim o . Ne dediğini ben biliyorum. Bir rahatsızlığın varsa bu konuda kendine saklamanı öneririm.

• hayır sayın hırka hemen yanlış anlamayınız yani , ben güzelim cümle alem görsün der gibi dicektim, yarım kaldı.lütfen alınmayınız ;)

• ne var yani kendi fotolarını koysalar ne güzel kendilerine güveniyorlar ben böyle bir sitede ne biliym güvenipte kendi resmimi koymam bu arada seninde profilindeki fotoğrafla nickin çok uyumlu...

0|0
    1|0
    • hehehe yani resmim ve nickim arasında nasıl bir bağ kurdunuz , işitmek isterim :)

• herkesin kendi kararı bu yüzden kimse kimseye hesap sormaz neden altında bişi arıyorsunki alaa?

0|0
    1|0
    • ben hesap sormuyorum sevgili kullanıcı, sordum sadece neden direk savunmaya geçiyorsunuz alaa ? :D

• aynen :DD sıkıntıdan , eee bide meraktan. yoksa bana ne :DD sen mesela filinta gibi bi kadın koymuşsun, bana ne :P

• ahaha tabi yaaa:)

• gizlicek korkucak birşeyim yok demenin başka bir yolu ya da neysem oyum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 5 kere gizli kullanıcıyla soru sor xper tavan

0|0
    0|0
  • benimki alışkanlık çoğu sitede vardır resmim

0|0
    0|0
    • arkadaşım senden ricam şu cevabı üstteki Courvoisere iletmen.''aaa lütfen nolur engellemeyin :DD belki biraz ukala olabilirim ama bende size açık ve net şekilde şöyle izah edeyim.Ben diyorum ki patlıcan mı yoksa lahana mı daha mor, siz bana elma daha kırmızı diyorsunuz :D ben size sormuşum, siz bana soruyla ve alakasız bir şekilde cevap veriyorsunuz.Bence birde böyle bakın olaya.Madem siz bu kadar olgunsunuz, buyrun kaçın konuşmaktan :))

• senin kromozomlarınmı fazla arkadaşım ? sen niye koymuşsun demişsin bend alışkanlıktan koymuşum ddimde insanların resim koyması sana niye koydu onu anlamadım ?

• arkadaşım bana koyan bişey yok :DD senden birşeyrica ettim, üstteki kullanıcıya şu cevabı iletirmisin lütfen :))

• kendimizle barışığız arkadaşım ne amacı olabilirki...telefonumun menüsünde yada bilgisayar masaüstü arka planında da kendi fotoğrafım var yani amac mı lazım ki! burda illegal işler yapmadığımıza göre isteyen istediği fotoyu koymakda özgür .. hani foto koyupta millete alın tipe yada güzelliğe falan bakın görün değildir. birde şöyle düşünsek fotosuzlar neden foto koymaz? çünkü istedikleri kişiye istedikleri mesajı atabilirler yada sorularını rahatça sorabilirler... fotosu olmayıp da bayan arkadaşlara ne mesajlar atanlar var şurda. bana söyledikleri birkaç kişi ama bayanlara sorsan neler yazılıyor neler.. daha net aktarabilirler ...

ama herkes için geçerli değil bunlar tabiki..fotosu olup-olmaması farketmez...

1|0
    0|0
  • bir amaç ve bir beklentim yok, tamamen keyfimin kahyası ile yaptığı protokol, ben karışmıyorum

1|0
    0|0
  • maksadım gizemli olmak ve hatun düşürüp,kalınbağırsak tacirlerine uygun fiyata kiralamak.bir de bazı parazitler bağırsakta yaşar,bağırmasakta yaşar.

0|0
    0|0
  • bilemeyiz amacını..

izdivaççç. :D

0|0
    0|0
  • Amaçsız.

0|0
    0|0
  • Resim eklenmesi gerekiyor da ondan.

orada resim ekleme yerini boşuna mı koymuşlar sence ?

senin amacın ne asıl bu soruyu sorarken ?

0|0
    0|0
    • hakan, kendi fotoğrafını koyan arkadaşlar, kendi.benim amacım yok gerçekten.lütfen soruya soruyla karşılık vermekten vazgeçin :)

• Niyet sorgulamak, yanlış bişey bence

bundan dolayı kızlar erkeklerle iletişime geçmiyorlar

acaba millet ne der diye

anlıyomusun

insanların niyetleri ile uğraşma

söletip de ne geçecek eline zevk mi alıcan istediğini duyunca...

• maksat muhabbet diyelim uzamasın bari :)

• dot derken bilader?

0|0
    0|0
  • ben anlamadım yaa ne dotu ne profili

0|0
    0|0
  • Kişiliğimi yansıtan fotoğraflar koyuyorum.Kendi adıma söylüyorum başkaları alınmasın ama millete kendimi beğendirmek ve sevgili bulmak için fotoğraf koyma niyetinde değilim ...

0|0
    0|0
  • Evet açıklıyorum aslında kızları tavlayıp , sonra onlara ne kadar kolleksiyonum varsa göstercem :-))

0|1
    0|0
  • Korkutup kaçırmak

0|0
    0|0
  • çok büyük planlarım vardı baktım olmuyor bende değişik avatarlar koyuyorum :D

1|0
    0|0
  • Facebook'a nasıl koyuyorsam burayada bu amaçla koyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Belki zengin biri görürde evlatlık alır diye:):)

0|0
    0|0
  • belki birileride beni beğenir diye koydum..:( :D

0|0
    0|0
  • napmak lazım kardeş kuzu resmi ya da köpek resmi felan mı koyalım.

0|0
    0|0
    • savunma değil avatar resmi istiyo bizde avatar resmi koyuyoruz bende kendi resmini koymayanları anlamıyorum nası bi özgüvensizliktir

• sence bu resimde ne görmeliyim , yakışıklı bi prens mi ?

• ne alakası var :D:D neyin psikolojisini yaşıyosunuz siz ya :D fotoğrafta görmen gereken kişi sadece Rasim Can Mafratoğlu başka bişe görmen gerekmiyor :D

• Biz senin rumuzuna takılıyor muyuz? Hem kim sapkınla başlayan bir rumuz kullanır ki

0|0
    0|0
    • arkadaşım , burada soruları bn sorarım :D benim sorum, rol çalma :DD

• senin aksine ukalalık ederek bir noktaya kendimi taşıyacağımı zannetmiyorum sapkıntürk git fetiş sitelerinde yap sapkınlığını beni tanıyan tanıyor. Aylardır buralardayım. Sen kayıt olalı bir ay dahi olmamış, ve gelmiş bir mesajımla karakter analizi yapmaya çalışıyorsun en amiyane tabirle çiğ bir insan bunu yapar. Benzerlerine yaptığımı senin için de yapıyorum ve seni engelliyorum.

• soran arkadaşta biraz dengesizlik var Courvoisier çok üzerine gitme dalgaya alıyo milleti

• Dot = noktaaaaaaaaaaaaaaaa :D Çıldırdım yahu :P

0|0
    0|0
  • keyfi davranışlar diyelim :)

0|0
    0|0
  • amacım yok öylesine resmimi koydum profilime

0|0
    1|0
  • Kişilik haklarına saldırı özel hakların gizliliğine intikal ediyor...

0|0
    0|0
    • Aynen

insanlar hakaret içermedikce

istedikleri gibi düşünebilmeliler ve de

bu düşüncelerini ifade edebilmeliler

• gizemli, söylediğin şeyi gerçekleştirebilmem için, kişilere soru sormadan direk kişileri ifşa etmem gerekmez mi sencede ? Herkes cevap verme ve vermeme özgürlüğüne sahiptir.Bu hakkı kullananlar zaten cevap veriyor :))

• sizden ricam diğer cevaplara bakmanız, herkes kendine göre cevap yazıyor.Lütfen bu kadar paranoyak olmayın.Komplo teorileri üretmeyi bırakın artık :DD

• Kızlar güzelliklerini sergileyip koca bulmak için koyarlar veya çıkacak birisi bulmak için...

Erkeklerde yahşiyim karizmatiğim demek için...

0|0
    0|0
    • arkadaşım senden ricam şu cevabı , alttaki Courvoisier e iletmen :d aaa lütfen nolur engellemeyin :DD belki biraz ukala olabilirim ama bende size açık ve net şekilde şöyle izah edeyim.Ben diyorum ki patlıcan mı yoksa lahana mı daha mor, siz bana elma daha kırmızı diyorsunuz :D ben size sormuşum, siz bana soruyla ve alakasız bir şekilde cevap veriyorsunuz.Bence birde böyle bakın olaya.Madem siz bu kadar olgunsunuz, buyrun kaçın konuşmaktan :))

• tam ukalasın sen sen patlıcanı çok seviyon galiba sanane benim neden fotoğraf koyduğumdan sanane onun bunu fotoğraf koymasından bu soru kişilik haklarına saldırıdır...SPAM...

• ufff saçmalama yaa :DD

Yükleniyor...