Survivor yarışmacıları adada nasıl yaşıyorlar?

Survıvor yarışmacıları o ada da nasıl yaşıyorlar tuvaletlerini nereye yapıyolar ki.Yoksa sadece çekim sırasında mı oraya gidiyolar geri kalan zamanda otelde mi kalıyolar ki

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Yani değil mi , hiçmi epilasyon yapmazlar hepsimi lazer epilasyon yaptırmış , hiç mi regl olmazlar , saçlarını hiç mi boyamazlar dipleridemi gelmez ? birisi çıksın açıklasın artık halk olarak hepimiz meraktayız ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Adada sadece onlar varsa orman onların :) Rahattırlar...

0|0
    0|0
  • Televizyonda gösterildiği gibi olduğuna hiç inanmıyorum.Otelde kalıyor olabilirler çekim dışında

0|0
    0|0
  • Yokk orman oldugu için iyice yardırıyorlarmış ormanın içine sonra yapıyorlarmış . Açıklama yapılmıştı :D

0|0
    0|0
  • bende şunu merak ediyorum bunları kameramanlar çekiyor ya ee bunlar sürekli açız diye kıvranıyorlar kameramanlar yemek yerken bunlar onların ağzınamı bakıyor:D nasıl oluyo o iş

0|0
    0|0
    • Geçen yarışmada geçen sene yani acun açıklamıştı kameramanlar farklı bir adada yemek yiyolarmış

• Bence yalan söylüyorlar.

Tuvalet vardır oralarda bir yerlerde.

Dip boyalarıda gelmiyor bide. Dişleri gayet bakımlı falan.

0|0
    0|0
  • bana gerçekçı gelmemekte.kızların saçları masallah bakımlı bakımlı.denız suyu saçı yıpratır ama onlarda yıpranma yok dısler bembeyaz vs vs

0|0
    0|0
  • asena söylemişti tuvalet gelince gidebildiğimiz kadar uzağa gidiyoduk wc falan yok diye

0|0
    0|0
  • Seyyar tuvalet vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...