Ülkücüler ve milli görüşçüler arasında ne fark var?

ülkücüler ve milli görüşçüler arasında ne fark var?bir farkları varmı?

• Bir fark yok
    14% (1)20% (1)17% (2)Oy Ver
  • Tek yönleri iki tarafta islamcı
    14% (1)20% (1)17% (2)Oy Ver
  • Diğer
    72% (5)60% (3)66% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Milli görüşçüler hertürlü insanın yaşadığı memleketi dini ibarelerle yönetebileceğini zannediyorlar. Ki bence bir memleket dinle yönetilmez.

Ülkücüler milletinide toprağını da devletini de seven insanlardır. Ki bize de, vatanını milletini seven adam lazım.

2|1
    1|0
    • ülkücülerde dinci ama

• duydum napcan şimdi?

• ben duymadımda

Kızlar Ne Diyor 3

• mmmm diğer.

0|0
    1|0
  • biri diğerinden daha şey:)

0|0
    1|0
    • ney

• kurtuldum kurtuldum:))

• bıktınmı .d

• Arap çakması ideolojilerle türklüğü kirleten siyasi görüşler

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• islam gibi davamız yoktur diyen türkeşin yolundan giden ülkücülerle link

davamız islam birliği diyen mücahit erbakanın yolundan gidenler arasındaki farkı göremedin mi ? link

ve mekanı cennet olasıca merhum şehit Muhsin Yazıcıoğlunun nizami alem ülkücülerini sakın türkeşcilerle karıştırma..

link

0|0
    1|3
    • iyimisin sen türkeş osmanlıcıdır tanrı dagı kadar türk hira dagı kadar müslümanımdır demiştir bu video tamamen cımbız misali kaç defa erbakanla ittifak olmuştur aksine tayyip ve tayfası erbakanı satmıştır al bak link

• işine gelmedi evet

• işte bende onun için istediğine inan dedim işine gelmez senin

• Milli görüşculer islamcidir vatani icin ilk olarak islami gorurler ve ne hikmetse bize dinimizi yasamamizi veren ve ulkemizi veren M. Kemal Ataturku sevmezler alperenler basi cekiyor ama MHP ye baktigimiz zaman Türk, İslam birligi osmanli selcuklu hepsini kucakliyor arasindaki fark bu.

0|0
    0|0
  • Kıyaslanamayacak iki farklı görüş. Ne benzerliği olabilir ki?... Zaten ülküçülük diye birşey kalmadı. Çürüdü bunlar. Olmamalı da zaten.

1|0
    1|0
    • türk-islam diyorlar ya iki tarafta ondan

• ülkücülerin attıgı slogan ne peki "kanımız aksada zafer islamın" diyorlar

• Yanlış yerde doğru şeyi söylüyorlar. Oradakilerde ve söylediklerinde bir sıkıntı yok zaten. Zaten bizim problemimiz bu. Söylediğimiz ile yaptığımız uymuyor. Yapboza yanlış parçayı sokmaya çalışıyoruz hep. Bu ülkeyi ve ülke insanını çok kurcaladılar. Bizi çok bozdular. Yazılımı kurcalanmış bozulmuş bir bilgisayar gibiyiz. Hep bir hata mesajı, çakışma mesajı veriyoruz anlayan yok. Biz ne hala geldik görün artık... Çok üzülüyorum...

• Bu iki ideolojide Islamcıdır fakat Ülkücüler TÜRK Birliğini Savunur Milli Görüşçüler ISLAM Birliğini .

0|0
    0|0
  • Biri tek kelime diğeri iki kelime.

0|0
    1|0
  • Bir fark yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...