30 Mart'ta ya hiç bir şey değişmezse?

neler olabileceği hakkında ufak bir video var yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

link

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• sonuna kadar izledim 5 yıldızı verdim...teşekkür ama bir sorum var...biz farkında olan kesim zaten bunları biliyoruz tamam.e örümcek ağı kaplı yobazlar zaten trene bakar gibi biat etmiş izleselerde anlamaz.bu video ne işe yarayacak?keşke bir faydası olsa ama keşke bu koyun sürüsü bianlık olsun idrak edebilse...

link

2|1
    1|0
    • keşke ahh keşkee

• oda onların zıhnıyetı

• olmaz olsun o zihniyet...

Erkekler Ne Diyor 14

• değişir değişir de tayyip yine yerinde duracak yaniii güç kaybedeceği kesin bunlara desteği cemaat ve esnaflar veriyordu zaten şimdi esnafta mağazalarda kan ağlıyor taksitlerin kalktığından dolayı çok oy kaybedecekler orası kesinnn hee sonrasında yine başbakan ama daha sıkarmı sıkmazmı bilmem herşey üstüne doğru gelmeye başlayacak artık

2|3
    0|0
  • akp büyük güç kaybedecek. dürüst vatanını seven savcılar görev başı yaparsa bunlar olmaz.

olursa da yemişim akpsini yemişim ak koyununu milyonlar olarak sokağa çıkar indiririz o hükümeti.

4|6
    1|1
  • "Seçimler birşeyi değiştirseydi yasaklanırdı" söz geldi hemen aklıma. 30 Martta birşey değişmicek zaten

3|4
    0|0
  • abi yobaz mobaz diyip duruyorsunuzda bu ülkenin hakikaten dinsiz falan olduğunumu sanıyorsunuz, kurtuluş savaşında ordu allah allah diye koşarken heralde başka bir şey anlatmak istiyordu. ya bırakın bu öcü edebiyatınıda icraatlar için uğraşalım. herkes birbirinin kuyusunu kazma derdinde...

0|2
    1|1
    • dindar başka yobaz başka...aradaki farkı bilmeyenler maalesef bu sürüyü oluşturuyo.yoksa bilinçli dindardan güzel insan mı var?her haltı kendine yasak eden herşeyi haram gören kadını aşağılayan mal yerine koyan zihniyet sence dindar mı yobaz mı?yardım için kapısına geleni anasıyla beraber kovan sence dindar mı yobaz mı?

• profit bir dışarı bak bir seçime bak birde sitede siyaset ve ateizm hakkındaki yorumlara bak sonra konuşalım.

• Allah Tayyibin olmadigi bir Türkiyeyi nasip eylesin yarinda insallah guzel seyler olur

3|1
    0|0
  • bazı şeyler değişecek istesek de istemesek de 30 marttan sonra kaybederse tayyip erdoğan artık iyice hırs yapacak ve son kalan 1 yılını kendi karşıtlarına zindan edecek elinden gelen herşeyi yapacak eğer kazanırsa o zamanda herşeye rağmen halk beni destekliyor diyerek yine karşıtlarına elinden geleni yapacak birde benim şahsi görüşüm kaybederse yerel seçimleri muhalefet toplu halde istifa edebilir ve erken seçime gidebilir gibi geliyor çünkü muhalefetin asıl korkusu tayyip erdoğanın yine mazlum ayaklarına yatmasını engellemek için istifa etmekten çekiniyorlar istifa etseler hükümet düşüyor

0|0
    0|0
  • kimsenin ulke icin yuregi sızlamıyorki herkes cıkar pesine düşmüs kötuyu göremiyorlar icraat diyip duruyor insanlar nasıl bir icraatsa bu anlamadım heleki musluman ulkesinde son zamanda ortada olasan kasetler iddalar bence temiz bir insan icin intahar sebebi olacak denli iddalar ama inanclarla siyaset yapıldıgı icin insanlar da öyle davrnıyor

1|0
    0|0
  • Değişen bir şey olmayacak zaten.

0|0
    1|0
  • Hiç bir şey değişmezse,

ben giderim buralardan...

0|0
    0|0
  • Hasan Sabbah gibi insanlar her zaman olmuştur dini kendi çıkarları için kullanırlar böyleleri ki ortamda müsait iki tane düşman gösterip kendini dindar diye gösterdi mi bütün kapılar açılıyor önünde işte yiyip içiyorlar güzelce helal olsun ne diyim.

1|0
    0|0
  • Konuyla İlgili Değil Biliyorum Profil Resmindeki Dövme Benim Sırtımda Var :))))

1|1
    0|2
  • O zaman kaderimize boyun eğeriz

0|0
    1|0
  • Havalar ısınsa da denize gitsek (:

0|0
    0|0
  • 30 Mart ta çok şey değişecek.inlerine gireceğiz inlerine.

0|1
    3|3

Kızlar Ne Diyor 11

• İzledim daha önce.. Düşünmesi bile korkunç..

1|0
    0|0
  • 30 Mart bitsede kurtulsak

1|0
    0|0
  • valla bir tahminde bulunamıyorum

1|0
    0|0
  • inşallah bir sahtekarlık yapmazlar seçim sonuçlarında. eğer dürüst olurlarsa chp önde

1|1
    0|0
  • sağlık olsun mücadeleye devam dıcez:D

2|0
    0|0
  • yararlı bir paylaşım teşekkürler

0|0
    0|0
  • sabahta buna benzer bir soru ve aynı video vardı... değişmeme gibi bir ihtimal ancak oy çalınırsa olur.

1|0
    0|0
  • Açıkçası değişmeyecek de zaten.

0|0
    0|0
  • Komedi insanlarsiniz ya... Valla

Video ya bak

Güya insanları.korkutuyor... Paranoya yapmış artık

Erdoğan kim ki

0|0
    2|3
  • Zaten bir şeyin değişeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • şehr-i terk

0|1
    3|1
    • +1

Ne şehri be gizli, fırsatını bulsam ülkeyi terk edicem.

İnsan hiç, doğup büyüdüğü ülkesini terk etmek ister mi?

Ben istiyorum işte, çünkü artık her açıdan çekilmez hale gelmeye başladı ülkemiz.

Yükleniyor...