Evliler de sever mantığı nedir, evli biri neden bir başkasına ilgi duyar?

Evli birinin başkasına ilgi duyma sebebleri nelerdir? Ölümüne seni seviyorum diyen diller neden bir başkasına aşkla bakar hasretine öykünür? Evliler de sevebilir düşüncesinde misiniz, evli olup bir başkasına aşık olan var mı?

0|0
518

En İyi Kız Görüşü

• Bu insanlar genelde evlenmiş olmak için evlenenlerdir bence.İşte yaşın geldi diyen ailelerin baskısıyla falan ilk karşına çıkan insanla evlenirler sonrada işler yolunda gitmez haliyle..

Severek isteyerek evlenip sonradan başkasına ilgi duyanlarda bence evde istediği, beklediği ilgiyi görmediği içindir.Bir kısmı da doyumsuz olduğu için olabilir.

1|0
    2|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Evlilik bir süre sonra monotonluk düzenine girince isten eve eve gel tv basina gec

bayan icin calis cabala eve gel yemek yap cocukla ilgilen..

Sonra hayata farkli birseyler söyleyen birisi girince hemen asik olduklarini saniyorlar.Ama bu ask degil bu hissetikleri asktan cok duygusal bosluklarin göstergesi..

Evlilikleri canli tutma sansi varken hayatin grdabina giren eslerin birbirleri ile ilgilenmesi ve kaliteli zamanlar gecirmesi gerek

0|1
    0|0
  • şuan evli değilim fakat evli olduğum zamanlarda da olsa karşımdakinden başkasına bakmadım

soruna gelince birçok sebebi olmakla birlikte ana sebeplerden birkaçı

1 evde huzur ortamı yoktur

2 karşı taraftan beklediği ilgiyi görmüyordur

3 heyecan bitmiştir

4 sütü bozuktur

5 ruh hastasıdır

0|1
    0|0
  • insanlar aralarındaki uyuma bakmaksızın evleniyorlar. uyumsuzluk bir süre sonra saygıyı ve karşılıklı değer vermeyi öldürüyor. aşık olarak evlenseler dahi sevgi ve saygı oluşamıyor. bu da taraflardan birini veya her ikisini de başka arayışlara yöneltebiliyor.

0|0
    0|0
  • evlilerde sevebilir düşüncesinde değilim seven evliler evsiz kalmaya mecburdur ;)

gözümle bile kimseyi aldatmadım aldatmam da.

0|1
    1|0
  • ar damarının çatlamasıyla ilgili bir durum..

kimse ben keveşeyim der mi ?

ancak kevaşeler güzel kılıf uydururlar.

0|1
    0|0
  • evli insan eşini buldugu zaman baska ınsanlara gönul baglamamalı

bu evlılıge aşka sevgıye sadakata ters yanlıs..

0|0
    0|0
  • öyle şey olmaz öyle evlenenler sevmeden evlenen olabilir ya da cinsellik için

0|0
    0|0
  • tamamen karakter meselesı adamın 10 tanede karısı olsa yıne kadın kız pesınde kosar cunku karakterı o

0|0
    0|0
  • bazen bakma haram derler ya şimdi çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
  • Kocası ırakta , eve fabrika şefini atıp aşk yaşayan bir kadını tanıyorum üstelik kendi söylüyor. Düzen bozuldu , kimseye güvenemezsin bu saatten sonra evlilikmiş bilmem neymiş cart curt

0|0
    0|1
  • eşindeki yakınlığı bulamadığı için olabilirmi?

0|0
    0|0
  • İnsan bu, her şeyi yapar. Yadırgayamam.

0|0
    0|0
  • İnsan bikere sever sonrada evlenir evliyken başka birini sevmek falan hoş olmaz

0|1
    0|0
  • eksiklik kaynaklı bunlar

0|0
    0|0
  • Yanlis secimler yapiliyor..arada 10 yas fark olacak..yildiz uyumu olacak. Evlendiginde bekar arkadaslarinla muhabbeti keseceksin

.

0|0
    0|0
  • aşk değilde seks arayan cok evlilierde

0|0
    0|0
  • sex için, farklı insanlarla seks yapmak. aşk çok basit zaten oraya hiç girmeyelim starcan

0|0
    3|1
    • bana niye eksi vermişler :(

• evlilerde sevebilir düşüncesi bence şu şekilde kadın kendine bakmıosa erkeğine ilgi göstermiorsa dişiliğini geri planda tutuosa o erkek bu yüzden yapıodur bence yoksa dediklerimin tam tersi olsa nie yapsınki nankörmü bu adam

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bitmiş bir ilişkiyi kağıt üzerinde sürdürürsen pekala olur.. karı koca bir biriyle ilgilenmeli..sen ilgi göstermezsen, o da dışarıda o ilgiyi görürse aşkta olur meşkte..

0|1
    1|0

• Evliler de sever diye bir sey yok.

Evliler zaten sevmistir...hala da seviyordur vardir,olmalidir.

Yoksa su bahsettiginiz sadece kiliftir,bahanedir.

1|0
    1|0
  • Bak bir insan bir insana aşık olur o insanı sever o insandan öncesi ve sonrası arayış, kaçış ve aldanıştır. Hoşlanırsın, değer verirsin bunlar ayrı çok ayrı şeyler ama bir insanı sevmek, aşık olmak uğrunda fedakarlık yapmak gerektiğinde kendinden taviz vermek vb davranışlar her insanın kaldıracağı şeyler değildir. Evlilik çok ciddi bir iş evlenmeden önce belli bir zaman karşındakini tanıman, öğrenmen, anlaman lazım hatta gerektiğinde kavga da edeceksin ki o olay karşısında duruşunu görmelisin. Her duyguyu yaşayıp öğrenmen gerekir sonuçta evlenince aynı yemeği yiyeceksiniz, aynı yatakta yatacaksınız, aynı suyu paylaşıp, aynı televizyonu izleyeceksiniz en önemlisi bir evi bir yuvayı paylaşacaksınız. Hadi gel evlenelim demekle olmuyor o işler sevmek, aşık olmak ve karşındaki insana sadık olmak, sahip çıkmak her insanın kaldırabileceği marifetler değil. Evlenirsen "üçüncü şahıs" bitmiştir o insanla hayatını paylaşacaksın gidip başkasına bakmak, sürtmek evde seni bekleyen insana yapılan haksızlıklar olur. Evlenmişsen sevip, güvenip evlenmişsindir kimse sana silah zoruyla imzayı attırmıyor.

0|0
    0|0
  • sevmesinden daha çok eyleme "neler" döktüğü daha mühim kanımca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...