Ahmet kaya- şivan perver..

Bu değerli insanlarıı çok seven dinleyen var mı varsa en çok hangii şarkılarını dinliyorsunuz?

Güncellemeler:
Kişiliklerini sormadımm şarkılardan bahsediyorumm vatan haini diyenlerr vatan hainliği yaparken yanındamıydınız onlarınnn usturuplu davranın...

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmt kayayida.şıwanıda çok seviyorum. cok eskiden belli dinliyorum. ikisininde butun sarkilarini dinledim dinlerim. şıwandan- yare - ey ferat- halepce- xezal - xezalamim- ez naxasim- ser firazkin- him himi tori va - kinem ve yüzlerce daha ..

2|1
    0|1
    • şıwan perwere terorist diyenler pkk li diyenler olmis bakiyorum. hey akilsizlar. siwan perwer pkk nin ölüm listesindeydi yillardir. kurt halki cok tepki gosterir diye oldurmediler. siz bilip bilmeden atiyorsunuz.

• Boşverr kardeşş bırak terörist bırak bölücü bilsinlerr.. İnsan kendini bildikten sonra

• ez xorte kurdum. bunu dinle şıwandan. :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Ahmet Kayayi Dinlerim en cok sevdigim sarkilari.

Korkarim Giderim Kum Gibi Nereden Bileceksiniz ..

Siwan perver dinlemiyorum

0|0
    0|1
  • ahmet kaya dinlenmez mi beeeeeeee

2|1
    0|1
  • Hayır dinlemiyorum.

0|1
    0|1
  • ikisinide dinlemem siyasi olarak değil sesleride müzikleride tarzım değil tabi yollarıda

0|2
    0|1
  • Bu vatana ihanet etmeyen herkes kardeşimdir ahmet kayayıda dinlerim ama şivan perver hakkında pek bır bılgım yok genelde terorıst kıyafetı gıyıyor ama dınlemedım hıc nasıl bırıdır dusuncelerı nedır bılmıyorum hıc

0|2
    0|1
  • Her ikisinide severek dinlerim ben..

Özellikle tam bir Ahmet Kaya hayranıyımdir vazgecilmez sanatcimdir..

Siwan'inda bir cok sarkısını bilir ve dinlerim..

0|1
    0|0
  • ahmet kayaı severek dinliyorum. şivan perveri bulsam bir kaşık suda boğarım. O derece nefret ediyorum :)

0|1
    0|2
  • Bu iki vatan hainini sevmiyorum ve dinlemiyorum

0|4
    3|5
    • bu yzden kaybediyoruzz

• Konserlerinde kimler pankart acmistir vs. bilemem ama Ahmet Kaya her firsatta apacik bölücülügü desteklemedigini,karsiti oldugunu,Türk ve Kürt halkinin bir bütün olmasi gerektigini,

sadece Kürt halkina ikinci sinif muameleyi kabul etmedigini,yanlis buldugunu,bunun karsisinda oldugunu ima etmistir,belirtmistir cogu kez.

Ve bunlari söyleyen bir insanin bölücülük ile suclanmasini dogru bulmuyorum sahsen.

Degerli bir sanatciydi Ahmet Kaya.

• ...

Bugün basbakanin,cesitli sanatcilarin kullandigi,kabul ettigi bir dil ile sarki söylemek istedigi icin hain damgasi yedi ve acilar cekti.

Saygi duydugunuz icin tesekkür ediyorum,aciklama icin de.

iyi günler

• Ahmet kayayı çok severim repertuvarımda her daim olur bir şarkısı.. Ama şivan falan dinlemem..

0|0
    1|1
  • şivan perver vatan hainidir ahmet kayada denk gelirse dinlerim

0|1
    2|2
  • Hainleri dinlemeyiz bizde böyle..

0|2
    3|2
  • ahmet kaya neyse de sivan perver neyin kafasi? pkkli ..

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Şivan Perver'i calarsa dinlerim,özellikle dinlemem.

Ahmet Kaya'yi cok severim ama...genelde dinlerim.

Bütün sarkilarini ...

2|2
    0|0
    • Tabiki haklisiniz şöyle ornek vereyim;

Bir çok konserinde bölücü basinin posterinin resimleri vardi geçmişte her firsatta pkk sempatizanligi yapmistir.

Ayrıca dağdaki teroriste kardeşim demesi vs vs türklere hakaret bile ettiği geçmişte mevcut arastirin görürsünüz tarih bir aynadir herşeyi aciga vurur..

Diğerini saymaya bile gerek yok zaten o ayro bir pkk'li..

Tartismaya girmek istemem saygi duyarim tabi bu senin ve sizin sevenlerinin görüşü..

• Ya güzel kardeşim kobusmalarini biraz dinlesen hersey ortada ..

Ya neyse sen öyle san sev ne diyim saygı duyup gecerim.

• Saol sanada..

• Ahmet Kaya yaşam tarzıdır.Sabır Kalmadı, Kara Yazdı, Üç kişiydik

1|2
    0|0
  • Şivan Perveri sevimoyrum Ahmet Kaya candır.

Kum gibi ve Tedirgin cok iyi

3|1
    1|2
  • Yalnızca ahmet kaya'yı seviyorum ve dinliyorum

2|0
    1|3
  • şivan perverin neresi değerli ALLAH belasını versin

1|0
    0|3
    • dikkat et beddua ettiğin kişi namazında niyazında barışçıl bütün dünya insanlarını seven bir müslümandır. sen buna bela okuyorsun. bence tövbe et yoksa gelir lafın sana döner. çok ciddiyim. ama yok diyorsan sen bilirsin.

• pkk nın ölüm listesinde olan adamı nasıl pkk nın yanında görüyorsun. tabi size göre her kürtçe şarkı söyleyen kürtlüğüne sahip çıkan pkk lı oluyor.

• tayyip erdogan barzanyi çagrdgnda pkklilarla anlasmaya oturdungnda nye gelp sarki söyldi

• Hainlere hayranlık duyan bi' milletiz, bravo(!)

0|0
    2|2
Yükleniyor...