Yarin yapilacak yerel secimlerde...

..halkin iradesine guveniyormusunuz.gercegi goren bilen vicdani hur bir birey kime oy vermemesi gerektigini bilir.peki bu secimlerde akp oy yuzdeleri dusermi.ben hic sanmiyorum.hic guvenmiyorum halkin iradesine.genel secimlerdede canimiza okur bunlar.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• "Halkın iradesi"... Kitle iletişim araçlarınca yönlendirilen bir "irade" ne derece "özgür" ve "özgün" olabilir? Medya o kadar güçlü ki, bugün A dediğinize yarın B dedirtebiliyor ve bu şartlar altında ben pek "halk iradesi" görmüyorum. En iyi manipülasyonu yapan güç odağı kazanacak. Her zaman olduğu gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ak partinin oy oranının düşeceğine inanıyorum açıkçası.

belki de sadece öyle umuyorumdur.

İstanbul'u alır. ama ankarayı kaybedecek gibi geliyor bana.

1|0
    0|0
  • Demokrasilerin en kötü kısmı budur zaten.

Eğer halk coğunluk olarak cahil ve kandırılmaya meyilli ise akıllı olanlarda o düzen icinde eritiliyor ve yönetimi maalesef her zaman şer sahipleri deviralıyor... halkın büyük çoğunluğu oy kullanmıyor. Kimseye güvenmediklerni söylüyorlar. .ama ben yarın o zümreninde oy kullanacağı kanaatindeyim...çünkü eğer akp kazanırsa ülke büyük bir kaosa sürüklenecek..

1|0
    3|0
    • Katiliyorum cok haklisin.halktan umid yok.hic sevmem ama cemaat indirecek artik onu.nasil cikardiysa oylede indirecek ins.

• Akp'nin oyları düşmez. Hele ki o iftiralardan sonra , başbakana yüklenmelerinden sonra daha çok artacak

3|0
    2|1
  • akpnin oyları düşer.

ankara istanbulu kaybeder.

1|0
    1|0
  • 17 Aralik bitirdi akp yi cemaatte elini cekince busbutun tersleri dondu

1|0
    2|0
    • 17araliktan once catirdamalar vardi bulent arinc la olan problemi yakin zamani gosteriyordu.ins.giderler.cemaate kaldi artik.

Kızlar Ne Diyor 5

• Halkin iradesine guvenmiyorsan demokrasi taraftari degilsin demektir

2|1
    1|0
    • Aksine demokrasiden yanayim.ama hicte demokratik olmayan bir sekilde ceplerine ucer yuz lira koyulunca oyunu degil ruhunu satan insanlarin verecegi karardan korkuyorum

• Tahmin degil.gercek.neyse anlasilan sizede pay etmis.savundugunuza gore.afiyet olsun diyim nediyim

• Tahmun degil gercek gözüyle görmüş :))) ne ictiniz la siz?

• halkın iradesine güvenmiyorum çünkü halk iradesiyle karar vermiyo bir tane örgüt liderinin peşine takılan ve o ne derse yapacak olan insalarımız var yazık ki bir parti liderine babamdan çok seviyorum diyebilecek kadar seven ve ne derse yapacak insanlarımız var araştırmadan ne yapılmış karşı parti ne konuşmuş ne vaadetmiş bilmeden makarna verildi diye oy kullanan vatandaşlarımız var

arkadaşlar lütfen bir insanın peşinden gitmeyin yapılanlara bakın ama tarafsız bir şekilde akpye oy verebilirsiniz bu sizin en doğal hakkınız ama koyun sınıfından olmayın oyunuzu bilerek kullanın gerçekleri görün bir düşünün hepsi mi montaj montaj olsa şimdiye kadar ortaya çıkarmaz mıydı sadece kendinizi düşünmeyin arkadaşlar ben kapalıyım bu adam beni okula kapalı soktu diye oy vermeyin herkes için özgürlüğü savunun

0|0
    1|0
    • Peki su dogru mu onca insanin bir cocuk icin sokaklara dokulup ulkeye zarar vermesi ?

Halbuki o kadar sehidimiz oldü kac kisi sokaklara dokulup eylem yapti bu mu sizin zihniyetiniz ? Akp ye oy veren o kadar kiside aptal olamaz dimi?

• tabiki bu değil ben herkes öldüğünde aynı şekilde üzülüyorum bir yanda şehit olmak var bir amaç uğruna vatanın uğruna bu en azından bana biraz teselli veriyo ama küçücük çocuğun bir hiç uğruna bir başbakanın menfaatleri uğruna ölmesi çok daha acı bir şey benim de sana bir sorum olacak kurtuluş savaşında hiç mezun veremeyen liseler oldu sırf bir avuç toprak uğruna şimdiyse bir partinin açılım adı altında 3 5 çapulcuya biz özerklik istiyoruz diye konuşma hakkını vermek o kanlara yazık değil mi

• ben akpye oy verenlere aptal demiyorum sadece her şeyi görüp ona göre oy kullanmak gerektiğini düşünüyorum ve halkımızın çoğu bunu yapıyor malesef

• Akp nin oyları düşmez akp seçmeninin ağzına s*ç ynede düşmez

1|0
    0|0
  • Turkiyenin neredeyse yarisi hangi partiyi destekliyorsa o kazanir.

0|0
    0|0
  • Ben halkın iradesine güveniyorum. Bu istiklal savaşı istiklal akparti pak parti meselesi değil bu Türkiye meselesi vatan meselesi ! Ya baska devletlerin himayesinde yaşamayı kabul edersin ya istikrara oy verip ayağa kalkarsın! Görmüyormusunuz 7 düvel üzerimize saldırıyor bir düşünün nedeen? başımızı çok uzattık çook.kesmek istiyorlar. Sadece bunun için bile sırf onların düzenlerine sokmak için Oylar Ak Partiye!

1|0
    1|0
Yükleniyor...