Okumakla ilgili kıstaslar ;)

Hangi gazeteyi okuyorsunuz ? hangi haber portalları takip ediyorsunuz ?

Bedava dağıtsalar dahi kesinlikle almayacağınız gazeteler hangileridir?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Milleti uyutan , gerçekleri olduğu gibi yansıtmayan tümhükümet yandaşlı kanalları izlemiyoruz .. zaten sadece halk tv ,ulusal,cem,cnntürk ve ntv izlenir genelde evde.zaman gazetesi okumam aydınlık bide cumhuriyet okunur genelde:)

1|1
    1|0
  • hürriyet ,sabah ve habertürke mutlaka bakarım.acunn.com vazgeçilmezim gün içinde mutlaka bir göz atarım .:d

0|2
    2|0
  • hürriyet ve posta takip ediyorum zaman gazetesini asla okumam

1|1
    1|0
  • Sözcü gazetesini okuyorum,bazı yazarların köşe yazılarını takip ediyorum internetten.Halk tv devamlı açık ;)

Zaman gazetesini almam,almıyorum

0|0
    2|0
  • sözcü ve hürriyet okuyorum

1|0
    0|0
  • zaman gazetesinin üstüne para verselerde almam

2|0
    1|0
  • Majesteleri okumayı seven biriyim lakin gazete okumayı sevmiyorum.

1|0
    1|0
  • sözcü,yanıçağ takıpedıyorum.sabah,zaman,takvım bedeva verseler okumamda almamda.

1|0
    1|0
  • milli gazete okurum bazen de türkiye

0|0
    3|0
  • İnternetten Hürriyet,haber365 ve haberler.com

0|0
    2|0
  • Bulvar gazetesi oldumu ?

0|0
    0|0
  • Zaman okumam

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzun süredir gazete okumuyorum sebebi ise her gazetenin farkli görüsü savunup diger görüslerde hakaret edici derecede haberler vermesi:))

1|0
    0|0
  • babam emekli gazeteci(milliyet)o emekli olduktan sonra 2 sene kadar da cumhuriyette çalışmıştı sonra ne oldu bilmiyorum bir gün ana avrat söverek eve geldi ve bir daha o mesleği aklından geçirmedi.gitti şoförlük yaptı ama asıl mesleğini yapmadı.ben sormadım tekrar delirmesin diye,oda söylemedi...yıllardır evimize nadiren gazete girer.sistemi iyi bilen insanlar olduğumuz için okumaya değer görmüyoruz.

1|0
    0|0
  • kolay kolay ayrım yapmam. hoşuma gitmeyen gazeteler ve sayfalar olsa da okurum. habertürk hürriyet haberler gazeteoku mynet haber3 acunn en fazla girdiğim haber okuduğum siteler.

1|0
    0|0
  • Posta gazetesi - takvim - sabah - akşam - star - Dünya gazetesi - otomobil dergilleri - finans dergileri okuyorum genelde.

0|0
    1|0
  • Sene başında sırf zaman denemesi için zorla aldırdilar yakında kapıya getiren motorcuyu dövecegim adama getirme diyoz getiriyo böyle çamur atan gazete görmedim

1|0
    0|0
  • sözcüyü okurum. zaman gazetesini bedave bile almam.

1|0
    0|0
  • Akit gazetesi

0|0
    1|0
  • Zaman gazetesini üstüne 100 lira koyup verseler almam o derece iğrenç yalancı gazete

2|0
    0|0
Yükleniyor...