Halkoyunu mu Latin dansları mı?

Halkdansları denilince neden latin dansları daha iyi denilir?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• özenti olduğumuz için kendi kültürümüzü değil de başkalarının kültürüne meraklıyız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• özenti olduğumuz için halk dansları deyince ağız burun bükülüyor aslında çok güzel bir kültürümüz var tabiki latin dansları da göze çok hoş geliyor ama öncelik kendi kültürümüz ardından da diğerleri hepsinin yeri ayrı

0|1
    0|0
  • çünkü latin dansları daha kolay (şu anda salsa öğreniyorum) halkoyunlarında anam ağlıyoe ikisine de gdiyorum.Halkoyunlarında daha çok figür var ve kavramak daha zor latin dansları öyle değil ben adımları çok kolay öğrendim ama halk oyunları daha karmaşık.

0|0
    0|0
  • Latin danslarını seviyorum ama fırsatım olmdı

0|0
    0|0
  • her 2 side :)

0|0
    0|0
  • Kategorize edilemez bence.. Halk oyunlarımız bizim kültürümüz, latin dansları ise başka bir ülkeye ait, dünyaya mal olmuş bir dans çeşidi.. Her ikisinin de yeri, tadı ayrı bence..

1|0
    0|0
    • dans okulum var ve kimse bunu kategorize etmiyor, kültürünün daha ne oldgunu bilmeyenler oldugu için latin danslarını özenti haline getirip cok kayıt yaptıran var :S

• işimin parcası da olsa ben halk danslarına daha önem verilmesi taraftarıyım

• Kesinlikle.. Sizler sayesinde kültürümüzü benimseyecekler, uzak olanlar. Siz öğreteceksiniz, onlar da alacaklar..

• ikiside

0|0
    0|0
  • latin danslarıı

0|0
    0|0
  • dansın her türlüsü iyidir..

0|0
    0|0
  • Latin danslarını daha çok seviyorum. Hem tarzıma uyduğu için hem de estetik olduğu için.

0|0
    0|0
  • İkisi de çok güzel.

0|0
    0|0
  • Latin dansları <3

0|0
    0|0
  • Latin dansları daha estetik duruyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Düğünde kadın kadına dans edenler bence.

0|0
    0|0
  • latin dansları çünkü daha güzel oluyor kızlar latin dansında.

0|0
    0|0
  • ikisini de sevmem, hatta latinden nefret ederim. latin mi halk oyunlari mi denince, halk oyunlari bile daha sempatik ve dogal geliyor.

1|0
    1|0
  • hatun götürmek için için latin dansı, kendini tatmin etmek için halk oyunu...

0|0
    0|0
  • her ikiside

halkoynunda harmandalı

latin danslarında bachata

0|0
    0|0
  • Bana göre latin dansları

0|0
    0|0
  • latin dansları

0|0