Soru cevaplamaktan ne zevk alıyoruz ??

yani neden milletin sorununu dinlemek insanın hoşuna gider

mesela dizi film izle oyun oyna pc den facede takıl ne biliyim

link

Güncellemeler:
bundan sonra cinsellikte takılacam ya siteye en az 1 senedir üyeyim 4 kere girdim oralarda havalar nasıl bakalım

link

:D

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

• oyun oynuorum müzik dinliyorum fox tv acık aynı zamanda arada kafamı kaldırıp ona bakıyorum cay içiyorum tlfda mesajaşıyorum ımmmm sonraaaa bir de efet soru cevaplıyorum ama bundan zevk alıo muyum bilmem.

0|2
    0|1
    • teşekkür ederim düzelube:)

• ahahaa ellere bak:D

• tutacagı yok ama insan bekliyor işte :D

ama haksızmıyım iş yerindede arkadaş sinirlendiriyor küfür edince agzımı açtırınca bitti tamam diyor uğraşıyorlar benle ya :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• seni disari alalm.

0|1
    0|1
    • böyle giderse herkesi engellicem heralde ne adamım ben ya iyice duygusala geçiş yaptık ben böyle degildim küfür etseler umrumda olmazdı insanlar yaşlandıkca tribemi giriyor napıyor :D

• ben sana kufur mu ettim ederimmi dedim? hayir.istedigin sekilde davran iyi aksamlar.

• hayır bende sana küfür ettin dedimmide üstüne alınıyorsun sadece öylesine konusuruz :)

yani belki bu sitede 1 sene birbirimizin sorusunu görücez iyi kötü birbirimizin fikrinizi alıcaz sırf boş bir konu için ben engellemeyi doğru bulmuyorum

• insanların dertlerini dinlemeyi seviyorum :)

0|1
    0|0
  • can sıkıntısı bendeki

0|0
    0|0
  • Peki anlamaya calisiyosan sen neden soru soruyosun merk ediyosun kendin yola ckipta bulabilirsin cevabi

1|0
    0|0
    • en iyi cevabımsın kız...

• işte diyorum ya niye soruyoruz cevaplıyoruz nasıl olsa burada yazanları kimse uygulamıyor

• Diyorum ya kndinden yola cik sen m.ediyosun bunun cevabini insnlarinda snin gibi dusunup dusunmedgni merk ediyosun

• bu düşünceden düşünceye değişr benm düşüncem şu zaten her soryo cevap vermem elimden gelen yardım edcegm ya da bişeyi yaşamışımdır akıl vermek değlde örnek olarak beni görsün diye yardım edrm ilerde üzülmesin diye ..ama bazı arkdşlar sanal ortam diye kırıcı şeyler sölyor çok yanlş sanlada olsa söledğimz herşeyden sorumluyuz lütfen unutmayalımm

0|1
    0|0
    • engelle gitsin hafız ne uğrasıcan öylelerini :D

Erkekler Ne Diyor 11

• soru cevaplamıyoruz sadece , sohbet ediyoruz arkadaşlık kuruyoruz derdimizi anlatıyoruz soru sorup eğleniyoruz siyaset yapıp birbirimize giriyoruz kısacası ekşın için yani :)

0|1
    0|0
  • bi nevi manyaklık güzel cinsellik tarafı sevgilimin elini tuttum hamilemiyim falan sorularıyla geçinip gidiyoruz

0|1
    0|0
  • yok be kanka mal mal sorular soruluyor yok ütü yapmayı bilmiyorum yok ayağımı araba ezdi yok kızların dünyasından sürekli soru soran o gizli bunlardan ne zevk alcan maksat zaman öldürmek :)

THE END...

0|1
    0|0
  • Triyakilik bendeki :D

0|1
    0|0
  • Amac yok vakit geçiriyoruz :P

0|1
    1|0
    • pokere başlıcam eski günlerdeki gibi böyle olmıcak sarmıyor artık :D

• herşey xper için zaaaa :D

0|1
    0|0
  • la o dediklerinin hepsini yapıyom artan zamanda da buraya giriyom işte :D

0|1
    0|0
  • zevk almıyom puan alıyom sonrada üyeliğimi kapatıyom maksat yeşillik olsun

0|1
    0|0
  • tamamen egooooooooooooooooooooo :)))))))))))))))

0|1
    1|0
  • ben ibaresi yerine biz ibaresi ağır bastığı için olabilir mi ? tek başına bir ton iş yapabilirsin, o seni sen olmaktan başka bir yere ulaştırmaz.biz ve siz olmak,yardımlaşmak ve bütün olabilmek.bu yüzdendir.

0|0
    0|0
  • garı gız düşermi umuduyla yazıyoz işte

0|0
    0|0
    • bak o ayrı kardeşim sizin niyetiniz belli en azından bir amacınız var :D

mesela ben zayıfım diye tavsiye almaya gelmiştim günün sorusu yapıcam gayem oydu üye olurken

Yükleniyor...