Telefon alıcam önerileriniz neler

elimde Şu an s3 var ama kardeşimin telefonu olmadığı için bunu ona vermek istiyorum ve ben kendime yeni bir telefon alıcam sizce ne almalıyım gerçekten önerileriniz benim için değerli Şu an ıphone demeyin ama sevmiyorum ios u

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bütçen ve istediğin başlıca özellikler?

0|0
    0|0
    • ya hızlı olsun kamera iyi olsun bide sağlam... fiyat çok verebilirm ama ne bileyim o kadar vernce pişman olmaktn korkyrm

• hmm teşşkür ederim düşünücem bakalö

• Z1 kullananlar memnun değil samsung desen sorun çıkarıyormuş,lg lerin şarj süreleri uzun ki androidlerde çok önemli

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kalite istiyorsan HTC One, "ortamlarda" havalı durma çaban ve takıntın varsa ayrıca da her türden kılıfım cartım curtum olsun havamı atayım diyorsan Iphone 5S, plastik olsa da olur çok önemli değil ortalama olsun, herşeyi de erişilebilir olsun diyosan Samsung S4.

0|0
    0|0
    • hava falan atmak işime gelmez zaten ıphone sevmem... htc one kalite ama özellk olarak şuanki telefonlardan geride s4 plastikşu anzatn s3 var samsunga tövbe ettim...

• HTC One mı geride! Hem üçüne de eşit görüyorum. Çünkü her birinin diğerlerinden artıları eksileri var.

Yükleniyor...