Chpnin mhpden bir farki var mımilliyetçilik yönünden? yoksa sol parti mi gerçekten?

mhp ile dini yönden çok ters olan chpnin milliyetçilk anlayışının mhpden bir farkı var mı ? yoksa milliyetçi olmayıp sol görüşlü bir parti mi?

• Milliyetçilik anlayışı olarak aynı bir farkı yok chpnin mhpden
    25% (1)100% (3)57% (4)Oy Ver
  • Chp sol partidir milliyetçilikle işi olmaz
    75% (3)0% (0)43% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bence atatürk fanatik derecede türk milliyetçisidir "muhtac oldugun kudret damarlarindaki asil kanda mevcuttur" demiştr bu resmen milliyetçliin aga babasıyım demektir alprslan türkeş bile bu aşırı millliyetçi degilgi çünkü islamcıydı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyalist Enternasyonel'in Başkan Yardımcılığını yapan bir siyasi partinin, milliyetçi olması teorik olarak mümkün değildir. Ancak ve ancak opürtinist politikalar ile bu mümkün olabilir; o da milliyetçi CHP ile değil, CHP içindeki milliyetçi vekiller ile gerçekleşebilir.

Tunceli'de PKK'lı Hüseyin Aygün'ün vekil gösterilmesi ve Ankara BŞB'e eski ülkücü Mansur Yavaş'ın aday yapılması gibi.

0|0
    0|0
    • taban olarak

• Din istismarcısı olmadığı için olabilir mi?

• işte bende onu diyorum din istismarcısı bunları servis ettirirdi koruması diyor 20 sene boyunca her sabah namazı sonrası 2 saat kuran okurdu diye

Kızlar Ne Diyor 2

• CHPnin bir kısmı asırı milliyetciyken bir kısmı gercek solcudur.Malesef ilk kısım beni CHP zihniyetinden itiyor

0|0
    0|0
  • chp gibisi yok fark bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sol parti değil. Ayrıca dini yönden de ters olduklarını sanmıyorum. Sadece CHP dini insanları sömürmek için kullanmıyor. İkisi için de milliyetçi deniyor ancak milliyetçilikten ne anladıklarını sormak gerekir ikisi için de.

0|1
    1|0
  • chp varsa herkes için var.

en azından öyle söylüyorlar.

mansuz yavaş ülkücü olduğunu defalarca söyledi buna rağmen chpde.

istifa eden 4 bin akplide chpde.

her görüşten insan var sadece solcu yok.

geçmişte yaptığı hataarı yapmazsa türkiyedeki her kesimi memnun edecek kapasitede bir parti.

0|1
    1|0
  • sosyalist enternasyonelden kovulan ve avrupa parlementosunda sizin ırkçı söylemleriniz var diye eleştirilen bir sol parti daha gördüysen bana da söyle de yüzümüz gülsün

0|0
    0|0
    • yani mhpden farkıyokk

• türkeş abd adamıydımı diyosun yani

• amirekanın bunu yapabilmesi için Türkeş in amerikanın adamı olmasına gerek var mı.

• CHP'de her görüsden insan var. Bosuna Türkiyenin birlestirici gücü demiyorlar.

0|0
    0|0
  • aynı şeyin laciverti

0|0
    0|0
Yükleniyor...